Elazığ Havalimanı Uçak Bileti

28co

açık

09 Ağustos 23:56

Havalimanı Adı

IATA Kodu

ICAO Kodu

Elazığ Havalimanı EZS LTCA
Haritada görmek için tıklayınız.

Elazığ Hakkında Blog Yazıları

 • Herkesin Hayatında Mutlaka Yapması Gereken 34 Seyahat

  Zaman hızla akıp geçerken bazıları oturmuş, geçmişten anı seçerek mutlu oluyor. Hayatın durağan akışında kaybolup gidiyor, yalnızca seyretmekle yetiniyor. Halbuki insan dünyaya bir kez geliyor. Her günü, her saati hatta her dakikayı değerlendirmesi gerekiyor. Çevresinde gördükleriyle sınırlı kalmamalı kendi çizgisinin ötesine geçmeli insan. Farklı şehirlerde, farklı ülkelerde keşfedilmeyi bekleyen hikayeler dolaşıyor. Mutlu anılar biriktirip geleceğinize

  Devamını Gör
 • Türkiye’deki Kayak Merkezleri

  Tatilden bahsedilince ilk akla gelen nedense hep yaz mevsimi olur. Oysa kayak sporu ile yakından ilgilenen adrenalin tutkunları; en güzel tatilleri her seferinde kış mevsimine denk getirmeyi başarıyorlar. Kayak tatili; hem doğanın en sert ve acımasız hallerine şahit olmak hem de pamuk tarlasını andıran masum kar örtüsü üzerinde huzur bulmak demek. Uzun bir kayak yolculuğundan

  Devamını Gör
 • Elazığ’da Gezilecek Yerler, Yapılacak Aktiviteler

  Keban Barajı, Hazar Gölü, Buzluk Mağarası ve daha nicesi… Doğal güzelikleri, tarihi eserleri ve kaplıcalarıyla karşınızda Elazığ ve gakgoşlar! Doğu Anadolu Bölgesi’nin hızlıca gelişen şehirlerinden Elazığ tarihin hemen hemen her döneminde önemli bir yerleşim yeriydi, bundan dolayı da kültürel zenginliği büyüleyici cinsten. “Elazığ’a nasıl gidilir?”, “Elazığ’da sizleri neler bekliyor?” gibi aklınızda oluşacak tüm sorulara cevap

  Devamını Gör

Elazığ Havalimanı Hakkında Bilgi

Elazığ’a gitmek ve Elazığ’dan farklı şehirlere seyahat etmek için en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri uçaktır. Rahat ve kolay bir seyahat için uçak daha doğru bir tercihtir. Fakat burada karşınıza çıkan soru, “Elazığ Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” olacaktır.

Elazığ Havalimanı’na ulaşma yöntemlerini birkaç başlıkta yanıtlayabiliriz. Birkaç yöntem kullanarak havalimanı ile şehir merkezi arasında rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Elazığ Havalimanı ile şehir merkezi arasında belediye otobüsünün herhangi bir hattı bulunmamaktadır. Bu yüzden farklı ulaşım yöntemlerini kullanmanız gerekmektedir.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Belediye otobüsleri olmasa da havalimanının ve hava yolu şirketlerinin özel servisleri bulunmaktadır.

Havaş’ın otobüs servislerini kullanarak şehir içinde istediğiniz bölgeye rahatlıkla gidebilirsiniz.

Havaş otobüsleri dışında ticari taksileri kullanarak da istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Seçenekler arasında araba kiralamak da bulunmaktadır. Dilerseniz, araç kiralama şirketleri ile anlaşarak kendinize seyahatiniz boyunca kullanacağınız bir araba tahsis edebilirsiniz.

Şehir merkezi ile havalimanı arasında ulaşım sağlamak için kullanacağınız yöntemler bunlardan ibarettir. Kendi bütçe ve zaman planlarınıza en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.