Ucuz Christchurch Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Christchurch Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Christchurch Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 64
NÜFUS 367.800

Christchurch Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Christchurch Havalimanı

Christchurch Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Christchurch başta Kuzey Ada ve Güney Ada olmak üzere daha pekçok küçük adalardan oluşan Yeni Zelanda’nın Güney Ada’daki en büyük şehridir. Yemyeşil parkları ve bahçeleriyle ‘Garden City (Bahçe Şehir)’ adını hak etmiş olan Christchurch hem görünüşüyle hem de atmosferiyle bir İngiliz kentine benzemektedir. Yeni Zelanda para birimi Yeni Zelanda Doları’dır, Yeni Zelanda resmi dili ise İngilizce ve Maorice’dir. Şehir merkezinden Avon Nehri’nin geçtiği şehir kayak merkezlerine yakın olması dolayısıyla önemli bir kış turizmi merkezi haline gelmiştir. Ancak şehir hem yaz hem kış turizmi için tercih edilebilir. Christchurch gezilecek yerleri The International Antarctic Centre (Uluslararası Antarktika Merkezi), Canterbury Müzesi, Christchurch Botanik Bahçesi olarak sayılabilir. Christchurch‘e yapılacak seyahatlerde şehrin Güney Yarımküre’de bulunduğu, bizim kış aylarımızın onların yaz ayları olduğu unutulmamalıdır.

Christchurch Uluslararası Havalimanı Christchurch şehir merkezine 12 km uzaklıktaki ve 30 dakika mesafedeki bir havalimanıdır. Singapore Havayolları, Qantas, Emirates, Etihad Airways, Lufthansa, Asiana Havayolları, British Airways, Royal Brunei Havayolları, Türk Hava Yolları gibi firmalardan alabileceğiniz Christchurch uçak bileti ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Christchurch Uluslararası Havalimanı’na aktarmalı olarak seyahat edebilirsiniz. Christchurch uçak bileti ile ilgili bilgilere oBilet.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.

Yeni Zelanda’nın hem yaz hem kış turizmi merkezi olan Christchurch’a yapacağınız yolculuklarda en ucuz Christchurch uçak biletini oBilet ile bulabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası