Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Berlin Uçak Bileti

1 Yolcu

Berlin Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Berlin Hakkında

ÜLKE Almanya

TELEFON KODU 49

NÜFUS3.471.756

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI3

Berlin Havalimanları

Schonefeld Havalimanı
Tempelhof Havalimanı
Tegel Havalimanı

Berlin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Almanya’nın en büyük ve en kalabalık şehri olan Berlin, Almanya’nın başkentidir. 1961’den 1990’a kadar Doğu ve Batı Berlin olarak Berlin Duvarı ile ayrılmış kent daha sonraları bu duvarı Utanç Duvarı olarak anmıştır. Berlin günümüzde çok farklı dini inançları bir arada bulunduran bir şehirdir. Berlin’deki müslüman nüfusun büyük çoğunluğunu ise Türkler oluşturmaktadır ve aynı zamanda Berlin’deki en kalabalık yabancı nüfusu oluşturmaktadırlar. Türkiye dışında yaşayan en kalabalık Türk nüfusu Berlin’de bulunmaktadır. Berlin Almanya için sadece bir siyasi başkent olmakla kalmamıştır ve aynı zamanda kültür başkentidir. Reichstag, Branderburg Kapısı, Müzeler Adası, Berlin Duvarı, Bergama Müzesi, Checkpoint Charlie, Katledilen Avrupalı Yahudiler Anıtı, Alexanderplatz, Charlottenburg Sarayı, Berlin Katedrali, Doğu Yakası Galerisi, Holocaust anıtı ve Kreuzberg Berlin’de gezilip görülmesi göreken yerlerin sadece başlıcalarıdır.

Berlin’de 2 büyük havalimanı bulunmaktadır; Berlin Schönefeld Havalimanı ve Berlin Tegel Havalimanı. Berlin Schönefeld Havalimanı’nından şehir merkezine ulaşım hem otobüs hem de banliyö treni ile sağlanırken Berlin Tegel Havalimanı’ndan sadece otobüs bulunmaktadır. Berlin’e uçuşu bulunan havayolu firmalarını Türk Hava Yolları, Sun Express, Bora Jet, Atlas Global, Aeroflot Russian Havayolları, Egyptair, Serbian Havayolları, Aegean Havayolları, Air France, Ukraine International Havayolları, KLM, Lufthansa, British Airways, Air Malta, Royal Jordanian, Qatar Airways, Etihad Airways oluşturmaktadır. Havayolu firmaları ile daha detaylı bilgilere oBilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Almanya’nın siyasi ve kültür başkenti Berlin’e yapacağınız yolculukta oBilet kalitesiyle en uygun Berlin uçak biletine sahip olabilirsiniz. Seyahat etmek istediğiniz tarihteki tüm Berlin uçak bileti seferlerine oBilet.com üzerinden kolayca erişebilirsiniz. En ucuz Berlin uçak biletini almanın verdiği keyifle güzel bir yolculuk yapabilirsiniz. oBilet şimdiden iyi yolculuklar diler!

En Çok Tercih Edilen Berlin Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Berlin Uçak Bileti Almak için Berlin Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Berlin Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Berlin 357,00 TL
Antalya - Berlin 357,05 TL
İzmir - Berlin 424,25 TL
Ankara - Berlin 449,00 TL
Adana - Berlin 476,81 TL
Gaziantep - Berlin 480,00 TL
Elazığ - Berlin 482,00 TL
Malatya - Berlin 528,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar