Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Erzincan Uçak Bileti

1 Yolcu

Erzincan Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Erzincan Hakkında

TELEFON KODU 446

PLAKA 24

YÜZ ÖLÇÜMÜ 11.727 km2

NÜFUS219.996

Erzincan Havalimanları

Erzincan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Erzincan uçak biletleri için oBilet’i kullanabilirsiniz.Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Erzincan tarihte Mengücekliler’e başkentlik yapmış önemli bir şehirdir. 1939’da meydana gelen Erzincan depremine rağmen kent sürekli olarak gelişmeyi sürdürmüştür. Tarım, hayvancılık ve sanayi şehrin ekonomik paydasını oluşturmaktadır. Yöresel tatlarından Cimin üzümü ve Erzincan döneri en önemlileridir. Kemah Kalesi, Mama Hatun Külliyesi, Abrenk Kilisesi, Terzibaba Türbesi, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Melik Gazi Türbesi görülmesi gereken terihi öneme sahip başlıca yerlerdir. Ekşisu kaplıcaları, Buz ve Ala mağaraları, Köroğlu Mağarası görülmeye değer doğal güzelliklerdir.

Havayolu ulaşımı Erzincan Havalimanı ile sağlanmaktadır. Erzincan Havalimanı’na uçuş yapan firmalar Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus’tur. Erzincan Havalimanı şehir merkezine oldukça yakın olmakta olup Erzincan havalimanı-Erzincan şehir merkezi arası mesafe sadece 9 km’dir. Erzincan Havalimanı’na yapılan tüm uçak seferlerine oBilet.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Siz de tarihi başkent Erzincan’a uçak yolculuğu yapmak istiyorsanız oBilet yanınızda. Size en uygun Erzincan uçak biletini oBilet.com’dan alabilirsiniz. En ucuz Erzincan uçak biletine oBilet ile sahip olarak aynı zamanda oBilet online check-in hizmetinde de yararlanabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda oBilet Çağrı Merkezi ile bize ulaşabilirsiniz.

Erzincan Hakkında Blog Yazıları

  • Erzincan’da Gezilecek Yerler

    Erzincan, yaklaşık 230.000 nüfusu ile Doğu Anadolu Bölgesinde Yukarı Fırat bölümünde yer alan Erzincan; doğuda Erzurum, batıda Sivas, güneyde Tunceli, güneydoğuda Bingöl, güneybatıda Elazığ-Malatya, kuzeyde Gümüşhane-Bayburt ve kuzeybatıda Giresun ile komşudur. Dağlar ve platolar ile çevrili olan Erzincan’ın en yüksek noktası 3549 metre yüksekliği ile Kesiş Dağlarıdır. Meşe ağaçları çoğunluktadır. Erzincan ve Tercan çevresinin genel

    Devamını Gör

En Çok Tercih Edilen Erzincan Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Erzincan Uçak Bileti Almak için Erzincan Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Erzincan Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Erzincan 169,99 TL
İstanbul - Erzincan 202,99 TL
Antalya - Erzincan 273,98 TL
İzmir - Erzincan 276,98 TL
Konya - Erzincan 293,30 TL
Adana - Erzincan 301,95 TL
Bodrum - Erzincan 314,00 TL
Bursa - Erzincan 325,30 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar