Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Frankfurt Uçak Bileti

1 Yolcu

Frankfurt Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Frankfurt Hakkında

ÜLKE Almanya

TELEFON KODU 49

NÜFUS688.664

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Frankfurt Havalimanları

Frankfurt Main Havalimanı

Frankfurt Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Main nehri kıyısında bulunan Frankfurt, Almanya’nın büyük şehirlerinden biridir. Finans ve fuar şehri olan Frankfurt, çoğu bankalara ait olan gökdelenleri ile ünlüdür. Şehirde gezilecek mekânlar arasında ilk sırada bulunan Städel müzesinde Ortaçağdan şimdiki zamana kadarki dönemlere ait 3000 tablo bulunmaktadır. Alter oper kentin birçok opera binasından biri olup şehrin simgeleri arasındadır. Alman mimarisini yansıtan yapıları ile çeken Römer meydanında belediye binası ve şehrin ana katedrali olan Frankfurt Katedrali bulunmaktadır. Katedral 95 metrelik yükseklikteki bir kuleye sahiptir. Katedralin en tepesine çıkarak eşsiz şehir manzarasını seyredebilirsiniz.

Palmelgarten şehrin büyük yeşil alanları arasındadır. Burada dev boyutta bir suni gölü de bulunmaktadır. St Paul Kilisesi ise Alman parlamentosunun ilk toplandığı ve ilk anayasasının oluşturduğu bina olduğundan önemli bir siyasi simgedir. Araç trafiğine tamamen kapalı olan tarihi Eiserner köprüsü ve şehrin manzarasını seyredebilmek için teras ve gözetleme kulesi olan Main tower Frakfurt’un diğer gezilecek yerleridir. Goethe‘nin doğup büyüdüğü ev ve caddeleri ile şehir doğa ve tarih severlerin ilgisini çekmektedir.

Avrupa ve dünya’nın en işlek havalimanlarından biri olan Frankfurt Havalimanı şehrin 12 km. güneybatısında bulunmaktadır. Adria Airways, Aegean Airlines, Air India, American Airlines, British Airways, China Airlines, Azores Airlines başta olmak üzere yerel ve uluslararası birçok firma Frankfurt Havalimanı’na uçak seferleri düzenlemektedir. Türk Hava Yolları ve SunExpress ise Türkiye’nin şehirlerinden seferler düzenlemektedir. Frankfurt’a olan uçak seferleri hakkında detaylı bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tarih ve edebiyatseverler ile yeni yerler e insanlar tanımak isteyenler için Frankfurt uçak bileti uzağınızda duruyor. Eğer Frankfurt uçak bileti almak istiyorsanız, oBilet.com adresini ziyaret edebilir, oradan sizin için en uygun Frankfurt uçak biletlerini görebilirsiniz. Alternatifler içinden en ucuz Frankfurt uçak biletini kolaylıkla edinebilirsiniz. Frankfurt uçak biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili tüm sorularınız da oBilet ekibinden teknik destek alabilirsiniz.

Frankfurt Hakkında Blog Yazıları

En Çok Tercih Edilen Frankfurt Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Frankfurt Uçak Bileti Almak için Frankfurt Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Frankfurt Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İzmir - Frankfurt 344,24 TL
Gaziantep - Frankfurt 395,00 TL
Antalya - Frankfurt 400,02 TL
İstanbul - Frankfurt 405,07 TL
Ankara - Frankfurt 428,00 TL
Adana - Frankfurt 428,00 TL
Kayseri - Frankfurt 432,00 TL
Trabzon - Frankfurt 469,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar