Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Trabzon Uçak Bileti

1 Yolcu

ÜLKE Türkiye

YÜZ ÖLÇÜMÜ 4.664 km2

NÜFUS758.237

Trabzon Havalimanları

Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı Hakkında Bilgi

KAPASİTE3.500.000

AÇILIŞ1957

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK6,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Trabzon’a gitmek ve Trabzon’dan farklı şehirlere seyahat etmek için en çok tercih edilen ulaşım aracı uçaktır. Uçakla seyahat ederken öğrenmeniz gereken en önemli nokta, şehir merkezi ile havalimanı arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı öğrenmektir.

“Trabzon Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun yanıtını birkaç farklı başlıkta açıklayarak verebiliriz. Trabzon Havalimanı’ndan sadece Trabzon merkezine değil, farklı şehirlerin merkezlerine de ulaşım sağlanmaktadır.

Trabzon Havalimanı’na otobüs ile nasıl ulaşılır?

Belediyenin havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayan herhangi bir otobüs seferi bulunmamaktadır.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Havaş servis otobüsleri havalimanı ile şehir merkezi arasında düzenli olarak sefer düzenlemektedir. Ayrıca; Giresun, Tirebolu, Vakfıkebir ve Akçaabat gibi noktalara da ulaşım sağlamaktadır.

Trabzon Havalimanı’nda en çok tercih edilen ulaşım aracı Havaş’tır. Ancak araç kiralama firmalarından araba kiralayarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz, ticari taksileri kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tüm bu seçenekler arasından bütçenize ve zamanlamanıza en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Trabzon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Trabzon, eşşiz doğası, kendine has kültürü, konumu ve tarihsel önemi itibariyle, Karadeniz Bölgesi’nin en özel, en önemli kentlerinden birisidir. ”Şehzadeler Şehri” olarak da tanınan Trabzon, önemli bir eğitim, ticaret,kültür, tarım, turizm, sanayi ve ulaşım merkezi konumundadır. Tüm bu özellikleriyle Trabzon, her yıl yurt içinden ve yurt dışından gelen onbinlerce misafire ev sahipliği yapmaktadır.

1957 yılından beri hizmet vermekte olan Trabzon Havalimanı, Türkiye’nin en eski havalimanlarından bir tanesidir. Trabzon Havalimanı’ndan hem iç hat hem dış hat seferleri seferleri yapılmaktadır. 2015 yılı itibariyle iç hatlarda 3.249.120, dış hatlarda 113.679 yolcu sayısına ulaşan Trabzon Havalimanı’ndan Pegasus, Anadolu Jet, Onur Air, Türk Hava Yolları, Atlas Global firmaları aktif şekilde seferler düzenlemektedir. Bu şirketlerin tüm uçuşlarına, uçak biletlerine ve detaylı bilgiye obilet.com üzerinden ulaşabilrisiniz. Trabzon Havalimanı’na ulaşım olanakları da oldukça gelişkindir, şehrin çeşitli yerlerinden ve Giresun, Rize, Ardeşen ve Hopa gibi komşu şehirlerden HAVAŞ servisleri kalkmaktadır.

Karadeniz ve Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Trabzon’u ziyaret etmek isterseniz, obilet.com üzerinden size en uygun Trabzon uçak biletlerini listeleyebilir ve en ucuz Trabzon uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.Uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz

En Çok Tercih Edilen Trabzon Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Trabzon Uçak Bileti Almak için Trabzon Havayolu Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Trabzon Uçak Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
Antalya - Trabzon 68,68 TL
İstanbul - Trabzon 69,99 TL
Ankara - Trabzon 69,99 TL
Kocaeli - Trabzon 69,99 TL
İzmir - Trabzon 87,99 TL
Bursa - Trabzon 99,98 TL
Konya - Trabzon 99,98 TL
Denizli - Trabzon 99,98 TL
Adana - Trabzon 123,98 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar