Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Londra Uçak Bileti

1 Yolcu

Londra Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Londra Hakkında

TELEFON KODU 44

NÜFUS8.278.251

PARA BİRİMİGBP

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI03:00

HAVALİMANI SAYISI5

Londra Havalimanları

Luton Havalimanı
Gatwick Havalimanı
City Havalimanı
Heathrow Havalimanı
Stansted Havalimanı

Londra Hakkında Bilmeniz Gerekenler

İngiltere'nin ve Birleşik Krallık'ların başkenti olan Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri konumundadır. Turizm anlamında uluslararası bir merkez olan Londra, gezilip görülecek onlarca doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Londaon Eye Avrupa'da bilinen en yüksek dönme dolabı olma ününe sahiptir. Birleşik Krallık'ın en popüler turistik mekânı olmak olan London Eye için yılda üç milyona yakın turist gelmektedir. Westminster Sarayı mimarî yapısı ve karmaşık düzenlemesi ile dikkat çekmektedir. Sarayda yaklaşık 1.100 oda, 100 merdiven çıkışı ve toplamda 4,8 kilometreyi bulan uzun koridorlar bulunmaktadır. Buckingham Sarayı ise Birleşik Krallık hükümdarlarının yönetim merkezi ve aynı zamanda Londra'daki ikametgâhıdır.

Heathrow havalimanı yolcu trafiğine göre ise dünyanın en işlek 3. Havalimanıdır. Aegean Airlines, Aeroméxico, Air China , Air Mauritius, All Nippon Airways başta olmak üzere birçok yerel ve uluslarası firmalar Heathrow havalimanı’na sefer düzenlemektedir. Türk Hava Yolları Türkiye’den sefer yapmaktadır. Gatwick Havalimanı ise West Sussex'in Crawley şehrinin 5 km kuzeyinde konumlanmıştır. Adria Airways, Air Transat, Caribbean Airlines Gatwick Havalimanı’na sefer düzenleyen başta gelen uluslararası firmalardır. SunExpress ve Türk Hava Yolları da seferler yapmaktadır. Londra Şehir Havalimanı şehir merkezinin 11 km doğusundadır. Pegasus Türkiye’den sefer düzenlemektedir. Londra Stansted Havalimanı ise birçok low-cost havayolu şirketinin üssü konumundadır. Air Moldova, BMI Regional gibi firmaların haricinde Türkiye’den Pegasus seferler düzenlemektedir. Luton Havalimanı ‘na ise Blue Air, Monarch Airlines, Thomson Airways birçok yerel ve uluslarası firmalar sefer düzenlerken Türkiye’den SunExpress sefer yapmaktadır. Ayrıca Mng ve Türk Hava Yolları’nın da kargo hizmetleri vardır. Londra ‘ya olan uçak seferleri hakkında bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tarihi ve kültürü ile Avrupa’nın önemli şehirlerinden bir tanesi olan Londra, bir uçak bileti kadar yakınınızda duruyor. oBilet.com adresinden Londra için bileti bulabilir ve size en uygun Londra uçak biletlerini listeleyebilirsiniz. Böylece alternatifler içinden en ucuz Londra uçak biletini kolaylıkla edinebilirsiniz. Londra uçak biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili tüm sorularınızda oBilet ekibinden teknik destek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Londra Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Londra Uçak Bileti Almak için Londra Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Londra Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Antalya - Londra 354,00 TL
İstanbul - Londra 376,00 TL
İzmir - Londra 389,29 TL
Sofya - Londra 462,40 TL
Gaziantep - Londra 471,00 TL
Ankara - Londra 480,00 TL
Adana - Londra 486,00 TL
Dalaman - Londra 510,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar