Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Erzincan Uçak Bileti

1 Yolcu

Erzincan Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Erzincan Hakkında

TELEFON KODU 446

PLAKA 24

YÜZ ÖLÇÜMÜ 11.727 km2

NÜFUS219.996

Erzincan Havalimanları

Erzincan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Erzincan uçak biletleri için oBilet’i kullanabilirsiniz.Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Erzincan tarihte Mengücekliler’e başkentlik yapmış önemli bir şehirdir. 1939’da meydana gelen Erzincan depremine rağmen kent sürekli olarak gelişmeyi sürdürmüştür. Tarım, hayvancılık ve sanayi şehrin ekonomik paydasını oluşturmaktadır. Yöresel tatlarından Cimin üzümü ve Erzincan döneri en önemlileridir. Kemah Kalesi, Mama Hatun Külliyesi, Abrenk Kilisesi, Terzibaba Türbesi, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Melik Gazi Türbesi görülmesi gereken terihi öneme sahip başlıca yerlerdir. Ekşisu kaplıcaları, Buz ve Ala mağaraları, Köroğlu Mağarası görülmeye değer doğal güzelliklerdir.

Havayolu ulaşımı Erzincan Havalimanı ile sağlanmaktadır. Erzincan Havalimanı’na uçuş yapan firmalar Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus’tur. Erzincan Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın olmakta olup Erzincan havalimanı-Erzincan şehir merkezi arası mesafe sadece 9 km’dir. Erzincan Havalimanı’na yapılan tüm uçak seferlerine oBilet.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Siz de tarihi başkent Erzincan’a uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız oBilet yanınızda. Size en uygun Erzincan uçak biletini oBilet.com’dan alabilirsiniz. En ucuz Erzincan uçak biletine oBilet ile sahip olarak aynı zamanda oBilet online check-in hizmetinde de yararlanabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda oBilet Çağrı Merkezi ile bize ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Erzincan Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Erzincan Uçak Bileti Almak için Erzincan Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Erzincan Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Erzincan 99,99 TL
İzmir - Erzincan 172,98 TL
Konya - Erzincan 198,30 TL
Denizli - Erzincan 198,30 TL
Bursa - Erzincan 201,30 TL
Kütahya - Erzincan 205,00 TL
İstanbul - Erzincan 219,99 TL
Adana - Erzincan 232,95 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar