Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Ordu Uçak Bileti

1 Yolcu

Ordu Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Ordu Hakkında

TELEFON KODU 452

PLAKA 52

YÜZ ÖLÇÜMÜ 5.952 km2

NÜFUS731.452

Ordu Havalimanları

Ordu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ordu uçak bileti alarak, Ordu'ya ulaşabilirsiniz. Karadeniz’in sevimli kentlerinden bir tanesi olan Ordu, Samsunun doğusunda Giresununsa batısında yer almaktadır.Osmanlı döneminden beri bağımsız bir yerleşim yeri olarak var olan Ordu kenti, kültürel olarak Doğu Karadeniz Bölgesi’nin özelliklerini taşır. Şehir yıllardır Karadeniz sahil yolu üzerinde olması sebebiyle önemli bir ulaşım merkezidir konumundadır son yıllarda yapımı tamamlanan Ordu Giresun Havalimanı sayesinde şehrin bu konumu daha da güçlenmiş bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı Ordu ile Giresun illeri arasında yer almaktadır. 22 Mayıs 2015’ten beri hizmet vermekte olan Ordu Giresun Havalimanı ülkemizin en yeni havalimanlarından bir tanesidir.2015 yılında yaklaşık 200 bin yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Uçuş trafiğinin önemli kısmını Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus firmaları oluşturmaktadır. Uçuşlarla ilgili detaylı bilgiye obilet.com üzerinden ulaşababilirsiniz. Havaalanına ulaşım ise HAVAŞ servisleri sayesinde oldukça kolaydır.

Karadeniz Bölgesi’nin kendine has kültürü, doğası ve tarihiyle en sevimli kentlerinden bir tanesi olan Ordu’ya uçak bileti almayı düşünüyorsanız, , obilet.com aracılığıyla size en uygun uçak biletlerini listeleyebilir, en ucuz uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.Uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz

En Çok Tercih Edilen Ordu Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ordu Uçak Bileti Almak için Ordu Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Ordu Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Ordu 99,99 TL
Bursa - Ordu 199,28 TL
İstanbul - Ordu 215,00 TL
Adana - Ordu 242,58 TL
İzmir - Ordu 244,98 TL
Antalya - Ordu 246,00 TL
Dalaman - Ordu 273,98 TL
Konya - Ordu 293,30 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar