Santiago Havalimanı Uçak Bileti

Havalimanı Adı

IATA Kodu

ICAO Kodu

Santiago Havalimanı SCQ LEST
Haritada görmek için tıklayınız.

Santiago Havalimanı Hakkında Bilgi

Santiago Rosalía de Castro Havalimanı

Santiago Havalimanı'ndan Merkeze Ulaşım

Santiago Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek isteyen yolcuların yaklaşık 18 km’lik bir yol gitmeleri gerekiyor. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için yolcuların tercih edebilecekleri ulaşım araçları arasında taksiler, otobüsler ve kiralık araçlar bulunuyor.

Otobüs ile Ulaşım

Şehir merkezinden Santiago Havalimanı’na gitmek isteyen yolcular otobüsleri kullanabilirler. Yolcular havalimanında bulunan şehir merkezine giden ve 15 dakikada bir sefer yapan Buses Centropuerto otobüslerine binerek yolculuk yapabilirler. Yolcular bu otobüsler ile hızlı bir şekilde merkeze gidebilirler.

Cabify ile Ulaşım

Santiago Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için yolcuların kullanabilecekleri bir diğer ulaşım aracı ise Cabify adı verilen araçlar. Bu araçlar taksi benzeri fakat taksilere kıyasla daha uygun maliyetliler. Bu yüzden özellikle de birkaç kişilik grup olarak seyahat edenler için oldukça uygun bir seçenek oluşturuyor.

Taksi ile Ulaşım

Santiago Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için yolcuların kullanabilecekleri bir ulaşım aracı ise taksiler. Taksiler her ne kadar 7/24 hizmet verseler de maliyet olarak otobüse göre daha maliyetli seçenekler. Rahat yolculuk yapmak isteyenler ve çok eşyası olanlar taksiler ile havalimanına gitmeyi tercih edebilirler. Taksi ile yolculuk yapmak isteyenler havalimanında bekleyen taksilere binerek yolculuk yapabilirler.

Kiralık Araç ile Ulaşım

Santiago Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek isteyen yolcuların tercih edebilecekleri bir diğer ulaşım aracı ise kiralık araçlar. Rahat bir şekilde yolculuk yapmak isteyen yolcular online olarak ya da havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden hizmet alabilirler. Yolcular kiralık araçlar ile istedikleri zaman istedikleri konuma gidebildikleri için en rahat ulaşım seçenekleri arasında bulunuyor.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Santiago Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek isteyen yolcuların kullanmayı tercih edebilecekleri bir diğer ulaşım aracı ise transfer hizmetleri. Havalimanı transfer hizmeti almak isteyen yolcular kalacakları otelden ya da özel ulaşım şirketlerinden hizmet almaları gerekiyor. Fakat her otel havalimanı transfer hizmeti vermediği için yolcuların önceden otel ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Havalimanı transfer hizmeti alacak olan yolcular bu hizmeti nereden alırlarsa alsınlar önceden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

Merkezden Santiago Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Santiago Havalimanı’na gitmek isteyen yolcuların yaklaşık 18 km’lik bir yol gitmeleri gerekiyor. Havalimanından şehir merkezine gitmek için yolcuların tercih edebilecekleri ulaşım araçları arasında taksiler, otobüsler ve kiralık araçlar bulunuyor.

Otobüs ile Ulaşım

Şehir merkezinden Santiago Havalimanı’na gitmek isteyen yolcular otobüsleri kullanabilirler. Yolcular şehir merkezinden havalimanına giden ve 15 dakikada bir sefer yapan Buses Centropuerto otobüslerine binerek yolculuk yapabilirler. Yolcular bu otobüsler ile hızlı bir şekilde merkeze gidebilirler.

Cabify ile Ulaşım

Şehir merkezinden Santiago Havalimanı’na gitmek için yolcuların kullanabilecekleri bir diğer ulaşım aracı ise Cabify adı verilen araçlar. Bu araçlar taksi benzeri fakat taksilere kıyasla daha uygun maliyetliler. Bu yüzden özellikle de birkaç kişilik grup olarak seyahat edenler için oldukça uygun bir seçenek oluşturuyor.

Taksi ile Ulaşım

Şehir merkezinden Santiago Havalimanı’na gitmek için yolcuların kullanabilecekleri bir ulaşım aracı ise taksiler. Taksiler her ne kadar 7/24 hizmet verseler de maliyet olarak otobüse göre daha maliyetli seçenekler. Rahat yolculuk yapmak isteyenler ve çok eşyası olanlar taksiler ile havalimanına gitmeyi tercih edebilirler. Taksi ile yolculuk yapmak isteyenler şehrin farklı bölgelerinde taksilere binerek yolculuk yapabilirler.

Kiralık Araç ile Ulaşım

Şehir merkezinden Santiago Havalimanı’na gitmek isteyen yolcuların tercih edebilecekleri bir diğer ulaşım aracı ise kiralık araçlar. Rahat bir şekilde yolculuk yapmak isteyen yolcular online olarak ya da şehir merkezinde bulunan araç kiralama ofislerinden hizmet alabilirler. Yolcular kiralık araçlar ile istedikleri zaman istedikleri konuma gidebildikleri için en rahat ulaşım seçenekleri arasında bulunuyor.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Şehir merkezinden Santiago Havalimanı’na gitmek isteyen yolcuların kullanmayı tercih edebilecekleri bir diğer ulaşım aracı ise transfer hizmetleri. Havalimanı transfer hizmeti almak isteyen yolcular kaldıkları otelden ya da özel ulaşım şirketlerinden hizmet almaları gerekiyor. Fakat her otel havalimanı transfer hizmeti vermediği için yolcuların önceden otel ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Havalimanı transfer hizmeti alacak olan yolcular bu hizmeti nereden alırlarsa alsınlar önceden rezervasyon yaptırmaları gerekiyor.

flight