Ucuz Hamburg Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Hamburg Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Hamburg Hakkında Bilgi

Hamburg Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Hamburg Havalimanı
Hamburg Finkenwerder Havalimanı

Hamburg Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hamburg’un resmİ adı Özgür ve Hansa Şehri Hamburg olarak geçmektedir. Hamburg Berlin’den sonra Almanya’nın en büyük ikinci kentidir. Hamburg Rotterdam’dan sonra Avrupa’nın en büyük ikinci limanına sahiptir ve Almanya’nın Dünya’ya açılan kapısı olarak nitelendirilmektedir. Ticaret sektörü açısından Kuzey Almanya’nın en büyük sanayi şehridir. Özellikle havacılık sektörü çok gelişmiş olup uçak üretiminde dünyanın en büyük üçüncü kentidir. Ayrıca müzeleri, tabiat parkları ve tarihi yaşatan binalarıyla Hamburg önemli bir turizm merkezidir. Hamburg’taki tüm gezi noktaları gotik mimarinin izlerini taşımaktadır.Hamburg City Hall, St. Michael Kilisesi, Jungfernstieg ve Hamburg limanı kesinlikle görülmesi gereken mekanlardır.

Avrupa havalimanlarının en modern yapılarından birisi olan Hamburg Havalimanı Hamburg şehir merkezine 8,5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hamburg şehir merkezine ulaşım Hamburg Havalimanı’ndan kalkan banliyö trenler ile sağlanmaktadır. Hamburg şehir merkezine ulaşım 15-20 dakikada bir kalkan banliyö trenler ile yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Hamburg Havalimanı’na uçuşu bulunan firmalar Türk Hava Yolları, Sun Express, Atlas Global, KLM, British Airways, Air France, Aeroflot Russian Havayolları, SAS, Serbian Havayolları, Lufthansa, Aegean Havayolları ve Emirates’tir. Hamburg Havalimanı’na yapmak istediğiniz yolculuğunuzla ilgili daha ayrıntılı bilgilere oBilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Özgür ve Hansa Şehri Hamburg’a düzenleyeceğiniz yolculukta size en uygun Hamburg uçak biletini oBilet aracılığıyla edinebilirsiniz. oBilet.com üzerinden alacağınız en ucuz Hamburg uçak bileti ile ticaret kenti Hamburg’a seyahat edebilir ve Hamburg’un gotik mimarisi arasında güzel hatıralar biriktirebilirsiniz. Aklınızı kurcalayan her türlü sorunuzda oBilet Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hamburg Hakkında Blog Yazıları

  • Hamburg Gezi Rehberi ve Görülecek Yerler

    İçindekilerHamburg HakkındaVizeİklimHamburg’a Nasıl Gidilir?Hamburg Şehir İçi UlaşımHamburg’da Gezilecek YerlerRathausAziz Peter Kilisesi (Petrikirche)Aziz Jacob Kilisesi’ne (Jacobikirche)Elbphilharmonie HamburgSpeicherstadtmuseumAzize Katerina Kilisesi (Katharinenkirche)Aziz Nikola Kilisesi (Mahnmal St. Nikolai)Aziz Michaelis KilisesiHamburg MüzesiAlster GölüHamburg Antropoloji Müzesi (Museum für Völkerkunde)Hamburg Sanat ve Ticaret Müzesi (Museum für Kunst und Gewerbe)Sanat GalerileriLiman MüzesiKunsthalleUluslararası Denizcilik MüzesiMiniatur WunderlandVolkspark StadıHamburg ZindanıAlışverişYeme – İçmeEğlence ve Gece HayatıKonaklama Hamburg

    Devamını Gör
  • Dünyanın En Yaşanabilir 20 Şehri

    Yaşadığı şehri ne kadar severse sevsin; herkesin gönlünden geçen, hayalini süsleyen bir başka hayat daha vardır mutlaka. Peki bir yeri “yaşanabilir” kılanlar nelerdir, hiç düşündünüz mü? Hayalleri süsleyen yerleşimlerin ortak özelliklerinden oluşan upuzun bir liste var. Başta huzur geliyor elbette, terör gibi tehditlerin olmaması, ülkede şiddet olaylarının ve siyasi kaosun yaşanmaması… Sonra refah seviyesi, kişi

    Devamını Gör