Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Düsseldorf Uçak Bileti

1 Yolcu

Düsseldorf Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Düsseldorf Hakkında

ÜLKE Almanya

TELEFON KODU 49

NÜFUS598.786

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Düsseldorf Havalimanları

Düsseldorf Havalimanı

Düsseldorf Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Düsseldorf Köln şehrinin kuzeyinde bulunmaktadır, Köln’ün ortasından geçen Ren Nehri Düsseldorf kentinin kıyısından geçmektedir. Kente adını veren ise Düssel Deresi’dir. Düsseldorf’un Almanya için belki de en önemli özelliği fuar ve moda kenti olmasıdır. Almanya’nın en büyük sanayi kenti olan Köln ile olan yakınlığı Düsseldorf’taki sanayi fuarlarının cazibesini arttırmaktadır. Ayrıca kent merkezinde yer alan meyhane ve birahaneleri ile ünlü kentte bulunan Altstadt Semti Dünya’nın en uzun barı diye anılmaktadır. Klasik arabaların sergilendiği ve satıldığı Classic Remise Dusseldorf, Ren Nehri kenarında yürüyüş yapıp dinlenebileceğiniz Rheinuferpromenade, hem gezip hem alışveriş yapabileceğiniz Königsallee, şehre yukardan bakabileceğiniz Rhine Tower (Rheinturm) ve göz alıcı mimarisiyle MedienHafen Düsseldorf denindiğinle akla ilk gelen mekanlardır.

Ticari önemi sahip kentin ulaşım ağı hayli gelişkindir. Havayolu ulaşımı ise Düsseldorf Uluslararası Havalimanı ile sağlanmaktadır. Düsseldorf Uluslararası Havalimanı şehir merkezine sadece 6 km uzaklıktadır. Havaalanında 15 dakikada bir kalkan trenler ile şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Düsseldorf’a uçuşu bulunan havayolu firmaları Türk Hava Yolları, Sun Express, Atlas Global, Ukraine International Havayolları, Serbian Havayolları, Air France, Aeroflot Russian Havayolları, KLM, Aegean Havayolları, British Airways, Lufthansa, Emirates, Etihad Airways’tir. Tüm havayolu firmaları ile ilgili daha detaylı içeriğe oBilet.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Modasıyla ve fuarlarıyla ünlenmiş kent Düsseldorf’a yapacağınız yolculuğunuzda en ucuz Düsseldorf uçak bileti için tercihiniz oBilet olsun. oBilet kalitesiyle en uygun Düsseldorf uçak biletini satın alabilir ve huzurla seyahat edebilirsiniz. Aklınıza takılan her şey için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Düsseldorf Hakkında Blog Yazıları

En Çok Tercih Edilen Düsseldorf Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Düsseldorf Uçak Bileti Almak için Düsseldorf Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Düsseldorf Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Antalya - Düsseldorf 293,50 TL
İstanbul - Düsseldorf 323,00 TL
Kayseri - Düsseldorf 360,00 TL
Trabzon - Düsseldorf 374,00 TL
Ankara - Düsseldorf 395,00 TL
İzmir - Düsseldorf 420,00 TL
Adana - Düsseldorf 461,89 TL
Gaziantep - Düsseldorf 486,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar