Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Taşkent Uçak Bileti

1 Yolcu

Taşkent Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Taşkent Hakkında

TELEFON KODU 998

NÜFUS2.309.300

PARA BİRİMİUZS

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Taşkent Havalimanları

Taşkent Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Özbekistan'ın başkenti olan Taşkent, Orta Asya coğrafyasının nüfus olarak en büyük kentleriinden bir tanesidir. Eski bir Sovyet kenti olan Taşkent, oldukça iyi tasarlanmış bir şehir planlaması ve alt yapı ağına sahiptir. Taşkent’te gezilip görülmesi gereken yerlerin başlıcaları Dünya’nın en büyük iki Kuran-ı Kerim’inden birisine ev sahipliği yapan Barak Han Medresesi, Emir Timur Meydanı, Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Bağımsızlık Meydanı, Orta Asya’nın en uzun yapısı olan Televizyon Kulesi ve Prens Romanov Sarayı’dır.

Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı Taşkent şehir merkezine 12 km uzaklıktadır. Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı’ndan Taşkent şehir merkezine ulaşım otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı üzerinden uçak bileti satışı yapan firmalar Türk Hava Yolları, Atlas Global, Air Astana, Aeroflot Russian Havayolları, UTair Aviation, Azerbaijan Havayolları, Fly Dubai, Air Moldova, Air India Limited ve Asiana Havayolları’dır. Taşkent uçak bileti firmalarının detayı için oBilet.com adresine başvurabilirsiniz.

Orta Asya’nın Paris’i olarak da adlandırılmış olan Taşkent’e yapacağınız seyahatleri oBilet ile daha keyifli hale getirebilirsiniz. oBilet.com üzerinden en uygun Taşkent uçak biletini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kullanışlı arayüzü ile oBilet sayesinde dilediğiniz tarihteki tüm Taşkent uçuşlarını listeleyebilir en ucuz Taşkent uçak biletini güvenilir ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kafanıza takılan tüm sorular için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Taşkent Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Taşkent Uçak Bileti Almak için Taşkent Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Taşkent Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Semerkand - Taşkent 152,65 TL
Bişkek - Taşkent 949,44 TL
Bakü - Taşkent 1.091,23 TL
Tiflis - Taşkent 1.253,75 TL
İstanbul - Taşkent 1.476,71 TL
Ankara - Taşkent 1.644,52 TL
Antalya - Taşkent 1.855,79 TL
İzmir - Taşkent 1.898,44 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar