Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Batman Uçak Bileti

1 Yolcu

Batman Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Batman Hakkında

TELEFON KODU 488

PLAKA 72

YÜZ ÖLÇÜMÜ 4.659 km2

NÜFUS547.581

Batman Havalimanları

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı Hakkında Bilgi

AÇILIŞ1998

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK7,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Batman’a seyahat etmek ya da Batman’dan farklı şehirlere seyahat etmek için tercih edeceğiniz ulaşım yollarından biri uçaktır. Burada devreye giren konu ise; havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlamak oluyor.

“Batman Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun cevabını iki farklı başlık altında verebiliriz.

Batman Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlamak için akla gelen ilk seçenek otobüslerdir. Batman Havalimanı’ndan hareket eden otobüs hatları şöyledir:

1 A Batman Havalimanı - Şafak Mahallesi

Bu otobüs hattı ile Batman Havalimanı’ndan hareket edip pek çok ilçeden geçerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde, havalimanına gitmek için de şehir merkezinden binip ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Belediye otobüsünün yanı sıra, havaalanının servislerinden faydalanma imkanına da sahipsiniz.

Servislerin yanı sıra, şehir merkezine ve Siirt iline her saat başı sefer düzenleyen minibüsler de bulunmaktadır. Dilerseniz, bunları da tercih edebilirsiniz.

Zaman ve bütçe planlamalarınıza göre en ideal seçeneği tercih edebilirsiniz.

Batman Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Batman uçak biletinizi alarak kentimizi ziyaret edebilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgemizde yer alan Batman, Dicle Nehri havzasında yer bulunmaktadır. Tarihi 10.000 yıl öncesine kadar dayanan Hasankeyf Antik Kenti Batman sınırları içerisindedir. İki yakasını Dicle Nehri’nin ayırdığı Hasankeyf, tarih boyunca onlarca uygarlığa ev sahipliği yapmış önemli bir tarihi merkezdir. Hasankeyf tarihi ve doğal güzellikleriyle ilgi çekmektedir. Hasankeyf Köprüsü, Hasankeyf Kalesi, Ulu Cami, Zeynel Bey Türbesi, Yolgeçen Hanı başta olmak üzere, Hasankeyf sınırları içinde onlarca tarihi eser vardır. Bunların yanı sıra, kalkerli toprak yapısı sonucu oluşmuş Hasankeyf Mağaraları da şehrin görülmeye değer doğal güzelliklerindendir. Batman oldukça gelişmiş bir mutfak kültürüne sahiptir: içli köfte, işkembe dolması, kaburga dolması, çiğ köfte, perde pilavı, şam böreği gibi yöresel yemeklere sahip olan Batman mutfağı ziyaretçilerine güzel tadlar sunmaktadır.

Batman Havalimanı, 1998’den bu yana hizmet vermektedir. Yıllık yolcu sayısı 200 yüz bin civarında olan Batman Havalimanı’na, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan uçak seferleri düzenlenmektedir. Batman Havalimanı’nda uçuş trafiğini Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus Airlines şirketleri oluşturmaktadır. Batman uçak seferleri ile ilgili daha fazla bilgiye oBilet.com üzerinden erişmek mümkün.

Tarihi dokusu ve eşssiz mutfağıyla meşhur kentimiz Batman’ı ziyaret etmek bir uçak bileti uzağınızda. Eğer Batman’a seyahat etmek isterseniz, size en uygun biletleri oBilet.com'da görebilirsiniz.En ucuz Batman biletine, çok kısa süre süre içerisinde ve hiçbir sorunla karşılaşmayarak oBilet.com üzerinden kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Batman uçak biletinizle ilgili her türlü sorununuzda oBilet ekibine ulaşabilirsiniz.

Batman Hakkında Blog Yazıları

En Çok Tercih Edilen Batman Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Batman Uçak Bileti Almak için Batman Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Batman Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Batman 157,99 TL
İzmir - Batman 176,99 TL
İstanbul - Batman 188,99 TL
Antalya - Batman 228,99 TL
Konya - Batman 254,28 TL
Trabzon - Batman 255,94 TL
Samsun - Batman 256,58 TL
Adana - Batman 258,58 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar