Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Samsun Uçak Bileti

1 Yolcu

Samsun Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Samsun Hakkında

TELEFON KODU 362

PLAKA 55

YÜZ ÖLÇÜMÜ 9.364 km2

NÜFUS1.261.810

Samsun Havalimanları

Samsun Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük kenti olup, uluslararası anlamda bir kara,deniz ve hava yolları merkezi durumunda bulunan Samsun kenti, Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Bölgenin sanayi, eğitim, ticaret, ekonomi ve ulaşım açılarından en gelişkin şehri olan Samsun, tarihsel önemiyle de dikkat çekmektedir. “Atatürk’ün Şehri” olarak da bilinen Samsun, mutfağı, doğası, tarihi, ekonomik gelişmişliğiyle her yıl yüz binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı yıllık bir milyondan fazla yolcuya hizmet vermektedir ve oldukça gelişkin bir içhatlar ağına sahiptir. Pegasus, Onur Air, Sun Express, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları gibi firmaların Samsun Çarşamba Havalimanı'na uçuşları bulunmaktadır. Samsun Çarşmaba Havalimanı ve uçuşlarla ilgili tüm bilgilere obilet.com ile ulaşabilirsiniz. Havalimanı’na şehir içinden ve ilçelerden kalkan servislerle rahatça ulaşılabilmektedir, son yıllarda genişletilen hafif raylı sistem de havalimanı ulaşımını oldukça kolaylaştırmış bulunmaktadır.

Samsun’a işiniz düşerse veya Karadeniz’in incisi olan bu güzel şehri ziyaret etmek isterseniz, obilet.com üzerinden size en uygun Samsun uçak biletlerini listeleyebilir ve en ucuz Samsun uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Samsun Uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz.

Samsun Hakkında Blog Yazıları

  • Samsun’da Gezilecek Yerler, Yapılacak Aktiviteler

    Samsun; Karadeniz’in orta kesiminde yer alan bir lojistik merkezi, bölgesinin sağlık, eğitim ve ekonomi alanlarında en gözdesi… Ancak hepsinden de önemlisi bu şehir, “Atatürk’ün şehri”… Tanık olduğu şanlı tarihin üzerine doğanın cömertçe sunduğu güzellikler de eklenince, herkesin bir gün Samsun’a ayak basması şart. Peki Karadeniz’in başkenti Samsun’a nasıl gidilir; bu güzel şehirde nereleri görmek ve

    Devamını Gör

En Çok Tercih Edilen Samsun Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Samsun Uçak Bileti Almak için Samsun Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Samsun Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Samsun 99,99 TL
İstanbul - Samsun 114,99 TL
Antalya - Samsun 187,98 TL
Bodrum - Samsun 187,98 TL
Hatay - Samsun 200,38 TL
Bursa - Samsun 201,30 TL
Gaziantep - Samsun 202,58 TL
İzmir - Samsun 214,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar