Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Ordu Uçak Bileti

1 Yolcu

Ordu Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Ordu Hakkında

TELEFON KODU 452

PLAKA 52

YÜZ ÖLÇÜMÜ 5.952 km2

NÜFUS731.452

Ordu Havalimanları

Ordu-Giresun Havalimanı

Ordu-Giresun Havalimanı Hakkında Bilgi

KAPASİTE3.000.000

AÇILIŞ2015

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK18,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Ordu ve Giresun şehirlerine giderken ya da bu şehirlerden farklı noktalara giderken en çok tercih edilen ulaşım aracı uçaktır. Or-Gi Havalimanı, Ordu sınırlarında bulunur ancak her iki şehre ulaşım sağlamak için kullanılır.

“Ordu - Giresun Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun yanıtını birkaç başlıkta açıklayarak verebiliriz. Her iki şehrin merkezi ile havalimanı arasında rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz yöntemler bulunmaktadır.

Ordu - Giresun Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Ordu ve Giresun şehir merkezleriyle havalimanı arasında ulaşım sağlamak için belediye tarafından tahsis edilmiş herhangi bir otobüs bulunmamaktadır.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Or-Gi Havalimanı’na uçuş seferi düzenleyen hava yolu şirketlerinin özel servisleri ulaşım seçenekleri arasında ilk sırada gelir. Bu servislerin hareket saatleri de uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenmektedir.

Havaş otobüs servislerini kullanarak havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ticari taksileri kullanarak da ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu ulaşım yöntemleri arasından bütçe ve zamanlama planlarınıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Ordu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ordu uçak bileti alarak, Ordu'ya ulaşabilirsiniz. Karadeniz’in sevimli kentlerinden bir tanesi olan Ordu, Samsunun doğusunda Giresununsa batısında yer almaktadır.Osmanlı döneminden beri bağımsız bir yerleşim yeri olarak var olan Ordu kenti, kültürel olarak Doğu Karadeniz Bölgesi’nin özelliklerini taşır. Şehir yıllardır Karadeniz sahil yolu üzerinde olması sebebiyle önemli bir ulaşım merkezidir konumundadır son yıllarda yapımı tamamlanan Ordu Giresun Havalimanı sayesinde şehrin bu konumu daha da güçlenmiş bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı Ordu ile Giresun illeri arasında yer almaktadır. 22 Mayıs 2015’ten beri hizmet vermekte olan Ordu Giresun Havalimanı ülkemizin en yeni havalimanlarından bir tanesidir.2015 yılında yaklaşık 200 bin yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Uçuş trafiğinin önemli kısmını Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus firmaları oluşturmaktadır. Uçuşlarla ilgili detaylı bilgiye obilet.com üzerinden ulaşababilirsiniz. Havaalanına ulaşım ise HAVAŞ servisleri sayesinde oldukça kolaydır.

Karadeniz Bölgesi’nin kendine has kültürü, doğası ve tarihiyle en sevimli kentlerinden bir tanesi olan Ordu’ya uçak bileti almayı düşünüyorsanız, , obilet.com aracılığıyla size en uygun uçak biletlerini listeleyebilir, en ucuz uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.Uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz

En Çok Tercih Edilen Ordu Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ordu Uçak Bileti Almak için Ordu Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Ordu Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Ordu 70,99 TL
İstanbul - Ordu 98,99 TL
Hatay - Ordu 130,98 TL
Gaziantep - Ordu 140,98 TL
Bursa - Ordu 143,30 TL
Antalya - Ordu 143,48 TL
İzmir - Ordu 153,98 TL
Konya - Ordu 168,98 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar