Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Barselona Uçak Bileti

1 Yolcu

Barselona Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Barselona Hakkında

ÜLKE Ispanya

TELEFON KODU 34

NÜFUS3.218.071

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Barselona Havalimanları

Barselona Havalimanı

Barselona Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Barselona

İspanya sınırları içerisinde bulunan Katalonya Özerk Topluluğu’nun merkezi olan Barselona, aynı zamanda İspanya’nın en büyük ikinci kentidir. Akdeniz kıyısında, Fransa sınırının 150 kilometre güneyinde kurulmuş olan Barselona kenti, kendine has kültürü, doğal ve tarihi dokusu ve şehir tasarımıyla ilgi çekmektedir. Tüm bunların yanında Barselona Avrupa ve Akdeniz sahil kesimindeki en önemli ticaret, liman ve sanayi kentidir. 15. yüzyıldan beri bünyesinde üniversite barındıran Barselona şehri, İspanya’nın en önemli eğitim kentlerinden bir tanesidir. Katalonya Güzel Sanatlar Müzesi, Federico Mares müzesi, Picasso’nun pek çok eserini barındıran Picasso Müzesi başta olmak üzere pek çok müze, kültür ve sanat merkezine sahip olan Barselona Avrupa’nın en önemli kültür-sanat merkezlerinden birisidir. Şehir herkesin de bildiği gibi, spor alanın çok büyük bir şöhrete sahiptir, başta futbol ve basketbol takımları olmak üzere, pek çok profesyonel ve amatör spor dalından dünyanın en iyi takımları Barselona şehri bünyesinde kurulmuştur. Tüm bu özellikleriyle Barselona her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Barselona Uluslararası Havalimanı, Barselona’nın ana havalimanıdır ve İspanya’nın en büyük ikinci havalimanıdır. Vueling Airlines, Clickair, Spanair, Air Europa, Iberia Airlines, American Airlines, Air France, Qatar Airways başta olmak üzere yerel ve uluslarası onlarca firma Barselona Uluslararası Havalimanı’na uçak seferleri düzenlemektedir. Türk Hava Yolları, Pegasus, Freebird Airlines, Vuelling şirketleri İstanbul üzerinden seferler düzenlemektedir. Başta Türk Hava Yolları ve Pegasus olmak üzere, bir çok havayolu firmasının çeşitli şehirlerden Barselona kentine olan uçak seferleri hakkında bilgiye oBilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doğası, tarihi, kültürü, mimarisi, sportif başarılarıyla Avrupa’nın ve Dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Barselona, bir uçak bileti uzağınızda duruyor. Eğer Barselona uçak bileti almak istiyorsanız, oBilet.com adresini ziyaret edebilir, size en uygun Barselona uçak biletlerini kolaylıkla listeleyebilirsiniz. Alternatifler içinden en ucuz Barselona uçak biletini kolaylıkla edinebilirsiniz. Barselona uçak biletiniz ve seyahatiniz ile ilgili tüm süreçlerde oBilet ekibinden teknik destek alabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 4 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Barselona Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Barselona Uçak Bileti Almak için Barselona Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Barselona Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Barselona 336,00 TL
İzmir - Barselona 687,00 TL
Atina - Barselona 963,41 TL
Antalya - Barselona 1.191,00 TL
Sofya - Barselona 1.203,05 TL
Ankara - Barselona 1.219,00 TL
Bodrum - Barselona 1.241,00 TL
Kayseri - Barselona 1.299,00 TL
Lefkoşa - Barselona 1.494,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar