Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Malatya Uçak Bileti

1 Yolcu

Malatya Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Malatya Hakkında

TELEFON KODU 422

PLAKA 44

YÜZ ÖLÇÜMÜ 12.102 km2

NÜFUS762.538

Malatya Havalimanları

Malatya Erhaç Havalimanı

Malatya Erhaç Havalimanı Hakkında Bilgi

AÇILIŞ1941

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK34,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Malatya’dan farklı şehirlere seyahat etmek ya da Malatya’ya gitmek için en sık kullanılan ulaşım araçlarından biri uçaktır. Bu durumda havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlama yöntemlerini de öğrenmeniz gerekmektedir.

“Erhaç Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun yanıtını birkaç başlıkta açıklayarak verebiliriz.

Erhaç Havalimanı’na otobüs ile nasıl ulaşılır?

Havalimanı ile şehir merkezi arasında herhangi bir belediye otobüs seferi bulunmamaktadır.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Belediye otobüslerinin havalimanı seferi yapmadığı şehirde Havaş otobüs servislerini kullanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Havaş otobüs servislerinden faydalanmak istemezseniz, ticari taksileri kullanarak da gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, araç kiralama şirketleri ile iş birliği yapıp araç kiralayarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bütçe ve zamanlama planlarınızı yaparak kendinize en uygun ulaşım yöntemini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yöntemle rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Malatya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Türkiye'nin her yerinden Malatya uçak biletleri oBilet'te.Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri olan Malatya şehrinin tarihi pek çok Anadolu kenti gibi Hititlere kadar dayanmaktadır. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Malatya, günümüzde en çok kayısı ile tanınmaktadır. Malatya kayısısı dünya çapında şöhrete sahiptir ve ülkemizdeki kayısı üretiminin çok büyük kısmı Malatya tarafından sağlanmaktadır. Kayısı fabrikaları şehrin en önemli iş kaynağı durumundadır.Ayrıca, tekstil sanayisi de şehrin diğer önemli ekonomik kaynağıdır. Malatya’da görülmesi gereken yerlerden olan Gürpınar Şelalesi ülkemizde önemli doğal güzelliklerden olup, turistik açıdan oldukça önemli bir merkezdir.

Havayolu ulaşımı Malatya Akçadağ’da bulunan Malatya Erhaç Havalimanı ile sağlanmaktadır. Şehrin kuzeyine kurulan Malatya Erhaç Havalimanı’nın şehre 34 km kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.Şehir merkezine ulaşım HAVAŞ servisleri ile sağlanmaktadır. Havayolu ulaşımını Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air ve Pegasus firmaları ile sağlanmaktadır. Yurt içi tüm uçak seferleriyle ilgili bilgiye obilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Siz de Kayısı diyarı Malatya’ya uçak bileti almayı düşünüyorsanız, obilet.com aracılığıyla size en uygun Malatya uçak biletlerini listeleyebilir, en ucuz Malatya uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz ve Malatya uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Malatya Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Malatya Uçak Bileti Almak için Malatya Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Malatya Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Malatya 99,99 TL
İstanbul - Malatya 158,99 TL
Balıkesir - Malatya 174,39 TL
İzmir - Malatya 185,98 TL
Antalya - Malatya 185,98 TL
Bursa - Malatya 198,38 TL
Bodrum - Malatya 214,98 TL
Trabzon - Malatya 234,58 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar