Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kahramanmaraş Uçak Bileti

1 Yolcu

Kahramanmaraş Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kahramanmaraş Hakkında

TELEFON KODU 344

PLAKA 46

YÜZ ÖLÇÜMÜ 14.456 km2

NÜFUS1.075.706

Kahramanmaraş Havalimanları

Kahramanmaraş Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kahramanmaraş uçak bileti almak için oBilet. Maraş halkı Kurtuluş Savaşı yıllarında Fransa sömürgesine karşı göstermiş olduğu mücadele ve savunma sonrasında 1925 yılında İstiklal Madalyası almıştır ve 1973’te Kahramanmaraş adını almıştır. Kahramanmaraş Kurtuluş mücadelesinin öncesinde de tarihi açıdan önemli bir kent olmuştur. Şehrin kuruluşu Hititler’e dayanmakla birlikte, Kahramanmaraş Pers, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi oldukça büyük uygarlıklar tarafından önemli bir merkez olarak kullanılmıştır. Coğrafi olarak 3 bölgede de toprakları olmasına ragmen hakim olan iklim ılıman Akdeniz iklimidir. Kent sanayi anlamında sahip olduğu Organize Sanayi Bölgeleri ile Türkiye’de sanayide öncü konumundadır. Sanayinin çok büyük kısmını iplik ve tekstil sanayi oluşturmaktadır. Uludaz Tepesi uğurböcekleri ile meşhurdur ve her yıl Uludaz Uğur Böcekleri Festivali'ne ev sahipliği yapmaktadır. Festival kapsamında profesyonel fotoğrafçılar ve dağcılar bölgeye ziyarete gelmektedir. Kahramanmaraş denince akla gelen ilk şey ise kuşkusuz Maraş Dondurması’dır. Yerel esnafın çabaları ile lezzetli Maraş Dondurması ülke içi ve uluslararası üne kavuşmuştur.

Kahramanmaraş uçak seferleri 1996 yılında Kahramanmaraş Havalimanı’nın açılması ile başlamıştır. Kahramanmaraş Havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 5 km’dir. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım uçak saatlerinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye’si tarafından düzenlenen otobüs seferleriyle sağlanmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı’na uçak seferi olan firmalar Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus’tur. Uçak seferleri ve saatleri için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız obilet.com’u ziyaret edebilir, obilet.com çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurtuluş mücadelesinin önemli merkezi Kahramanmaraş’a uçak bileti almak ve Maraş Dondurması’nı yerinde tatmak için ucuz uçak bileti arıyorsanız obilet.com’u tıklayabilir ve tüm seferleri ve saatleri listeleyebilirsiniz. Size en uygun Kahramanmaraş uçak biletini oBilet farkıyla alabilir ve her türlü sorunuzla ilgili oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kahramanmaraş Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kahramanmaraş Uçak Bileti Almak için Kahramanmaraş Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kahramanmaraş Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Kahramanmaraş 99,99 TL
Antalya - Kahramanmaraş 151,48 TL
Samsun - Kahramanmaraş 154,58 TL
İstanbul - Kahramanmaraş 179,99 TL
Konya - Kahramanmaraş 198,30 TL
Balıkesir - Kahramanmaraş 198,30 TL
Trabzon - Kahramanmaraş 200,95 TL
Bursa - Kahramanmaraş 201,30 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar