Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Samsun Uçak Bileti

1 Yolcu

Samsun Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Samsun Hakkında

TELEFON KODU 362

PLAKA 55

YÜZ ÖLÇÜMÜ 9.364 km2

NÜFUS1.261.810

Samsun Havalimanları

Samsun Çarsamba Havalimanı

Samsun Çarsamba Havalimanı Hakkında Bilgi

AÇILIŞ1998

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK23,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Samsun’a gitmek ya da Samsun’dan farklı şehirlere seyahat etmek için en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri uçaktır. Uçakla seyahat ederken havalimanı ile şehir merkezi arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı da bilmeniz gerekir.

“Çarşamba Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun yanıtını birkaç başlıkta açıklayarak verebiliriz. Farklı alternatifler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Çarşamba Havalimanı’na otobüsle nasıl gidilir?

Samsun Belediyesi’nin havalimanı ile şehir merkezi arasında sefer düzenleyen otobüsleri bulunmaktadır. Bafaş adı altında hizmet veren bu servis otobüslerle ulaşımınızı rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Bafaş otobüslerinin dışında Havaş otobüs servisleriyle de şehir merkezi ve havalimanı arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bafaş ya da Havaş kullanmayı tercih etmezseniz ticari taksileri de kullanabilirsiniz.

Az sayıda seçenek olsa da sefer sıklığı nedeniyle ihtiyacınızı karşılayacağına emin olabilirsiniz. Zamanlama ve bütçenize en çok uyan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Samsun Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Karadeniz Bölgesi’nin en büyük kenti olup, uluslararası anlamda bir kara,deniz ve hava yolları merkezi durumunda bulunan Samsun kenti, Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden bir tanesidir. Bölgenin sanayi, eğitim, ticaret, ekonomi ve ulaşım açılarından en gelişkin şehri olan Samsun, tarihsel önemiyle de dikkat çekmektedir. “Atatürk’ün Şehri” olarak da bilinen Samsun, mutfağı, doğası, tarihi, ekonomik gelişmişliğiyle her yıl yüz binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Samsun Çarşamba Havalimanı yıllık bir milyondan fazla yolcuya hizmet vermektedir ve oldukça gelişkin bir içhatlar ağına sahiptir. Pegasus, Onur Air, Sun Express, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları gibi firmaların Samsun Çarşamba Havalimanı'na uçuşları bulunmaktadır. Samsun Çarşmaba Havalimanı ve uçuşlarla ilgili tüm bilgilere obilet.com ile ulaşabilirsiniz. Havalimanı’na şehir içinden ve ilçelerden kalkan servislerle rahatça ulaşılabilmektedir, son yıllarda genişletilen hafif raylı sistem de havalimanı ulaşımını oldukça kolaylaştırmış bulunmaktadır.

Samsun’a işiniz düşerse veya Karadeniz’in incisi olan bu güzel şehri ziyaret etmek isterseniz, obilet.com üzerinden size en uygun Samsun uçak biletlerini listeleyebilir ve en ucuz Samsun uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Samsun Uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Samsun Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Samsun Uçak Bileti Almak için Samsun Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Samsun Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Samsun 56,99 TL
Ankara - Samsun 101,00 TL
İzmir - Samsun 125,99 TL
Konya - Samsun 149,98 TL
Hatay - Samsun 150,38 TL
Antalya - Samsun 153,99 TL
Adana - Samsun 172,98 TL
Bursa - Samsun 201,30 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar