Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kahramanmaraş Uçak Bileti

1 Yolcu

Kahramanmaraş Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kahramanmaraş Hakkında

TELEFON KODU 344

PLAKA 46

YÜZ ÖLÇÜMÜ 14.456 km2

NÜFUS1.075.706

Kahramanmaraş Havalimanları

Kahramanmaraş Havalimanı

Kahramanmaraş Havalimanı Hakkında Bilgi

AÇILIŞ1996

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK5,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Kahramanmaraş Havalimanı yakın zamanda hizmet vermeye başlamıştır. Kahramanmaraş’a seyahat etmek ya da Kahramanmaraş’tan faklı şehirlere seyahat etmek istediğinizde hava yolunu kullanabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe çok uzun olmamakla birlikte ulaşım seçenekleri kısıtlıdır. “Kahramanmaraş Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun cevabını birkaç başlıkta açıklayarak verelim.

Kahramanmaraş Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi havalimanı ile şehir merkezi arasında otobüs servisi hizmeti vermektedir. Servisleri kullanmak için uçak saatinizde en az 4 saat önce belediye ile iletişime geçmeniz gereklidir. Böylece otobüs, evinize en yakın noktadan sizi alıp havalimanına ulaştırıyor. Aynı şekilde havalimanından bindiğinizde de gideceğiniz yere ya da en yakın noktasına ulaştırıyor.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Belediyenin verdiği otobüs servisi dışında ticari taksileri kullanarak da havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir başka alternatif olarak yetkili firmalardan araç kiralama imkanı da bulunmaktadır.

Ulaşım seçenekleri arasından zaman ve bütçenize göre kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kahramanmaraş Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kahramanmaraş uçak bileti almak için oBilet. Maraş halkı Kurtuluş Savaşı yıllarında Fransa sömürgesine karşı göstermiş olduğu mücadele ve savunma sonrasında 1925 yılında İstiklal Madalyası almıştır ve 1973’te Kahramanmaraş adını almıştır. Kahramanmaraş Kurtuluş mücadelesinin öncesinde de tarihi açıdan önemli bir kent olmuştur. Şehrin kuruluşu Hititler’e dayanmakla birlikte, Kahramanmaraş Pers, Roma, Bizans ve Osmanlı gibi oldukça büyük uygarlıklar tarafından önemli bir merkez olarak kullanılmıştır. Coğrafi olarak 3 bölgede de toprakları olmasına ragmen hakim olan iklim ılıman Akdeniz iklimidir. Kent sanayi anlamında sahip olduğu Organize Sanayi Bölgeleri ile Türkiye’de sanayide öncü konumundadır. Sanayinin çok büyük kısmını iplik ve tekstil sanayi oluşturmaktadır. Uludaz Tepesi uğurböcekleri ile meşhurdur ve her yıl Uludaz Uğur Böcekleri Festivali'ne ev sahipliği yapmaktadır. Festival kapsamında profesyonel fotoğrafçılar ve dağcılar bölgeye ziyarete gelmektedir. Kahramanmaraş denince akla gelen ilk şey ise kuşkusuz Maraş Dondurması’dır. Yerel esnafın çabaları ile lezzetli Maraş Dondurması ülke içi ve uluslararası üne kavuşmuştur.

Kahramanmaraş uçak seferleri 1996 yılında Kahramanmaraş Havalimanı’nın açılması ile başlamıştır. Kahramanmaraş Havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 5 km’dir. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım uçak saatlerinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye’si tarafından düzenlenen otobüs seferleriyle sağlanmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı’na uçak seferi olan firmalar Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus’tur. Uçak seferleri ve saatleri için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız obilet.com’u ziyaret edebilir, obilet.com çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurtuluş mücadelesinin önemli merkezi Kahramanmaraş’a uçak bileti almak ve Maraş Dondurması’nı yerinde tatmak için ucuz uçak bileti arıyorsanız obilet.com’u tıklayabilir ve tüm seferleri ve saatleri listeleyebilirsiniz. Size en uygun Kahramanmaraş uçak biletini oBilet farkıyla alabilir ve her türlü sorunuzla ilgili oBilet Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kahramanmaraş Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kahramanmaraş Uçak Bileti Almak için Kahramanmaraş Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kahramanmaraş Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Kahramanmaraş 132,99 TL
Ankara - Kahramanmaraş 141,00 TL
Bodrum - Kahramanmaraş 163,00 TL
İzmir - Kahramanmaraş 168,99 TL
Antalya - Kahramanmaraş 230,99 TL
Samsun - Kahramanmaraş 252,98 TL
Trabzon - Kahramanmaraş 255,59 TL
Bursa - Kahramanmaraş 270,38 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar