Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Amsterdam Uçak Bileti

1 Yolcu

Amsterdam Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Amsterdam Hakkında

TELEFON KODU 31

NÜFUS844.667

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Amsterdam Havalimanları

Schiphol Havalimanı

Amsterdam Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kuzey Hollanda eyaletinde bulunan Amsterdam, Hollanda’nın başkentidir. Amsterdam, 17. asırdan kalma tarihi yapılarıyla ünlü bir şehirdir. Şehrin eski bölümü iç içe geçmiş ay biçimindeki kanallardan oluştuğundan Amsterdam imar dokusu ile de ilgi çekicidir. Şehrin bir diğer ünü ise müzeleri sayesindedir. Tüm bunlar ise Amsterdam’ı en çok ziyaret edilen 5. Merkez konumunda yükseltmiştir. Amsterdam’daki Tropen Museum Hollanda'nın en büyük müzesidir. Van Gogh, Amsterdams Historisch, Rembrandthuis, Anne Frank Huis, Hermitage ve Verzet müzeleri şehirdeki görülmeye değer mekânlar arasındadır. Şehirde dört metro hattı bulunmakta olup şehir aynı zamanda bisiklet dostudur.

Amsterdam’da çokça ziyaret edilen bir diğer mekân ise Artis Kraliyet Hayvanat Bahçesi’dir. Burada, Afrika savan ortamı, kuşhane, akvaryumlar ve Güney Amerika kuşağı bulunmaktadır. Turistlerin ilgisini çeken Jordaan ise işçi sınıfı ve göçmenler için inşa edilmiş bir yerdir. Bu bölgede dar sokaklar ve küçük evler bulunmaktadır.

Amsterdam Havalimanı Schiphol Amsterdam'a 17.5 km mesafede bulunan dünya'nın en büyük havalimanlarından biri olma özelliğine sahiptir. Adria Airways, Aeroméxico, Air Canada, Air Transat, Cathay Pacific başta olmak üzere yerel ve uluslararası onlarca firma Amsterdam Havalimanı Schiphol ‘a seferler düzenlemektedir. Corendon Airlines Antalya- Amsterdam, Corendon Dutch Airlines ile Bodrum- Amsterdam arasında seferler yapmaktadır. Onur Air, Pegasus, SunExpress ve Türk Hava Yolları olmak üzere, birçok havayolu firmasının çeşitli şehirlerden Amsterdam’a olan uçak seferleri hakkında tüm bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tarihi, doğası ve müzeleri ile Avrupa’nın ve dünyanın en nadide şehirlerinden biri olan Amsterdam şimdi bir uçak bileti uzağınızda duruyor. Eğer siz de Amsterdam uçak bileti almak istiyorsanız oBilet.com adresini ziyaret edebilir ve size en uygun Amsterdam uçak biletlerini listeleyebilirsiniz. Bu sayede alternatifler içinden en ucuz Amsterdam uçak biletini temin edebilirsiniz. Ayrıca Amsterdam uçak biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili sorularınız için oBilet ekibinden teknik destek alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Amsterdam Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Amsterdam Uçak Bileti Almak için Amsterdam Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Amsterdam Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İzmir - Amsterdam 365,00 TL
İstanbul - Amsterdam 367,00 TL
Ankara - Amsterdam 465,00 TL
Antalya - Amsterdam 478,43 TL
Kayseri - Amsterdam 483,51 TL
Adana - Amsterdam 495,00 TL
Konya - Amsterdam 497,00 TL
Samsun - Amsterdam 516,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar