Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Hollanda Uçak Bileti

1 Yolcu

Hollanda Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Hollanda Hakkında

TELEFON KODU 31

NÜFUS17.020.000

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

Popüler Hollanda Havalimanları

Schiphol Havalimanı
Rotterdam Havalimanı

Hollanda Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Aruba, Curaçao, Sint Maarten ve Hollanda Hollanda Krallığı’nı oluşturan dört ülkedir. Hollanda’nın topraklarının çok büyük bir kısmı Batı Avrupa'dadır ve ayrıca Karayipler'de üç adası bulunmaktadır. Hollanda ile ilgili yaygın olarak bilinen bilgilerden bir tanesi ülke topraklarının çoğunun deniz seviyesinin altında olmasıdır. Hollanda denildiğinde akla peynirleri, yel değirmenleri, bisikletleri, laleleri, Holştayn adı verilen inekleri ve geniş sosyal hakları akla gelmektedir. 12 il ve 3 denizaşırı kamu yöteiminden oluşan ülkenin başkenti Amsterdam’dır. Hollanda’da yaygın olarak konuşulan dil Flemenkçe’dir ancak yabancı dil alarak İngilizce de yaygın olarak konuşulmaktadır. Hollanda halkının yarısı kendini hiçbir dine mensup olarak görmemektedir, geri kalan nüfusun ise büyük çoğunluğu Hristiyan’dır. Hollanda’yı gezmeye Aamsterdam’dan başlayabiliriz. Akla ilk Grass Coffee’leri ve Red Light District’i gelse de kanalları, Dam Meydanı, Madame Tussauds Müzesi, Yeni Kilise, ibadethane olarak yapılan Begijnhof ile Amsterdam tam bir turizm merkezi. Kübik Evleri, Euromast Gözetleme Kulesi, Kinderjik Yel Değirmenleri, binlerce eserin yer aldığı Boijmans Van Beuningen Müzesi ve daha fazlası ile Rotterdam Avrupa’nın en büyük liman kentlerinden birisi. Eindhoven, Lahey, Delft, Utrecht, Maastricht, Groningen, Leiden, Arnhem, Volendam, Marken Hollanda’ya ait birbirinden farklı güzellikleri görebileceğiniz diğer rotalar.

Hollanda’nın başkentinde bulunan Amsterdam Havalimanı Schiphol Amsterdam'a 17.5 km mesafede bulunan dünya'nın en büyük havalimanlarından biri olma özelliğine sahiptir. Adria Airways, Aeroméxico, Air Canada, Air Transat, Cathay Pacific başta olmak üzere yerel ve uluslararası onlarca firma Amsterdam Havalimanı Schiphol ‘a seferler düzenlemektedir. Corendon Airlines Antalya- Amsterdam, Corendon Dutch Airlines ile Bodrum- Amsterdam arasında seferler yapmaktadır. Onur Air, Pegasus, SunExpress ve Türk Hava Yolları olmak üzere, birçok havayolu firmasının çeşitli şehirlerden Amsterdam’a olan uçak seferleri hakkında tüm bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tarihi, doğası ve müzeleri ile Avrupa’nın ve dünyanın gözde ülkesi Hollanda bir uçak bileti kadar uzağınızda. oBilet.com adresini tıklayarak sizin için en uygun Hollanda uçak biletinin sahibi olabilirsiniz. Özgürlükler ülkesi Hollanda için en ucuz Hollanda uçak bileti oBilet online uçak bileti satış platformunda.

En Çok Tercih Edilen Hollanda Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hollanda Uçak Bileti Almak için Hollanda Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Hollanda Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Amsterdam 288,00 TL
İzmir - Amsterdam 389,00 TL
Ankara - Amsterdam 524,00 TL
Adana - Amsterdam 528,00 TL
Gaziantep - Amsterdam 559,31 TL
Antalya - Amsterdam 559,50 TL
Konya - Amsterdam 565,00 TL
Kayseri - Amsterdam 592,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar