Ucuz Hamburg Uçak Bileti

Hamburg Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Hamburg Hakkında Bilgi

Hamburg Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Hamburg Havalimanı
Hamburg Finkenwerder Havalimanı

Hamburg Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hamburg’un resmİ adı Özgür ve Hansa Şehri Hamburg olarak geçmektedir. Hamburg Berlin’den sonra Almanya’nın büyük ikinci kentidir. Hamburg Rotterdam’dan sonra Avrupa’nın büyük ikinci limanına sahiptir ve Almanya’nın Dünya’ya açılan kapısı olarak nitelendirilmektedir. Ticaret sektörü açısından Kuzey Almanya’nın büyük sanayi şehridir. Özellikle havacılık sektörü çok gelişmiş olup uçak üretiminde dünyanın büyük üçüncü kentidir. Ayrıca müzeleri, tabiat parkları ve tarihi yaşatan binalarıyla Hamburg önemli bir turizm merkezidir. Hamburg’taki tüm gezi noktaları gotik mimarinin izlerini taşımaktadır.Hamburg City Hall, St. Michael Kilisesi, Jungfernstieg ve Hamburg limanı kesinlikle görülmesi gereken mekanlardır.

Avrupa havalimanlarının modern yapılarından birisi olan Hamburg Havalimanı Hamburg şehir merkezine 8,5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hamburg şehir merkezine ulaşım Hamburg Havalimanı’ndan kalkan banliyö trenler ile sağlanmaktadır. Hamburg şehir merkezine ulaşım 15-20 dakikada bir kalkan banliyö trenler ile yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Hamburg Havalimanı’na uçuşu bulunan firmalar Türk Hava Yolları, Sun Express, Atlas Global, KLM, British Airways, Air France, Aeroflot Russian Havayolları, SAS, Serbian Havayolları, Lufthansa, Aegean Havayolları ve Emirates’tir. Hamburg Havalimanı’na yapmak istediğiniz yolculuğunuzla ilgili daha ayrıntılı bilgilere oBilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Özgür ve Hansa Şehri Hamburg’a düzenleyeceğiniz yolculukta size uygun Hamburg uçak biletini oBilet aracılığıyla edinebilirsiniz. oBilet.com üzerinden alacağınız ucuz Hamburg uçak bileti ile ticaret kenti Hamburg’a seyahat edebilir ve Hamburg’un gotik mimarisi arasında güzel hatıralar biriktirebilirsiniz. Aklınızı kurcalayan her türlü sorunuzda oBilet Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hamburg Hakkında Blog Yazıları

  • Hamburg Gezi Rehberi ve Hamburg’ta Görülecek Yerler

    Almanya’nın en büyük ikinci kenti olan Hamburg, resmi lakabı olan “Dünyaya Açılan Kapı” unvanının hakkını veren devasa bir liman kenti. Üstelik tüm bunları denize kıyısı olmamasına rağmen başarmış! Elbe Nehri’nin ağzına oldukça yakın bir noktada kurulduğundan gemiler buradaki limanda Kuzey Denizi’nin başına buyruk hoyratlığından uzakta güven içinde tutulabiliyor. Üstelik Elbe Nehri şehre ulaşmadan az evvel

    Devamını Gör
  • Dünyanın En Yaşanabilir 20 Şehri

    Yaşadığı şehri ne kadar severse sevsin; herkesin gönlünden geçen, hayalini süsleyen bir başka hayat daha vardır mutlaka. Peki bir yeri “yaşanabilir” kılanlar nelerdir, hiç düşündünüz mü? Hayalleri süsleyen yerleşimlerin ortak özelliklerinden oluşan upuzun bir liste var. Başta huzur geliyor elbette, terör gibi tehditlerin olmaması, ülkede şiddet olaylarının ve siyasi kaosun yaşanmaması… Sonra refah seviyesi, kişi

    Devamını Gör

Hamburg Otelleri

flight