Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Sivas Uçak Bileti

1 Yolcu

Sivas Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Sivas Hakkında

TELEFON KODU 346

PLAKA 58

YÜZ ÖLÇÜMÜ 28.567 km2

NÜFUS623.824

Sivas Havalimanları

Sivas Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle, Sivas uçak bileti alarak kente ulaşmanın oldukça kolay olduğunu belirtmete fayda var.Sivas, İç Anadolu Bölgesi’nin hem tarihsel önemi, hem coğrafi konumuyla İç Anadolu Bölgesi’nin en önemli kentlerinden birisidir. Önemli bir ekonomi, kültür, tarım, ticaret, eğitim merkezi olan Sivas, coğrafi konumu sayesinde tarih boyunca önemli bir ulaşım merkezi olmuş hâlâ da olmaya devam etmektedir. Şehir kara, demir ve hava yolları açısından oldukça önemli bir merkezdir.

1990 yılından beri sivil havacılık hizmetleri sunan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, Türkiye’nin en uzun ikinci pistine sahiptir. Yıllık üç milyon yolcu kapasitesine sahip olan Sivas Havalimanı, iç ve dış hatlar terminallerini bünyesinde bulundurmaktadır. Pegasus, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları firmaları Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan seferler düzenlemektedir. Bu şirketlerin tüm uçuşlarına, uçak biletlerine ve detaylı bilgiye obilet.com üzerinden ulaşabilrisiniz. Sivas Havalimanı’na şehirden kalkan HAVAŞ servisleriyle veya Havalimanı- Şehir Merkezi - Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında sefer düzenleyen belediye otobüsleriyle de ulaşmak mümkündür.

Tarihi, doğası, konumu ve kültürel özellikleriyle önemli bir şehrimiz olan Sivas’ı ziyaret etmek isterseniz, obilet.com aracılığıyla size en uygun uçak biletlerini listeleyebilir, en ucuz uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz.

Sivas Hakkında Blog Yazıları

  • Sivas’ta Gezilecek Yerler

    Kara burunlu kangal köpeklerinin şehri Sivas aynı zamanda leziz kesme aşı çorbasından bavikoya, kelle tatlısından gömmeye, salatalık dolmasından mercimek badına, pezikten peskütan çorbasına, hingelden yumuşacık katmerine, sübüradan keteye, Divriği pilavından Sivas köftesine ve madımağa kadar birçok yemeğin de çıkış noktası. Karın guruldamalarını duyar gibiyiz! Şimdilik heveslendiniz biliyoruz, aşağıda Sivas’ta gezilecek yerlerden bahsettikten sonra direkt internetten

    Devamını Gör

En Çok Tercih Edilen Sivas Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sivas Uçak Bileti Almak için Sivas Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Sivas Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Sivas 119,99 TL
İzmir - Sivas 216,98 TL
Ankara - Sivas 246,98 TL
Antalya - Sivas 254,00 TL
Dalaman - Sivas 275,00 TL
Adana - Sivas 275,95 TL
Bursa - Sivas 293,30 TL
Bodrum - Sivas 338,98 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar