Ucuz Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Gaziantep Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 342
PLAKA KODU 27
YÜZ ÖLÇÜMÜ 6.844 km²
NÜFUS 1.844.438

Gaziantep Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Gaziantep Oğuzeli Havalimanı 23 km Taksi, Otobüs

Gaziantep Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Gaziantep Hakkında

Gaziantep, Paleolitik dönemden beri insanların yerleştiği tarihî bir kent. İpek Yolu üzerinde bulunan bu şehir, Türkiye'nin sekizinci, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ise birinci kalabalık kenti olma özelliği taşıyor. Bulunduğu elverişli konumu sayesinde ticaret ve sanayi alanında da gelişen bu kent, turistik açıdan son derece rağbet görüyor. Tarihî ve doğal güzelliklerinin yanı sıra gurmelere layık mutfağıyla pek çok turisti cezbediyor. Uluslararası üne sahip olan bu kenti keşfetmek isteyen turistler, Gaziantep uçak biletiarayışına giriyor.

Gaziantep’in M.Ö. 4000 yıllarına dayanan geçmişinde pek çok medeniyetin izlerini görmek mümkün. Hitit, Pers, Roma, Bizans ve Selçuklu gibi uygarlıkların yanı sıra Osmanlı da bölgede hüküm sürmüş. Bu medeniyetlerin tarihi dokusu da kentin birçok noktasına sinmiş durumda. Hitit, Roma ve Bizans döneminin kalıntılarına rastlayabileceğiniz Gaziantep Kalesi, şehrin popüler turistik lokasyonları arasında yer alıyor. Kültür tatili yapmayı sevenleri kalenin yanı sıra Zeugma Mozaik Müzesi de karşılıyor. Antik dönemlere ait mozaiklerin sergilendiği bu müzede son derece özel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunun için Antep uçak biletiedinmeniz yeterli. Ardından pek çok açıdan tatmin edici bir tatil geçirebilirsiniz.

Son derece geniş bir yemek kültürüne sahip olan Gaziantep'te baklava, katmer, künefe, lahmacun ve kebap gibi pek çok özel lezzeti tadabilirsiniz. Dünyanın zengin gastronomi lezzetlerine sahip olan Gaziantep, yıl içinde birçok gurmeyi ağırlıyor. Sizler de farklı tatlar keşfetmek isterseniz Antep uçakbileti edinerek birkaç günlük seyahat planlayabilirsiniz. Lezzet duraklarının yanı sıra doğal güzellikleri de rotanıza eklemeniz mümkün. 4000 ağaç ve bitki türünün bulunduğu Şahinbey Parkı da güzergâhınızda yer alabilecek destinasyonlar arasında.

Gaziantep; Kilis, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Şanlıurfa'ya komşu bir kent. Şehre Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden kısa sürede ulaşabileceğiniz gibi ülkenin diğer illerinden de birkaç saat içerisinde varmanız mümkün. Bunun için Gaziantep uçuşlarınıincelemeniz yeterli. Obilet üzerinden birçok firmanın kente uçak seferleri olduğunu görebilirsiniz. Böylece seyahat edeceğiniz firmayı ve sınıfı tercih ederek Gaziantep uçak bileti satın alabilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı Hizmetleri

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki büyük havalimanlarından biri olan Gaziantep Havalimanı, uluslararası bir işletme. Seyahat amacıyla bölgeye gelenlerin yanı sıra iş gereği yolculuk yapan pek çok kişi bu havaalanını tercih ediyor. Geniş bir yerleşkeye sahip olan havaalanında modern terminal binası ve gerekli hizmet noktaları mevcut. Yolcuların bekleyebileceği oturma alanının yanı sıra restoran, kafe gibi iş yerleri de bulunuyor. Üstelik internet bağlantısı kurabilmeniz için de Wi-Fi erişimi mevcut.

Gaziantep Havalimanı'nda Konaklama Seçenekleri

Gaziantep Havalimanı’na yakın konaklama tesisleri için ortalama 22 km katetmeniz gerekiyor. yakındaki bu otelin yanı sıra kent merkezindeki konaklama işletmelerini de tercih edebilirsiniz. Çok sayıda seçeneğe sahip olan Gaziantep’te konaklama bütçenize uygun opsiyonu seçmeniz son derece kolay. Şehir merkezindeki alternatiflere ulaşmak için arabayla ortalama yarım saatlik bir yolculuk yapmanız yeterli.

Gaziantep Havalimanı'nda Yemek Seçenekleri

Gaziantep Havalimanı’nda bulunan kafe ve restoranda yeme içme gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Damak zevkinize uygun alternatiflerin bulunduğu bu işletmelerde birçok seçeneğe ulaşmanız mümkün. Ayrıca uçak saatinize kadar burada vakit geçirebilirsiniz. Dilerseniz misafirinizi karşılamak için kafe ya da restoranda beklemeniz de mümkün.

Gaziantep Havalimanı'nda Özel Alanlar

Gaziantep Havalimanı’nda yolcuların pek çok gereksinimi düşünülerek çeşitli hizmet noktaları bulundurulmuş durumda. Banka ile ilgili işlemlerinizi halledebilmeniz için ATM'ler mevcut. Ayrıca havaalanında para bozdurabileceğiniz ofislerin yanı sıra araç kiralama şirketleri de bulunuyor. Böylece pek çok gereksiniminizi havalimanındaki hizmet noktalarından karşılayabilirsiniz. Herhangi bir mağduriyet yaşamadan ilgili noktalardan ihtiyaçlarınızı kısa sürede gidermeniz mümkün.

Gaziantep Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 23 kilometre uzaklıkta bulunan Gaziantep Havalimanı’ndan birçok vasıtayı kullanarak ayrılmanız mümkün. Bütçenize ve gideceğiniz güzergâha bağlı olarak bu alternatifler arasından tercihte bulunabilirsiniz. Buna yönelik olarak Gaziantep, ulaşımkonusunda herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için çok sayıda seçenek sunuyor.

Otobüs

Gaziantep Belediyesi otobüsleri ile havaalanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Gideceğiniz yere göre güzergâhı uygun olan otobüsü tercih edebilirsiniz. Bu noktada otobüslerin sefer saatlerine de dikkat etmenizde fayda var. Bu hususların uygun olması hâlinde otobüs alternatifini değerlendirebilirsiniz.

Metro

Kent içi ulaşımda Gaziray adı verilen metro kullanılsa da havalimanından şehir merkezine bu vasıtayla ulaşmanız bir nebze zor. Metro kullanmayı tercih ederseniz aktarma yaparak şehir merkezine varabilirsiniz. Daha uzun süren bu yolculuk yerine diğer alternatifleri de tercih etmeniz mümkün.

HAVAŞ

En ekonomik seçenek olarak öne çıkan Havaş servisleri, yolcuların şehir merkezine ulaşmasını sağlıyor. Farklı ilçelere de gidebileceğiniz bu servislerle ortalama 35-40 dakikada şehir merkezine varmanız mümkün. Belli noktalardan yolcu indirip alan Havaş servisleri düzenli seferlerler yapıyor. Sizler de bu imkândan yararlanmak için gelen yolcu çıkış kapısı önündeki Havaş servislerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Daha hızlı şekilde şehir merkezine ulaşmak isteyen yolculara taksi alternatifi önerilebilir. Bu seçenek sayesinde yarım saat civarında havalimanından şehir merkezine varmanız mümkün. Bu opsiyonu değerlendirerek dilediğiniz güzergâhtan otele varmanız mümkün. Bu noktada gideceğiniz mesafeye bağlı olarak taksi ücretinin de değişeceğini belirtmekte fayda var.

Araç Kiralama

Havalimanındaki veya bu civardaki araç kiralama şirketlerini tercih ederek tatil boyunca daha konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Böylece ulaşım sorunu olmadan seyahatiniz boyunca gezip göreceğiniz lokasyonlara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bu alternatif, daha konforlu olsa da diğerlerine nazaran daha çok bütçe ayırmanızı gerektiriyor. Bunu göz önüne alarak araç kiralama opsiyonunu da değerlendirebilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı Uçuş Bilgileri

Gaziantep uçak seferleriniincelediğinizde göreceğiniz üzere pek çok hava yolu şirketi bölgeye uçuş düzenliyor. Sık seyahat edilen kentlerden biri olan Ankara'ya uçuşlar, ortalama 1 saat 10 dakika sürüyor. Kısa sürede konforlu bir seyahat geçirerek Gaziantep'e ulaşma imkânı, birçok turistin uçak yolculuğunu tercih etmesini sağlıyor.

 • Gaziantep – İstanbul uçuş süreleri: 1 saat 50 dakika
 • Gaziantep – Ankara uçuş süreleri: 1 saat 10 dakika
 • Gaziantep – İzmir uçuş süreleri: 1 saat 50 dakika
 • Gaziantep – Antalya uçuş süreleri: 1 saat 25 dakika
 • Gaziantep – Trabzon uçuş süreleri: 1 saat 5 dakika

İstanbul – Gaziantep uçak biletiarayışında olanlar ise yolculuğun oldukça kısa sürdüğünü görebilir. Sizler de kısa sürede ülkenin bir ucundan diğerine ulaşabilirsiniz. Böylece unutulmaz bir tatil geçirmeniz mümkün olabilir. Turistik açıdan son derece popüler olan bu gastronomi kentine İzmir'den de pek çok kişi seyahat ediyor. Kısa sürede şehre varmak istiyorsanız direkt uçuş olarak İzmir – Gaziantep uçak biletiedinmeniz yeterli.

Sizler de pek çok güzelliği barındıran bu kenti keşfetmek için Gaziantep uçak bileti edinerek adım adım sokaklarını gezebilirsiniz. Türkiye'den ve yurt dışından gelen birçok gezgini cezbeden şehrin etkileyici birçok detaya sahip olduğunu söylemek mümkün. Sizler de bu özel deneyim için uçak yolculuğu yapmayı tercih edebilirsiniz. Uluslararası olan Gaziantep Havalimanı'na hem Türkiye'den hem de yurt dışından uçak seferleri düzenleniyor. Bunlardan size uygun olanı tercih ederek keyifli bir seyahat planlayabilirsiniz.

Gaziantep Uçak Bileti Fiyatları

Gaziantep uçak bileti fiyatları,birçok nedene bağlı olarak farklılık gösteriyor. Seyahat edeceğiniz tarih ve yola çıktığınız şehre bağlı olarak farklı meblağlara uçak bileti bulmanız mümkün. Ayrıca uçak biletini alacağınız tarih de fiyatlardaki önemli bir etken. Gaziantep'e ucuz biletbulmak için seyahat edeceğiniz tarihten çok önce uygun fiyata bilet bulabilirsiniz. Ayrıca geç bir tarihte de son kalan biletleri yakalayarak daha düşük meblağlara uçak bileti satın almanız mümkün.

Seyahat edeceğiniz şehre bağlı olarak en uygun uçak bileti Gaziantep'edirekt ya da aktarmalı uçuşlar olabilir. Bu alternatifleri değerlendirerek bütçenize uygun seçeneği tercih etmeniz mümkün. Obilet üzerinden Gaziantep uçak biletlerini kıyaslayarak seyahat edeceğiniz tarihteki uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Ayrıca kampanyaları yakalamak için obilet uygulamasını da indirmeniz mümkün. Böylece avantajlı dönemlerden daha kolay bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Bu durum, bütçenizi korumanızı sağlarken keyifli bir tatil fırsatı yakalamanızı da mümkün kılıyor.

Gaziantep’te Gezilecek Yerler

Gaziantep; tarihî destinasyonları, kendine özgü mutfağı ve kültürel çeşitliliği ile rağbet gören bir şehir. Bunları keşfetmek için rotanıza pek çok destinasyon ekleyebilirsiniz. Buna yönelik olarak sizlere yardımcı olması adına Gaziantep gezilecek yerlerden bazılarını şu şekilde sıralamak mümkün:

 • Gaziantep Kalesi: Şehrin merkezinde bulunan kalenin tarihi M.Ö. 3000’li yıllara dayanıyor. Bu görkemli kalenin çevresi ise 1200 metre. Ayrıca yapının içerisinde tarihî bir cami, müze ve restoranlar da mevcut. Kalenin şehrin tam merkezinde olması da kısa sürede bu lokasyona ulaşabilmenizi mümkün kılıyor. Bu sayede kente gelen gezginler, kaleyi mutlaka ziyaret ediyor.
 • Zeugma Mozaik Müzesi:Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde yer alan Zeugma, dünyanın büyük mozaik müzelerinden biri. Roma döneminden kalan 1700 yıllık mozaiklerin sergilendiği bu müzede pek çok tarihî eseri görmeniz mümkün. Son derece geniş bir alanı kaplayan müzeyi ziyaret ederken etkileneceğiniz pek çok esere rastlayabilirsiniz.
 • Gaziantep Arkeoloji Müzesi:Hitit, Asur, Pers, Roma ve Osmanlı döneminden kalan birçok tarihî eseri görmek için bu müzeyi ziyaret edebilirsiniz. Müzede pek çok eseri yakından inceleyebileceğiniz gibi mezar odasını da ziyaret ederek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Şahinbey Savaş Müzesi: Gaziantep'in Kurtuluş Savaşı'ndaki verdiği mücadeleyi son derece iyi anlatan müzede kentin kültürünü ve kozmopolit yapısını da görmeniz mümkün. Savaş sonrası değişimi ve toplum yapısını net olarak görebileceğiniz müzede birkaç saat geçirerek kent tarihini daha iyi şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Emine Göğüş Mutfak Müzesi:Nizip'te bulunan müze, Gaziantep mutfağını keşfetmenizi sağlıyor. Tarihî ve kültürel pek çok unsurun bulunduğu müze, gastronomi meraklıları için ziyaret edilesi bir destinasyon. Üstelik burası Türkiye'nin ilk mutfak müzesi olma özelliği taşıyor. Ayrıca müze, Gaziantep Kalesi'ne 200 metre uzaklıkta bulunuyor.
 • Gümrük Han: Kent merkezindeki bu tarihî han, Osmanlı döneminde inşa edilmiş bir yapı. 16. yüzyıldaki dönem mimarisini yansıtan bu yer, eski ve büyük hanlardan biri. Şu an ise içerisinde hediyelik eşya ve el işi gibi pek çok ürün mevcut.

Gaziantep; tarihî, kültürü, mutfağı ve kendine özgü atmosferini yansıtan sokaklarıyla adım adım gezilesi bir kent. Sizler de turistik mekânlar arasında son derece popüler olan bu şehri yılın dilediğiniz döneminde ziyaret edebilirsiniz. Bölgeye ulaşım için seçebileceğiniz konforlu ulaşım araçlarından biri olan uçakla kısa sürede kente varmanız mümkün. Bunun için Gaziantep uçak bileti satın almanız yeterli.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'ndan Merkeze Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için yaklaşık 20 km’lik bir yol gitmeniz gerekiyor. Şehre ulaşım için Havaş otobüslerinden araba kiralama hizmetlerine kadar pek çok farklı seçenek buluyor. Yolcular bu seçeneklerden en çok kendilerine uyanı seçerek kolayca şehir merkezine ulaşabiliyorlar.

Havaş ile Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın en kolay yollarından biri Havaş otobüsleri ile ulaşım sağlamak. Havaş servisleri hem maliyet açısından düşük bütçeli bir seçenek sunarken hem de oldukça pratik bir ulaşım aracı seçeneği sunuyor. Havaş servislerinin saatleri uçuşlara göre ayarlanıyor. Havalimanına geldikten 25 dakika sonra kalkan Havaş servislerine binebiliyorsunuz. Havaş servislerinin kullandığı güzergah üzerinde Oğuzeli Kavşağı, Perilikaya Et ve Balık Kurumu, Şehreküstü İtfaiyesi, İnönü cd., Şirehan Devlet Hastanesi, Sosyal Sigortalar Kurumu, Öğretmen Evi, HAVAŞ Şehir Ofisi ve Otogar durakları bulunuyor.

Otobüs ile Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmanın ekonomik yollarından bir tanesi de otobüsler. Otobüsleri kullanarak rahatlıkla şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen otobüsler 24 saat boyunca sefer yapıyor ve seferler uçuş saatleri baz alınarak düzenleniyor. Böylece otobüs ile yolculuk yapacaklara büyük kolaylık sağlanıyor. Bu otobüsler 2 farklı güzergah üzerinde hareket ediyor. Otobüslerden biri Karataş, Üniversite, Ordu Caddesi ve Büyükşehir Belediye duraklarının bulunduğu güzergahtan ilerliyor. Diğer otobüs güzergahında ise otobüsler, Otogar, Balıklı ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi durakları üzerinden ilerliyor.

Taksi ile Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz seçeneklerden biri de taksi. 7/24 hizmet veren taksiler ile çok kolay bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.Şehir merkezine ulaşımın en pratik yollarından biri olsa dahi maliyeti otobüs ve Havaş servislerine göre daha yüksek bir seçenek.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile ulaşım ücreti ne kadar?

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile ulaşmanın maliyeti yaklaşık olarak 430-490 TL arasında değişiklik gösteriyor. Fakat taksiye ödeyeceğiniz ulaşım ücreti taksiye tam olarak nerede bindiğinizde ve tam olarak nerede indiğinize göre değişiklik gösterebilir.

Özel Araç ile Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için özel araç seçeneği en konforlu seçeneklerden bir tanesi. Özellikle şehirde birkaç gün kalmayı ve gezmeyi planlıyorsanız araç kiralama seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’nda bulunan çeşitli firmalardan araç kiralayabilir ve havalimanından teslim alabilirsiniz. Böylece hem şehir merkezine özel araçla gidebilir hem de kolayca gezebilirsiniz.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için kullanabileceğiniz başka bir ulaşım aracı ise transfer araçları. Yolcuları havalimanından alarak konforlu bir yolculuk etmelerini sağlayan hizmeti otellerden ya da özel şirketlerden alabilirsiniz. Havalimanı transfer hizmeti almak istiyorsanız ve bir otelde konaklayacaksınız ilk olarak oteliniz ile iletişime geçebilirsiniz. Eğer oteliniz havalimanı transfer hizmeti veriyorsa uçuş bilgilerinizi yetkili kişiye vererek kolaylık hizmetten yararlanabilirsiniz. Eğer otelde kalmıyorsanız ya da oteliniz bu hizmeti vermiyorsa havalimanı transfer himzeti veren güvenilir şirketler ile iletişime geçebilirsiniz. Anlaştığınız şirkete uçuş bilgilerinizi vererek transfer hizmeti alabilirsiniz.

Merkezden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na gitmenin birden fazla yolu bulunuyor. Şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı arasında bulunan 20 km’lik yolu ister otobüs ile ister Havaş servisleri ile isterseniz ise taksi gibi daha konforlu seçeneklerle gidebilirsiniz.

Havaş ile Ulaşım

Havaş servisleri, şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na gitmenin en ekonomik ve en pratik yollarından biri. Uçuş saatlerine göre sefer saatleri ayarlanan Havaş servisleri yolcuları belirli duraklardan alarak Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na ulaşmalarını sağlıyor. Aktarma yapmadan direkt olarak havalimanına gitmek için kullanabileceğiniz Havaş servisleri, HAVAŞ Şehir Ofisi, Nizip Caddesi, Mezarlık Kavşağı, İpek Yolu, Çimento Kavşağı, Perilikaya Et ve Balık Kurumu ve Oğuzeli Kavşağı duraklarından yolcu alarak Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na ulaşıyor.

Otobüs ile Ulaşım

Otobüsler şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na ulaşım için kullanabileceğiniz ekonomik ve pratik seçeneklerden bir diğeri. 24 saat boyunca sefer yapan otobüsler direkt olarak havalimanına gidiyor. Otobüs ile Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na gitmeyi planıyorsanız şehir merkezinde bulunan Balıklı Meydanı’ndan 50 dakikada bir kalkan otobüslere binebilirsiniz.

Taksi ile Ulaşım

Taksiler otobüs ve Havaş servislerinden daha maliyetli bir seçenek olsa da şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na varmak için kullanılabilecek seçeneklerden bir tanesi. 7/24 hizmet veren ve oldukça pratik seçenekler olan taksilerle ulaşım özellikle trafiksiz zamanlarda oldukça kolay. Yaklaşık yarım saatte şehir merkezinden havalimanına size ulaştırabilecek taksileri de ulaşım için seçebilirsiniz.

Şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na taksi ile ulaşım ücreti ne kadar?

Şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na taksi ile ulaşmanın ortalama maliyeti 430-490 TL arasında değişiklik gösterebilir. Fakat taksiye tam olarak nerede bindiğiniz ve nerede indiğiniz ödeyeceğiniz ücreti etkileyebilir.

Özel Araç ile Ulaşım

Şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na gitmek için kullanabileceğiniz ulaşım araçlarından bir tanesi kendi aracınız. Kendi aracınız ile havaalanına yaklaşık olarak yarım saatte varabilirsiniz. Havaalanına vardıktan sonra aracınızı havaalanının otoparkına bırakabilirsiniz. Kendi aracınızın yanı sıra eğer kiralık bir araç kullanıyorsanız bu araç ile de havalimanına gidebilir ve aracınızı burada teslim edebilirsiniz.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Şehir merkezinden Gaziantep Oğuzeli Havalimanı'na transfer hizmeti kullanarak da gidebilirsiniz. Eğer bir otelde konaklıyorsanız ve oteliniz havaalanı transfer hizmeti veriyorsa bu hizmetten yararlanarak transfer aracı ile otelinizden havalimanına gidebilirsiniz. Eğer bir otelde kalmıyorsanız ya da oteliniz bu hizmeti vermiyorsa transfer hizmeti için havaalanı transfer hizmeti veren özel şirketlerle iletişime geçebilirsiniz. Anlaştığınız özel şirkete transfer hizmeti için uçuş bilgilerinizi vererek uçuşunuzun olduğu gün kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gaziantep Otelleri

flight