Ucuz Taşkent Uçak Bileti

Taşkent Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Taşkent Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 998
NÜFUS 2.309.300

Taşkent Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Taşkent Uluslararası Havalimanı

Taşkent Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Özbekistan'ın başkenti olan Taşkent, Orta Asya coğrafyasının nüfus olarak büyük kentleriinden bir tanesidir. Eski bir Sovyet kenti olan Taşkent, oldukça iyi tasarlanmış bir şehir planlaması ve alt yapı ağına sahiptir. Taşkent’te gezilip görülmesi gereken yerlerin başlıcaları Dünya’nın büyük iki Kuran-ı Kerim’inden birisine ev sahipliği yapan Barak Han Medresesi, Emir Timur Meydanı, Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Bağımsızlık Meydanı, Orta Asya’nın uzun yapısı olan Televizyon Kulesi ve Prens Romanov Sarayı’dır.

Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı Taşkent şehir merkezine 12 km uzaklıktadır. Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı’ndan Taşkent şehir merkezine ulaşım otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Taşkent Yuzhny Uluslararası Havalimanı üzerinden uçak bileti satışı yapan firmalar Türk Hava Yolları, Atlas Global, Air Astana, Aeroflot Russian Havayolları, UTair Aviation, Azerbaijan Havayolları, Fly Dubai, Air Moldova, Air India Limited ve Asiana Havayolları’dır. Taşkent uçak bileti firmalarının detayı için oBilet.com adresine başvurabilirsiniz.

Orta Asya’nın Paris’i olarak da adlandırılmış olan Taşkent’e yapacağınız seyahatleri oBilet ile daha keyifli hale getirebilirsiniz. oBilet.com üzerinden uygun Taşkent uçak biletini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kullanışlı arayüzü ile oBilet sayesinde dilediğiniz tarihteki tüm Taşkent uçuşlarını listeleyebilir ucuz Taşkent uçak biletini güvenilir ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Kafanıza takılan tüm sorular için oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Taşkent Otelleri

flight