Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Dnepropetrovsk Uçak Bileti

1 Yolcu

Dnepropetrovsk Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Dnepropetrovsk Hakkında

ÜLKE Ukrayna

NÜFUS987.629

PARA BİRİMİUAH

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Dnepropetrovsk Havalimanları

Dnipropetrovsk Havalimanı

Dnepropetrovsk Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kısa adıyla Dnipro ya da Dnipropetrovsk, yüzölçümü bakımından Ukrayna’nın en büyük 4. şehri olma özelliğini taşıyor. Dnipropetrovsk Oblast’ın idari merkezi olan Dnipropetrovsk şehri, aynı zamanda Ekaterinoslav olarak da biliniyor. Geneline nemli karasal iklimin hakim olduğu Dnipropetrovsk’ta en yüksek sıcaklıklar (40.9 santigrat derece) ağustos ayında, en düşük sıcaklıklar ise (-30 santigrat derece) ocak ayında görülüyor. Şehri ziyaret etmek için en uygun zaman ise şüphesiz ilkbahar ayları. Yaklaşık 1 milyon kişinin yaşadığı Dnipropetrovsk’ta resmi para birimi Ukrayna Grivnası ve konuşulan resmi dil ise Ukraynacadır. Dnipropetrovsk’ta başlıca gezilecek yerler, Dnipropetrovsk Ulusal Tarih Müzesi, Transfiguration Katedrali, Sanat Müzesi, Taras Shevchenko Park, Lazaria Hloby Park, Rocket Park, Dmytra Yavornytskoho Avenue, Dnipropetrovsk Planetaryumu, Park Hoydalok, Urban Youth Park, Eternal Glory Anıtı, Dnyprovsko-Orylsky Doğal Rezervi, Holy Trinity Katedrali, Kodak Fortress, Vorontsovs’kyi Plajı, Forest Park of Friendship, Green Grove Park, Memorial House Museum, Antik Arabalar Müzesi, Tonel’na Balka tract, OMU Design, Bohorodyts’ka Fortress, Labyrynt, Yuriy Gagarin Park, Sentosa Cable Park ve Kangaroo Anıtı.

Dnipropetrovsk kentinin ana havalimanı olan Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı, Ukrayna’nın Dnipropetrovsk Oblast’ında; Dnipropetrovsk şehir merkezinin yaklaşık 15 km güneydoğusunda konumlanıyor. 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 300 bine yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş olan Dnipropetrovsk Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmaları, Windrose Airlines, Ukraine International Airlines, Ellinair, Dniproavia ve Austrian Airlines. Dnipropetrovsk uçak biletinizi aktarmalı alabileceğiniz şehirler, Viyana, Kiev, Lviv, Tiflis, Tel Aviv, Selanik, Dubrovnik, Heraklion ve Tivat.

Dnipro uçak biletinizi aktarmasız almak isterseniz Windrose Airlines hava yolu firmasının bazı sezonlarda düzenlediği Antalya Havalimanı kalkışlı direkt uçuş seferlerine göz atabilirsiniz. Tüm hava yolu firmalarının Dnipropetrovsk varışlı seferleri, aktarma yapabileceğiniz şehirler, sezona göre artan azalan uçak bileti fiyatları vb. bilgilere oBilet’ten ulaşmanız mümkün.

En Çok Tercih Edilen Dnepropetrovsk Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dnepropetrovsk Uçak Bileti Almak için Dnepropetrovsk Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Dnepropetrovsk Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Kiev - Dnepropetrovsk 927,27 TL
Ankara - Dnepropetrovsk 1.069,49 TL
İzmir - Dnepropetrovsk 1.359,60 TL
Bodrum - Dnepropetrovsk 2.447,12 TL
Kharkov - Dnepropetrovsk 2.797,60 TL
Bakü - Dnepropetrovsk 4.870,03 TL
İstanbul - Dnepropetrovsk 6.408,95 TL
Batum (Gürcistan) - Dnepropetrovsk 15.041,58 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar