Ucuz Maribor Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Maribor Hakkında Bilgi

Maribor Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Maribor Havalimanı

Maribor Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Marburg ya da bir diğer adıyla Maribor, Slovenya’nın başkenti Ljubljana’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri ve ülkenin kuzeydoğusunda yer alıyor. Maribor’daki başlıca gezilecek yerler, Maribor Phorje Ski Resort, Pokrajinski muzej Maribor, Muzej Narodne Osvoboditve, Maribor Su Kulesi, Fotografski Muzej, Maribor Kalesi, Maribor Bölgesel Müzesi, Maribor Katedrali, Glavni trg, ZVKD Enota Maribor, Judgement Tower, Stadtmauerturm, Spomenik Josipa Jurcica, Plague Column, Mariborski rotovz, Celigijev Stolp, Ruse Lodge, Vetrinjski dvor, Casino Joker, Hisa Stare trte.

Maribor’un ana havalimanı olan Maribor Edvard Rusjan Havalimanı, Slovenya’nın en büyük ve en işlek 2. havalimanı olma özelliğini taşıyor. 1976 senesinden beri uluslararası sivil havacılık hizmeti veren Maribor Edvard Rusjan Havalimanı Hoce-Slivnica’da yer alıyor ve Maribor şehir merkezinin yaklaşık 10 km güneyinde konumlanıyor. 2016 senesinin istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 9 bine yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan Maribor Edvard Rusjan Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan sadece tek bir hava yolu firması var, o da VLM Airlines Slovenia. Dubrovnik ve Split şehirleri üzerinden aktarmalı olarak ulaşabileceğiniz Maribor Edvard Rusjan Havalimanı SHS Aviation tarafından işletiliyor. Maribor uçak biletinizi almak için VLM Airlines Slovenia hava yolu firmasını seferlerini İnternet üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Yerli bir hava yolu firmasının doğrudan uçuş seferi olmadığı için, direkt uçuş arıyorsanız Maribor uçak biletinizi VLM Airlines Slovenia hava yolu firmasından temin etmeniz gerekiyor. En uygun fiyatlar içinse oBilet uygulamasını kullanmanız yeterli.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası