Elazığ Havalimanı Uçak Bileti

11co

açık

27 Şubat 12:24

Havalimanı Adı

IATA Kodu

ICAO Kodu

Elazığ Havalimanı EZS LTCA
Haritada görmek için tıklayınız.

Elazığ Hakkında Blog Yazıları

 • Elazığ’da Ne Yenir, Nerede Yenir?

  Et, tahıl ve süt ürünlerinin ağırlıklı olduğu geleneksel Elazığ mutfağında 150’ye yakın geleneksel yemek çeşidi bulmak mümkün. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinin haricinde Elazığ’da mini bir lezzet şöleni havasında geçen kuşluk ve yatsılık öğünleri de oldukça yaygın. Elazığlılar bu öğünlerde genellikle pestil, ceviz, orcik, kuru dut gibi geleneksel lezzetler tüketmeyi seviyor. Geçmişi Oğuzlara kadar dayanan

  Devamını Gör
 • Doğu Anadolu’daki Antik Kentler

  Yüz ölçümü bakımından ülkemizin topraklarının beşte birini kaplayan Doğu Anadolu Bölgesi, aynı zamanda nüfus yoğunluğunun en düşük olduğu coğrafi bölgemiz. Bu geniş topraklar Urartular başta olmak üzere yıllar içinde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. Bu kadar fazla uygarlığın izini taşıyan çok sayıda yerleşim bölgenin geçmişine ışık tutuyor. Höyük kalıntılarına sık sık rastlanan Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki

  Devamını Gör
 • Herkesin Hayatında Mutlaka Yapması Gereken 34 Seyahat

  Zaman hızla akıp geçerken bazıları oturmuş, geçmişten anı seçerek mutlu oluyor. Hayatın durağan akışında kaybolup gidiyor, yalnızca seyretmekle yetiniyor. Halbuki insan dünyaya bir kez geliyor. Her günü, her saati hatta her dakikayı değerlendirmesi gerekiyor. Çevresinde gördükleriyle sınırlı kalmamalı kendi çizgisinin ötesine geçmeli insan. Farklı şehirlerde, farklı ülkelerde keşfedilmeyi bekleyen hikayeler dolaşıyor. Mutlu anılar biriktirip geleceğinize

  Devamını Gör

Elazığ Havalimanı Hakkında Bilgi

Elazığ’a gitmek ve Elazığ’dan farklı şehirlere seyahat etmek için en çok tercih edilen ulaşım araçlarından biri uçaktır. Rahat ve kolay bir seyahat için uçak daha doğru bir tercihtir. Fakat burada karşınıza çıkan soru, “Elazığ Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” olacaktır.

Elazığ Havalimanı’na ulaşma yöntemlerini birkaç başlıkta yanıtlayabiliriz. Birkaç yöntem kullanarak havalimanı ile şehir merkezi arasında rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Elazığ Havalimanı ile şehir merkezi arasında belediye otobüsünün herhangi bir hattı bulunmamaktadır. Bu yüzden farklı ulaşım yöntemlerini kullanmanız gerekmektedir.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Belediye otobüsleri olmasa da havalimanının ve hava yolu şirketlerinin özel servisleri bulunmaktadır.

Havaş’ın otobüs servislerini kullanarak şehir içinde istediğiniz bölgeye rahatlıkla gidebilirsiniz.

Havaş otobüsleri dışında ticari taksileri kullanarak da istediğiniz yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Seçenekler arasında araba kiralamak da bulunmaktadır. Dilerseniz, araç kiralama şirketleri ile anlaşarak kendinize seyahatiniz boyunca kullanacağınız bir araba tahsis edebilirsiniz.

Şehir merkezi ile havalimanı arasında ulaşım sağlamak için kullanacağınız yöntemler bunlardan ibarettir. Kendi bütçe ve zaman planlarınıza en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.