Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Brüksel Uçak Bileti

1 Yolcu

Brüksel Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Brüksel Hakkında

TELEFON KODU 32

NÜFUS1.830.000

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Brüksel Havalimanları

Brüksel Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Belçika’nın başkenti olan Brüksel aynı zamanda ülkenin üç federal bölgesinden de biridir. Fransızca ve Felemenkçe olmak üzere şehirde iki resmi dil konuşulmaktadır. Brüksel’de gezilip görülecek birçok mekân bulunmaktadır. Grote Markt kubbe şeklindeki yapıları, tarihi binaları ile şehrin en önemli meydanıdır. Brüksel Belediye Binası olarak kullanılan Hôtel de Ville de bu meydanda yer almaktadır. Binanın yapım tarihi 1402 yılı olarak bilinmektedir. Binanın kulesinin tepesinde şehri koruyan melek olduğuna inanılan Michael’in heykeli bulunmaktadır. Ayrıca binanın içinde şehre katkıları olan soylu ailelerin fotoğrafları da bulunmaktadır.

Atomium, demir atomunun 165 milyon kere büyütülmüş halini yansıtmaktadır. Bu yapı bilim ile insanlığın etkileşimini yansıtmaktadır. Mini Europe’nın içinde ise 350 minyatür yapı bulunmaktadır. 80 Avrupa şehrine ait bu yapılar küçültülüp sergilenmektedir. Manneken Pis en meşhur heykellerden biridir. Ayrıca bu heykele özel günlerden farklı kostümler de giydirilmektedir. Belçika Kraliyet Ailesi’ne ait bir konak olan Royal Palace, ile Belçika bira ve çikolata müzeleri de ziyaret edilebilecek diğer mekanlardır.

Brüksel Havalimanı, şehir merkezinin 11 km. kuzeydoğusunda yer alan bir uluslararası havalimanıdır. Aegean Airlines, Air Europa, Blue Air, British Airways, Corendon Airlines, EgyptAir başta olmak üzere birçok yerel ve uluslararası firma Brüksel Havalimanı’na uçak seferleri düzenlemektedir. Onur Air, Pegasus ve Türk Hava Yolları Türkiye’den seferler düzenlemektedir. Brüksel’e olan uçak seferleri hakkında detaylı bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çikolatası ve birası ile ünlü Brüksel’e gelmek ve yeni yerler tanımak isteyenler için Brüksel bir uçak bileti kadar uzağınızda duruyor. Eğer Brüksel uçak bileti almak istiyorsanız, oBilet.com adresini ziyaret edebilir, oradan sizin için en uygun Brüksel uçak biletlerini Listeleyebilirsiniz. Böylece, alternatifler içinden en ucuz Brüksel uçak biletini kolaylıkla edinebilirsiniz. Brüksel uçak biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili tüm sorularınız için oBilet ekibinden teknik destek alabilirsiniz.

Brüksel Hakkında Blog Yazıları

  • Dünyanın En Güzel 30 Müzesi

    Genelde yurt dışı seyahatlerimizde önce gitmek istediğimiz doğal güzelliklerin olduğu yerlere, en çok turist akınına uğrayan turistik ve tarihi yapılara, bütçemize göre yiyeceğimiz yemeklere öncelik vererek bir rota belirleriz, müzelere de vaktimiz kalırsa bir zaman sıkıştırması yoluyla gideriz. Ancak dünya üzerinde öyle müzeler var ki koskoca bir seyahati sırf kendisi için oluşturmaya adeta ant içmiş!

    Devamını Gör

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Brüksel Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Brüksel Uçak Bileti Almak için Brüksel Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Brüksel Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Brüksel 751,46 TL
Ankara - Brüksel 853,32 TL
Antalya - Brüksel 1.171,98 TL
İzmir - Brüksel 1.304,05 TL
Konya - Brüksel 1.813,16 TL
Adana - Brüksel 1.826,58 TL
Kayseri - Brüksel 1.901,53 TL
Sofya - Brüksel 1.902,51 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar