Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Pekin Uçak Bileti

1 Yolcu

Pekin Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Pekin Hakkında

NÜFUS21.500.000

PARA BİRİMİCNY

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI05:00

HAVALİMANI SAYISI2

Pekin Havalimanları

Capital Havalimanı
Beijing Nanyuan Havalimanı

Pekin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin Şanghay'dan sonra ülkenin ikinci büyük metropol alanıdır. Pekin Kuzey Başkenti anlamına gelmektedir. Pekin Çin Halk Cumhuriyeti için bir ulaşım merkezidir. Birçok demiryolu ve karayolunun merkezidir. Ayrıca ülkeye dışarıdan gelen uçuşların birçoğunun gerçekleştiği bir merkezdir. Ulaşımın yanı sıra ülkenin siyaset, eğitim ve kültür merkezi olan Pekin ekonomi olarak Şanghay ve Hong Kong’un gerisindedir. Pekin’in merkezi olan Pekin Tiananmen Meydanı Dünya’nın en büyük meydanıdır. Pekin’in trafiğe kapalı en büyük caddesi olan Pekin Wangfuijing Caddesi turizme yönelik yapılanmış olan ve çeşitli alışveriş merkezlerine, seyyar satıcılara, hediyelik eşya dükkanlarına sahip bir cadde. Çin Seddi, Pekin Yasak Şehir, Pekin Yazlık Saray, Pekin Cennet Tapınağı, Ming Mezarlığı, Lama Tapınağı (Yonghe Temple), Ulusal Stadyum ve Su Küpü, Terracotta Müzesi, Pekin Hayvanat Bahçesi, Donghuamen Gece Pazarı, Pekin Olimpiyat Parkı, Drum Tower, Ulusal Müze Pekin gezilecek yerler listesinin devamını oluşturmaktadır.

Ünlü İngiliz mimar Norman Foster tarafından tasarlanan Pekin Başkent (Capital) Uluslararası Havalimanı 2008 Yaz Olimpiyatları için inşa edilmiştir. Türk Hava Yolları ile 9 saat 15 dakika’da İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Pekin Başkent (Capital) Uluslararası Havalimanı’na gidilebilmektedir. Aktarmalı Pekin uçak biletleri için ise oldukça farklı alternatifler bulunmaktadır: Aeroflot Russian Havayolları, Air Astana, Emirates, Fly Dubai, Etihad Airways, Qatar Airways, Singapore Havayolları, Onur Air… İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan seyahat etmek isterseniz Qatar Airways İstanbul’un her iki havalimanından Pekin uçak biletine sahiptir. Pekin uçak bilet için oBilet.com adresine tıklayabilirsiniz.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti Pekin’e yapacağınız ziyaretlerinizde en uygun Pekin uçak biletine sahip olabilmek için oBilet online uçak bileti satış platformunu ziyaret edebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Pekin Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Pekin Uçak Bileti Almak için Pekin Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Pekin Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Şangay - Pekin 1.049,33 TL
İstanbul - Pekin 1.233,04 TL
Bakü - Pekin 2.029,17 TL
Ankara - Pekin 2.294,71 TL
Tunis (Kartaca) - Pekin 2.711,13 TL
New York - Pekin 2.913,33 TL
Saraybosna - Pekin 3.093,99 TL
İzmir - Pekin 3.896,27 TL
Adana - Pekin 4.518,58 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar