Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Belgrad Uçak Bileti

1 Yolcu

Belgrad Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Belgrad Hakkında

TELEFON KODU 381

NÜFUS1.166.763

PARA BİRİMİRSD

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Belgrad Havalimanları

Belgrad Havalimanı

Belgrad Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tuna ve Sava nehirlerinin birleştiği platoda yer alan Belgrad Sırbistan'ın başkenti ve en büyük şehridir. Belgrad Sırpça’da kelime anlamı olarak Beyaz Şehir anlamına gelmektedir. Belgrad, Sırbistan'daki diğer idari yapılardan farklı olarak özerk bir yönetime sahiptir. Tüm banliyöleri ile birlikte 2 milyon nüfusa sahip olan şehir şahane doğası, güzel manzarası, yemyeşil parkları, muhteşem kulüpleri, bar ve restoranları ile insanı kendisine çekiyor. Güzel şehir harika doğası ve turistik yerleri ile oldukça gözde bir yer. Republic Square (Cumhuriyet Meydanı) Belgrad gezisi için başlangıç noktası olabilir. Meydanda yer alan at üzerinde güneye doğru bakan Prens Mihailo Obrenović heykeli 1882’de inşa edilmiş. Ulusal Tiyatro, Boško Buha Tiyatrosu, Ulusal Müze de bu meydanın yakınında yer alıyor. Republic Square’nin hemen yanıbaşından itibaren uzayıp giden Knez Mihailova Caddesi için Belgrad’ın İstiklal Caddesi demek hayli yerinde olacaktır. Sırpların Kalemegdan dedikleri Belgrad Kalesi şahane parklara ve tarihi alanlara sahip ve Sava ile Tuna nehirlerinin birleştiği yerde yer alıyor. Salamara, Novagrad ve Zemun bölgeleri ise Belgrad’ın şöyle bir gezip atmosferini koklamanız gereken yerleridir. Nehir kıyısına kurulu kent Belgrad’ta başta Ada Ciganlija olmak üzere Ada Huja ve Ada Medjica güneşlenip doğanın keyfini çıkarabileceğiniz yerlerden. Lezziz bir akşam yemeği, Sırp şarabı ve Sırp müziği için ise Skadarlija güzel bir uğrak noktası olabilir.

Önceleri Belgrad Havalimanı ya da Surčin Havalimanı olarak adlandırılan Belgrad havalimanına 2006 yılında “Nikola Tesla” adı verilmiştir ve adı Belgrad Nikola Tesla Havalimanı olmuştur. Belgrad şehrinin ş güneyinde yer alan Belgrad Nikola Tesla Havalimanı ülkenin ana havalimanıdır. Belgrad Nikola Tesla Havalimanı’ndan Belgrad şehir merkezine ulaşım otobüs, minibüs, taksi ve shuttle araçlar gibi farklı seçeneklerden birisiyle sağlanabilir. Belgrad uçak biletinizi Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus, Atlas Global, Aeroflot Russian Havayolları, Aegean Havayolları, Lufthansa, Tarom, LOT Polish Havayolları, Air France, Flt Dubai, Etihad Airways, Qatar Airways firmalarının herhangi birisinden alabilirsiniz. Size en uygun Belgrad uçak biletini merak ediyorsanız oBilet.com adresinden tüm firmaların Belgrad uçak biletine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Beyaz Şehir Belgrad’a yapacağınız seyahatleri oBilet ile keyifli hale getirmek bir tık kadar uzağınızda! oBilet.com adresinden veya ücretsiz indirebileceğiniz oBilet mobil uygulamasından en ucuz Belgrad uçak biletine sahip olabilir, tati,l keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Belgrad Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Belgrad Uçak Bileti Almak için Belgrad Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Belgrad Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Belgrad 354,00 TL
Ankara - Belgrad 466,00 TL
Antalya - Belgrad 487,00 TL
İzmir - Belgrad 488,00 TL
Bodrum - Belgrad 501,00 TL
Adana - Belgrad 775,67 TL
Beyrut - Belgrad 833,97 TL
Paris - Belgrad 1.024,94 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar