Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Barselona Uçak Bileti

1 Yolcu

Barselona Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Barselona Hakkında

ÜLKE Ispanya

TELEFON KODU 34

NÜFUS3.218.071

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Barselona Havalimanları

Barselona Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Barselona

İspanya sınırları içerisinde bulunan Katalonya Özerk Topluluğu’nun merkezi olan Barselona, aynı zamanda İspanya’nın en büyük ikinci kentidir. Akdeniz kıyısında, Fransa sınırının 150 kilometre güneyinde kurulmuş olan Barselona kenti, kendine has kültürü, doğal ve tarihi dokusu ve şehir tasarımıyla ilgi çekmektedir. Tüm bunların yanında Barselona Avrupa ve Akdeniz sahil kesimindeki en önemli ticaret, liman ve sanayi kentidir. 15. yüzyıldan beri bünyesinde üniversite barındıran Barselona şehri, İspanya’nın en önemli eğitim kentlerinden bir tanesidir. Katalonya Güzel Sanatlar Müzesi, Federico Mares müzesi, Picasso’nun pek çok eserini barındıran Picasso Müzesi başta olmak üzere pek çok müze, kültür ve sanat merkezine sahip olan Barselona Avrupa’nın en önemli kültür-sanat merkezlerinden birisidir. Şehir herkesin de bildiği gibi, spor alanın çok büyük bir şöhrete sahiptir, başta futbol ve basketbol takımları olmak üzere, pek çok profesyonel ve amatör spor dalından dünyanın en iyi takımları Barselona şehri bünyesinde kurulmuştur. Tüm bu özellikleriyle Barselona her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Barselona Uluslararası Havalimanı, Barselona’nın ana havalimanıdır ve İspanya’nın en büyük ikinci havalimanıdır. Vueling Airlines, Clickair, Spanair, Air Europa, Iberia Airlines, American Airlines, Air France, Qatar Airways başta olmak üzere yerel ve uluslarası onlarca firma Barselona Uluslararası Havalimanı’na uçak seferleri düzenlemektedir. Türk Hava Yolları, Pegasus, Freebird Airlines, Vuelling şirketleri İstanbul üzerinden seferler düzenlemektedir. Başta Türk Hava Yolları ve Pegasus olmak üzere, bir çok havayolu firmasının çeşitli şehirlerden Barselona kentine olan uçak seferleri hakkında bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doğası, tarihi, kültürü, mimarisi, sportif başarılarıyla Avrupa’nın ve Dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Barselona, bir uçak bileti uzağınızda duruyor. Eğer Barselona uçak bileti almak istiyorsanız, oBilet.com adresini ziyaret edebilir, size en uygun Barselona uçak biletlerini kolaylıkla listeleyebilirsiniz. Alternatifler içinden en ucuz Barselona uçak biletini kolaylıkla edinebilirsiniz. Barselona uçak biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili tüm süreçlerde oBilet ekibinden teknik destek alabilirsiniz.

Barselona Hakkında Blog Yazıları

 • Dünyanın En Popüler Bilim Müzeleri

  Medeniyetimizin gelişimini, bilime ve bilgi aktarımına borçluyuz kuşkusuz. Atalarımız ilk aletleri kullanmaya başlamalarının üzerinden on binlerce yıl geçti ama evrenin yaşına baktığımızda, bu sadece bir göz açıp kapama süresi. Evreni ve kendimizi anlama amacıyla çıktığımız bu yolda, her şeyin kaydını tuttuk. İşte bilim müzeleri tam da burada devreye giriyor. Dünyanın en iyi bilim müzeleri, fizik,

  Devamını Gör
 • Instagram’da En Çok Tag’lenen 10 Şehir

  Günümüzün açık ara en çok aktif kullanıcısı olan sosyal medya uygulamalarının ilk sıralarında gelen Instagram, seyahat trendlerinden, alışverişe, modadan müziğe, her sektöre yön verecek güçte bir kitleye sahip. Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram’da 2017 yılının da dahil edildiği istatistiklere göre en çok etikete eklenen, yani Instagram diliyle en çok tag’lenen 10 şehri

  Devamını Gör
 • Dünyanın Sokak Yiyecekleri İle Meşhur 20 Şehri

  Bir bölgenin kültürünü, insanını, tarihini veya coğrafyasını tanımak istiyorsanız, o bölgenin sokak yemeklerini tadabilirsiniz. İnsanı yeni bir yolculuğa çıkaran sokak yemekleri yalnızca yerel lezzetleri keşfetmeye değil temsil ettikleri kültürün niteliklerini de öğrenmiş oluruz. Yeni yemekler tatmak, aşçılık deneyimi kazanmak tabağınızın yanında ruhunuzu da doldurur. Sokak yemeği kültürü, farklı ülkelerde ve farklı şehirlerde yemeği aramayı gerektirir.

  Devamını Gör

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 4 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Barselona Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Barselona Uçak Bileti Almak için Barselona Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Barselona Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Sofya - Barselona 455,33 TL
Stuttgart - Barselona 567,49 TL
İstanbul - Barselona 569,00 TL
Ankara - Barselona 582,00 TL
İzmir - Barselona 857,00 TL
Bodrum - Barselona 936,00 TL
Antalya - Barselona 1.012,00 TL
Malta Luqa - Barselona 1.218,30 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar