Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Uçak Bileti

25co

kapalı

01 Ağustos 22:44

Havalimanı Adı

IATA Kodu

ICAO Kodu

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı NKT LTCV
Haritada görmek için tıklayınız.

Şırnak Hakkında Blog Yazıları

  • Şırnak’ta Ne Yenir, Nerede Yenir?

    Tarihi dokusunu ve otantik havasını bozmayan illerimizden biri olan Şırnak’ın tahıllı ve etli yemeklerin ön planda olduğu lezzetli bir geleneksel mutfağı var. Şırnak usulü içli köfte diyebileceğim kutilk, etrafı çıtır hamur kaplı bademli baharatlı perde pilavı, Paskalya çöreğine oldukça benzeyen kuliçe, bahar aylarında dağlarda yetişen kelindor, gulik, kerbeş gibi otlarla yapılan yemekler, sac ekmeğinin incecik

    Devamını Gör
  • Türkiye’nin Sonradan İl Olan 18 İlçesi

    Türkiye Cumhuriyeti 29 Ekim 1923’te kurulduğunda toplam 71 ilimiz vardı. Cumhuriyet’in kuruluşundan beri şehir ve ilçe sayılarında bazı dönemlerde artış bazı dönemlerde azalma oldu. Bu durumda; bazı bölgelerin kalkınması ve gelişmesi için bazı ilçelere il statüsü verilmesi büyük rol oynadı. Aynı zamanda bu durumun tersine önceden il olan yerler ise ilçe ilan edilerek başka şehirlere

    Devamını Gör

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Hakkında Bilgi

Şırnak’a seyahat etmek ya da Şırnak’tan farklı şehirlere seyahat etmek için en çok tercih edilen ulaşım araçlarının başında uçak gelir. Uçakla seyahat ederken havalimanı ile şehir merkezi arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı bilmeniz gerekir.

“Şırnak Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun yanıtını birkaç başlıkta açıklayarak verebiliriz.

Şırnak Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Şırnak’ta Şerafettin Elçi Havalimanı ile şehir merkezi arasında sefer düzenleyen herhangi bir belediye otobüsü bulunmamaktadır.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Şehir merkezi ile Şerafettin Elçi havalimanı arasında ulaşım sağlamak için taksi kullanmanız gerekir.

Taksi dışında kullanabileceğiniz tek yöntem araç kiralamaktır. Bunun için havalimanında ya da şehir merkezinde bulunan araç kiralama şirketlerinden destek alabilirsiniz.

Bütçe ve zamanlama planlarınıza en uygun olan yöntemle ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.