Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Dubai Uçak Bileti

1 Yolcu

Dubai Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Dubai Hakkında

ÜLKE Birlesik Arap Emirlikleri

NÜFUS2.789.000

PARA BİRİMİAED

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI2

Dubai Havalimanları

Dubai Havalimanı
Dubai Al Maktoum Havalimanı

Dubai Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Dubai’yi ziyaret edecekseniz, uçak biletleriniz oBilet’te. Dubai Arap Yarımadası'nda Birleşik Arap Emirliklerini oluşturan yedi emirlikten birisini oluşturmaktadır. Dubai bölgede bulunan petrol ile hızlıca gelişen bir şehirdir. Hızlı gelişiminden ötürü tarihi altyapısı bulunmayan şehrin en önemli özelliği turizmdir. Dünyanın en büyük alışveriş merkezleri, dünyanın en büyük gökdelenleri, büyük eğlence parkları, insan eliyle yapılmış adalar gibi çeşitli modern yapılarla adından söz ettirmektedir. Bunların yanı sıra Dubai’de düzenlenen festivaller ve gösteriler şehrin cazibesini arttırmaktadır. Dubai’de gezilecek yerlerin başında dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa(Burç Halife) 828 metre uzunluğundadır ve 161 katlıdır. Burç Halife’nin 124.katı turistler için ayrılmış olan gözlem katıdır. İnsanlığın en büyük projelerinden birisi olan Palmiye Adaları’nın yapımı 7 yılda tamamlanmış olup dünyanın etrafına 3 metrelik duvar örebilecek kadar kum ve kaya kullanılmıştır. 1787 yılında yapılmış olan El Fahidi Hisarı’nın içerisine 1971 yılında Dubai Müzesi yapılmıştır ve müze Dubai’nin petrolden önceki yaşam biçimini yansıtmaktadır. Dubai’de yapılacak etkinlikler hayli çeşitli olmakla birlikte en başta Çöl Safarisi gelmektedir. Bir diğer eğlenceli etkinlik ise Atlantis Hotel’de bulunan Aquaventure Waterpark’ta akvaryumdan yunuslarla yüzmeye kadar birçok etkinliğe katılabilirsiniz.

Modern dünyanın gözde şehri Dubai’ye havayolu ulaşımı çoğunlukla Dubai Uluslararası Havalimanı üzerinden sağlanmaktadır. Dünyanın yolcu sayısı bakımından en işlek 6. havalimanı olan Dubai Uluslararası Havalimanı, sadece uluslararası yolcular baz alındığında bu listenin birincisidir. Dubai sınırları içinde bulunan bir diğer havaalanı El-Mektum Uluslararası Havalimanı Dubai şehir merkezine 37 km uzaklıkta bulunmaktadır. Dubai uçak bileti satışı yapan firmalar Fly Dubai, Azerbaijan Havayolları, Türk Havayolları, Gulf Air Bahrain, Pegasus Havayolları, Kuwait Airways, Emirates, Egyptair, Saudi Arabian Havayolları, Cathay Pasific, Rotal Jordanian ve Quantas’tır. Dubai uçak bileti firmaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye oBilet.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Modern dünyanın en önemli ve en işlek şehri Dubai’de yapacağınız tatili daha keyifli hale getirmek için en ucuz Dubai uçak biletine oBilet.com adresinden veya oBilet akıllı telefon uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Tatil tarihinizi belirledikten sonra oBilet sayesinde kolayca size en uygun Dubai uçak biletini belirleyebilir, güvenli ödeme ile satın alabilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Dubai Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dubai Uçak Bileti Almak için Dubai Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Dubai Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İzmir - Dubai 590,00 TL
İstanbul - Dubai 689,00 TL
Ankara - Dubai 813,00 TL
Adana - Dubai 824,00 TL
Antalya - Dubai 840,00 TL
Gaziantep - Dubai 848,00 TL
Bakü - Dubai 926,59 TL
Lefkoşa - Dubai 1.386,38 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar