Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Voronezh Uçak Bileti

1 Yolcu

Voronezh Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Voronezh Hakkında

ÜLKE Rusya

TELEFON KODU 7

NÜFUS997.447

PARA BİRİMİRUB

HAVALİMANI SAYISI1

Voronezh Havalimanları

Voronezh Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Don Nehri'nin kollarından Voronej Nehri'nin kenarında bulunan Voronej ya da Voronezh, Rusya Federasyonu/b>’nun öğrenci şehirlerinden birisidir. 1800’lü yıllarda kurulan Voronej Üniversitesi ülkenin en büyük ve itibarlı eğitim kurumlarından birisidir. Bir milyona yakın nüfusa sahip olan şehir çok kalabalık olmasa da üniversite öğrncileri sayesinde oldukça dinamik bir şehirdir. Hem batı hem doğu tarzı mimari eserlerin yer aldığı şehirde katedraller, parklar ve müzeler ziyaret edilebilir. Şehrin en işlek yerleri Lenin Meydanı ile Plehanovskaya ve Kirov Caddeleri. Lenin Meydanı’ndaki Voronej Devlet Opera ve Bale Tiyatrosu en dikkat çeken yapıdır. Stalin Dönemi’nde tasarlanan Güneydoğu Demir Yolu İdare Binası şehrin simgelerinden birisidir. Nikitin Edebiyat Müzesi, Nikitin Hatıra Evi, Marshak Evi Voronej’de gezilecek yerlerin geri kalanlarıdır.

Voronezh-Chertovitskoye Uluslararası Havalimanı Voronezh şehir merkezinden 11 km uzaklıktadır. Voronezh, Lipetsk, Tambov, Oryol, Belgorod ve Kursk bölgelerine ulaşımda ana havayolu merkezidir. Aeroflot Russian Havayolları, Azerbaijan Havayolları, Belavia Belarusian Havayolları, Türk Hava Yolları, Emirates, Onur Air ve oBilet.com adresinden kolayla ulaşabileceğiniz bir çok havayolu şirketi ile İstanbul- Voronej arası seyahat edebilirsiniz.

Rusya’nın öğrenci şehri Voronej’e yapacağıınız uçuşlar için en uygun Voronezh uçak biletine oBilet sayesinde sahip olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Voronezh Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Voronezh Uçak Bileti Almak için Voronezh Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Voronezh Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Moskova - Voronezh 456,37 TL
İstanbul - Voronezh 1.094,54 TL
Antalya - Voronezh 1.393,03 TL
Brüksel - Voronezh 1.756,38 TL
Ordu - Voronezh 1.958,08 TL
İzmir - Voronezh 1.980,75 TL
Samsun - Voronezh 2.152,73 TL
Bakü - Voronezh 3.012,60 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar