Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Kahire Uçak Bileti

1 Yolcu

Kahire Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kahire Hakkında

ÜLKE Misir

NÜFUS9.500.000

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Kahire Havalimanları

Cairo Havalimanı

Kahire Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Galip, üstün gelen anlamlarındaki Kahire, Mısır'ın başkentidir. Kahire aynı zamanda Arap dünyası ve Afrika'nın en büyük şehridir. Kahire hem Mısır’ın hem de çevre ülkelerin politik, ekonomik ve kültürel merkezidir. Eski Kahire diye adlandırılan bölge 1979 yılından beri UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndedir. Kahire Müzesi, Piramitler bölgesi ve Nil Nehri civarı turistlerin uğrak yerlerini oluşturmaktadır. Piramitler Mısır denildiğinde akla gelen ilk yapılardır. Gize bölgesindeki Mikerinos, Kefren ve Keops adındaki 3 büyük piramit Gize Piramitleri’ni oluştumaktadır. Keops Piramidi Dünya’nın yedi harikasından bugüne ulaşabilen tek eserdir. Antik Mısır eserlerinin bulunduğu Mısır Müzesi, Sakkara Piramidi, Kahire Kalesi, Kahire Kulesi, Sfenks, Ortadoğu’nun en büyük Pazar yerlerinden olan Han-El Halili Çarşısı, El-Ezher Camisi ve eski Memlük mezarlığı olan Ölüler Şehri gezilecek diğer yerler arasındadır.

Kahire Uluslararası Havalimanı Kahire şehir merkezine 22 km uzaklıktadır. Kahire Uluslararası Havalimanı’ndan Kahire şehir merkezine ulaşım havalimanından 30 dakikada bir kalkan otobüsler ile ücretsiz olarak sağlanabilmektedir. Kahire Uluslararası Havalimanı üzerinden Kahire uçak bileti satışı bulunan firmalar Türk Hava Yolları, Aegean Havayolları, Midde East Havayolları, Egyptair, Qatar Airways, Royal Jordanian, Saudi Arabian Havayolları, Emirates, Gulfn Air Bahrain, Royal Air Maroc, Lufthansa, British Airways, Ethiopian Havayolları ve Etihad Airways’tir. Kahire uçak bileti firmaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye oBilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Mısır’ın gizem dolu piramitlerine ev sahipliği yapan Kahire’ye yapacağınız yolculuk için size en uygun Kahire uçak biletini oBilet sayesince kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tüm Kahire uçak bileti firmalarına tek tıkla ulaşabilir en ucuz Kahire uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Kahire Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kahire Uçak Bileti Almak için Kahire Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Kahire Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Kiev - Kahire 881,51 TL
Dubai - Kahire 1.077,28 TL
İstanbul - Kahire 1.154,60 TL
İzmir - Kahire 1.651,19 TL
Antalya - Kahire 1.804,77 TL
Bodrum - Kahire 1.804,77 TL
Ankara - Kahire 1.819,44 TL
Frankfurt - Kahire 1.875,35 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar