Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Diyarbakır Uçak Bileti

1 Yolcu

Diyarbakır Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Diyarbakır Hakkında

TELEFON KODU 412

PLAKA 21

YÜZ ÖLÇÜMÜ 15.204 km2

NÜFUS1.607.437

Diyarbakır Havalimanları

Diyarbakır Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Diyarbakır uçak biletlerini oBilet üzerinden alarak kenti ziyarete edebilirsiniz. Kent merkezi yaklaşık 9000 yıllık geçmişe sahip olan, Anadolu ve Mezopotamya bölgesinin en önemli şehir merkezlerinden birisi olan Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ve Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden bir tanesidir. Dicle Nehri’nin yanına kurulmuş olan şehir tarih boyunca gelişkin bir kültürel altyapıya sahip olmuştur. Bünyesinde onlarca tarihi eser barındıran Diyarbakır, oldukça gelişmiş bir mutfağa da sahiptir. Ayrıca ekonomik ve ticari anlamda bölgenin diğer kentlerine göre oldukça gelişmiş olan Diyarbakır kültürel, ekonomik, tarihi bir merkez konumundadır.

Diyarbakır Havalimanı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük havalimanı olma özelliğine sahiptir. Diyarbakır Havalimanı, yolcu trafiği açısıdnan yoğun havalimanlarımızdan bir tanesidir ve yıllık yolcu 2015 itibariyle iki milyonu aşmış bulunmaktadır. Pegasus, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air, Sun Express, Bora Jet firmaları Diyarbakır Havalimanı‘na uçuş seferleri düzenlemektedir. Tüm bu uçuşlarla ilgili detaylı bilgiye obilet.com üzerinden ulaşababilirsiniz. Havaalanına şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleriyle kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Ülkemizin ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin tarihi, kültürel, ekonomik ve turistik açıdan en önemli şehirlerinden birisi olan Diyarbakır’a uçak bileti almayı düşünüyorsanız, , obilet.com aracılığıyla size en uygun uçak biletlerini listeleyebilir, en ucuz uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.Uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz

Diyarbakır Hakkında Blog Yazıları

  • Diyarbakır’da Gezilecek Yerler Rehberi

    Özüne dört elle sarılan şehir Diyarbakır, 9 bin yıllık tarihini göz önüne bırakmış ziyaretçi bekliyor. Ola ki Dicle’nin bile toprağında akmaktan mutluluk duyduğu şehre gidip tarihe, kebaba, karpuza doymak isterseniz adresiniz Güneydoğu Anadolu. Hoş sohbeti, samimiyeti ile gönülleri fetheden yöre halkının surlar içindeki yaşamına tanıklık edebilmenize olanak tanıyacak bu gezintiye çıkmadan önce bilmeniz gereken her

    Devamını Gör

En Çok Tercih Edilen Diyarbakır Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Diyarbakır Uçak Bileti Almak için Diyarbakır Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Diyarbakır Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Diyarbakır 157,99 TL
İstanbul - Diyarbakır 159,99 TL
Antalya - Diyarbakır 191,99 TL
Adana - Diyarbakır 262,58 TL
Samsun - Diyarbakır 262,58 TL
Çanakkale - Diyarbakır 270,18 TL
İzmir - Diyarbakır 272,98 TL
Bursa - Diyarbakır 274,99 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar