Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Moskova Uçak Bileti

1 Yolcu

Moskova Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Moskova Hakkında

ÜLKE Rusya

TELEFON KODU 7

NÜFUS10.406.578

PARA BİRİMİRUB

HAVALİMANI SAYISI4

Moskova Havalimanları

Sheremetyevo Havalimanı
Vnukovo Havalimanı
Domododevo Havalimanı
Bykovo Havalimanı

Moskova Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Moskova

Ekim Devrimi’nden sonra Sovyetler Birliği’nin başkenti olan Moskova, günümüzde Rusya Federasyonu’nun başkenti olmaya devam etmektedir. Nüfusu 12 milyondan fazla olan Moskova, Rusya’nın en kalabalık şehridir, ve dünyanın en kalabalık şehirleri arasındadır. Moskova Rusya’nın en önemli, politik, bürokratik, ekonomik, kültürel ve bilimsel merkezidir. Dünyaca tanınmış çok özgün bir mimari yapıya sahip olan Moskova, soğan başı kubbeleriyle meşhur Aziz Vasil Katedrali ve Kurtarıcı İsa Katedrali ile Yedi Kız Kardeş Kuleleri, Kremlin Sarayı, Kızıl Meydan Moskova’da bulunan özgün mimari eserlerir. Moskova sınırları içerisinde 96 tane park ve 18 tane bahçe vardır, park ve bahçeleri sayesinde Moskova oldukça yeşil bir şehir olarak gözükmektedir. Gorki Parkı, Neskuchny Bahçesi, Izmaylovsky Parkı en büyük park ve bahçelerdir. Tarih boyunca Dostoyevski, Puskin, Pastenak, Vladimir Vysotsky, Sergey Lazerev, Nazım Hikmet gibi onlarca yazar, şair, ressam ve müzisyene ev sahipliği yapmış ve ilham vermiş olan şehir, haliyle önemli bir kültür merkezidir. Bolshoi Tiyatrosu, Moskova Devlet Tarihi Müzesi, Tretyakov Galerisi, Moskova Uluslarasaı Müzik Evi, Puşkin Güzel Sanatlar Müzesi, şehrin başlıca kültür sanat merkezleridir. Tüm bu özellikleriyle Moskova dünyada en çok ziyaret edilen kentlerden bir tanesidir

Moskova’ya havayolu ulaşımı, beş tane uluslararası havalimanı üzerinden sağlanmaktadır. Bu havalimanıları: Sheremetyevo Havalimanı, Domododevo Havalimanı, Vnukova Havalimanı, Zhukovsky Havaliamanı ve Ostafyevo Havalimanı’dır. Uçak sefelerinin çoğunluğu Sheremetyova Havalimanı üzerinden yapılmaktadır. Skyteam, Aeroflat, Star Alliance , Turk Hava Yolları, Lufthansa, Wizz Air uçuş trafiğinin önemli kısmını oluşturan havayolu firmalarıdır. Türk Hava Yollarının yanısıra Pegasus Havayolları da Moskova’ya uçak seferi düzenleyen Türk firmalarındandır. Air Moldova, Azal, Utair,Belavia gibi firmalar daTürkiye’den Moskovaya uçak seferleri düzenlemektedir. Tüm bu uçuşlarla ilgili detaylara oBilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Dünyanın en ilgi çekici kentlerinden bir tanesi olan Moskova en az bir kez ziyareti kesinlikle hakediyor. Moskova’ya gitmek oBilet.com sayesinde çok kolay ! En ucuz Moskova uçak biletlerine ulaşmak, cebinize ve keyfinize en uygun Moskova uçak biletini seçmek bir kaç tık ötenizde. Moskova uçak biletinizi aldıktan sonra, oBilet ekibi her türlü konuda yardım etmek için sizi bekliyor olacak.

En Çok Tercih Edilen Moskova Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Moskova Uçak Bileti Almak için Moskova Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Moskova Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Moskova 340,00 TL
İzmir - Moskova 453,00 TL
Ankara - Moskova 496,00 TL
Adana - Moskova 510,00 TL
Antalya - Moskova 511,00 TL
Samsun - Moskova 533,00 TL
Bakü - Moskova 559,22 TL
Dalaman - Moskova 604,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar