Ucuz Manchester Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Manchester Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Manchester Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 161
NÜFUS 2.550.000

Manchester Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Manchester Havalimanı

Manchester Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Manchester Birleşik Krallık ülkelerinden İngiltere’nin Kuzey-Batı bölgesinde bulunmaktadır ve Liverpool ile birlikte bölgenin merkezi konumundadır. Kent birçok ilke imza atmıştır. 18. yüzyılda Dünya’nın sanayileşmiş ilk şehridir, atom ilk kez Manchester’da parçalanmıştır ve Dünya’daki ilk demiryolunun kurulduğu ilk şehirdir. Londra ve Edinburgh'dan sonra turistler tarafından en çok ziyaret edilen üçüncü şehirdir ve görülmeye değer yerlere sahiptir. Manchester Üniversitesi’nin içinde yer alan Manchester Müzesi ve Whitworth Sanat Galerisi, İngiltere’nin en büyük katedrali olan Manchester Katedrali, kentin bilim ve teknolojiye kattıklarının sergilendiği Bilim ve Sanayi Müzesi, muazzam büyüklüğe sahip Manchester United Old Trafford Stadyumu, İngiliz işçi sınıfını konu alan İnsanlık Tarihi Müzesi, Londra’nın dışındaki tek Yahudi müzesi olan Manchester Yahudi Müzesi, farklı kültürlere ait eserlerin sergilendiği Manchester Sanat Galerisi, Avrupa’nın üçüncü büyüğü olan Çin Mahallesi ve idaresi Manchester Üniversitesi’ne ait olan John Rynalds Kütüphanesi başlıca ziyaret edilesi yerlerdir.

İngiltere’nin en işlek üçüncü havalimanı olan Manchester Havalimanı şehir merkezine 14 km uzaklıktadır. Şehir merkezine Manchester Havalimanı’ndan 20 dakikada bir kalkan trenlerle ulaşım sağlanabilmektedir. Manchester Havalimanı’na uçuşu bulunan firmaların başında Türk Hava Yolları, Atlas Global, KLM, British Airways, Lufthansa, Air France,Emirates, Saudi Arabian Havayolları sayılabilir. Havayolu firmaları ile ilgili daha detaylı bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İngiltere’nin güzel kenti Manchester’a yapacağınız yolculuklar için size en uygun Manchester uçak biletini oBilet ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. oBilet.com adresinden tüm seferleri listeleyebilir ve en ucuz Manchester uçak biletini satın alabilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetleri servisi sunan oBilet her zaman yanınızda!