Bungalow Kompleksi

Kolay İptal
7/24 Müşteri Hizmetleri

En Popüler Bungalow Kompleksi Bölgeleri

Bungalow Kompleksi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bungalov Kompleksi

Bungalov kompleksi son dönemlerde tatil planı yapan konuklar için muhteşem bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Tek katlı veya bir buçuk katlı inşa edilebilen bungalov tarzı evler, konuklarını hem fiyat açısından hem kullanım açısından oldukça etkiliyor.  Daha çok doğal alanlarda bulunan ve kamp ve tatil yapma ayrıcalığını aynı anda yaşamak isteyen konukları cezbeden bungalov evleri, fiyat ve performans açısından oldukça başarılı bir etki bırakıyor. Doğa ile iç içe, huzurlu ve rahat bir konaklama alanı isteyen konuklar için bungalov kompleksli evlerin harika bir alternatif olduğu biliniyor. Bungalov evlerinde yapı malzemesi içeriği genel olarak ahşap materyallerden oluşuyor; bu da daha sağlıklı ve daha iç açıcı bir konaklama alanı olduğunu ortaya koyuyor. Bungalow kompleksi evler, konuklar için ferah ve kullanışlı bir tatil imkanı yaratıyor. Farklı ve daha sade formatlarıyla dinlenmek isteyen konukların isteklerini en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen bungalov kompleksli evler, son dönemlerin gözde tatil alanları arasında da kendine yer buluyor. Bungalov kompleks evlerinin isimlerinin, Hint dili bangaladan türeyen bir isim olduğu biliniyor. İngilizcesi bungalow olan ve ülkemizde bungalov şeklinde kullanılan isimle üretilen bu evler özellikle son dönemlerde birçok ziyaretçinin konaklama tercihi arasına giriyor. Bungalov kompleksli evler, genel olarak doğal ahşap malzemelerle üretildiği için hem fiyat olarak daha ekonomik hem de doğa ile daha uyumlu bir atmosfer yaratıyor. Alternatif konaklama seçenekleri arasında en uygun fiyatlı konaklama alanları olan Bungalov evler, kalabalık tatil planı yapan konuklar için de vazgeçilmez bir seçenek haline geliyor. Artan talep nedeniyle bungalov kompleks evlerde oldukça yoğun bir atış görülüyor. Hemen her bölgede bulunan Bungalov kompleksi evler, konuklarına huzurlu ve sakin bir tatilin kapılarını aralıyor. 

Bungalov Kompleksi Fiyatları

Tatil yapmayı planlayan kişilerin akıllarını meşgul eden birden fazla etken bulunuyor. Tatilimi nasıl daha ekonomik bir hale getiririm? Sorusu ise akıl meşgul eden etkenlerin en başında yer alıyor. Hem daha konforlu bir tatil yapıp hem de tatil esnasında bütçeleri zorlanmasın isteyen konukların başlıca tercihi ise bungalov kompleksi evler oluyor. Bungalov kompleksi evler fiyat açısından daha uygun olmasının yanı sıra geniş ve kullanışlı bir konaklama alanı olduğu için konukların dikkatini daha fazla çekiyor. Bungalov kompleksi fiyatları ise gidilen bölgenin konumu, alınan hizmetin içeriği gibi sebeplerden dolayı değişiklik gösteriyor. Örnek olarak, izmir bungalov evleri ile farklı konumlardaki evler arasında fiyat farklı olabiliyor. 

  • Basit mimari ile inşa edilen bungalov 2+1 kompleksi evler, genel olarak minimal tasarımlar ve üçgen bir çatı şeklinde dizayn ediliyor. 
  • Bungalov kompleksi evler, doğal yaşam alanlarında veya deniz kenarlarında kullanılıyor. Kullanım alanı değişken olsa da tasarım olarak hemen her bungalov kompleksi evin tarzı, tasarımı aynı tipte oluyor. 
  • Ormanlık alanlarda kurulan bungalov evleri, huzurlu, doğa ile iç içe hem kamp hem tatil imkanını aynı anda deneyimleme imkanı sunuyor. 
  • Deniz kıyısında bulunan bungalov evleri ise deniz, kum, güneş gibi faktörlerin keyfini sürerken oldukça rahat bir konaklama seçeneği olarak değerlendiriliyor. 

Hemen her bütçeye uygun bungalov evleri, konukların ihtiyaç ve özel isteklerine göre farklılık gösteriyor. Bungalov kompleksi ev fiyatlarını erken rezervasyon ve tesislerin kendi içlerinde yaptığı promosyonlar da etkiliyor. Geriye sadece konukların kendileri için en uygun bungalov kompleksini seçerek tatillerinin keyfini sürmek kalıyor. 

En İyi Bungalov Kompleksi

Yapı malzemesi olarak ahşap materyal kullanılan bungalov kompleksi evler, doğal içerikler ile elde edildiği için ve içerisinde oksijen sirkülasyonu daha fazla olduğu için astım ve romatizma gibi rahatsızlıklardan muzdarip konuklara daha fazla avantaj sağlıyor. Natural konaklama alanları arasında en iyi seçeneklerden biri olan bungalov kompleksi evler, hemen her konuğun ihtiyacına uygun içerikler barındırıyor. Yaşayan prefabrik evler olarak da bilinen bungalov evler, diğer içeriklerden üretilen konaklama alanlarına nazaran daha sağlıklı ve uzun ömürlü olarak görülüyor. Genellikle ahşap malzemeden elde edilen bungalov kompleksi evlerin yapı malzemeleri kullanıldığı bölgeye göre değişebiliyor. Bölgeye göre yapımında; odun, ahşap, sedir taşı, fıçı tahtası, dekoratif bir şekilde kaplanmış taşlar, tuğla, alçı veya kil, kiremit gibi alternatifler kullanılabiliyor. En iyi bungalov kompleksi statüsünü ise konukların ihtiyaçları belirliyor. Gidilen kompleksin sunduğu hizmetlerin içerikleri bu statüyü değiştiren en büyük etken olarak biliniyor.  Hemen her bölgede bulunabilen bungalov kompleksi evler, konukların ihtiyaç duyduğu özelliğe göre değişiyor.

Yalova Bungalov Kompleksi

Son dönemlerde İstanbul ve çevresinde bulunan bungalov evler oldukça rağbet görüyor. İstanbul bungalov kompleksi denilince akla ilk gelen yerlerden biri de yakın olması sebebiyle elbette ki Yalova bungalov kompleksi evleri oluyor. Fiyatların uygun olması ve özellikle aile ile çıkılan tatillerde daha fazla kullanım kolaylığı sağlamasından dolayı bungalov kompleksi evler tatil seçenekleri arasında en çok tercih edilen konaklama alanları oluyor. Yalova bungalov kompleksi evleri ise konuklarına uçsuz bucaksız yeşillikler arasında muhteşem bir tatil deneyimi sunuyor. Yalova merkeze bağlı köy ve ilçelerde bulunan bungalov kompleksi evler, birden fazla hizmet seçeneği ile göz dolduruyor. Belli bölgelerde belli alanlar üzerine inşa edilen bungalov kompleksi evler, konukların ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti karşılayabilecek şekilde tasarlanıyor. Banyo, tuvalet, etrafında hizmet veren restoranlar, kafeler ve dahası ile bungalov kompleksi evler farklı ve iç açıcı bir tatil deneyimi için konuklarını ağırlamayı bekliyor. Yemyeşil ormanlık alanların arasında, kuş sesleri eşliğinde oksijen deposu bir bungalov tatil konukları hem bedenen hem de zihnen rahatlatmayı garanti ediyor. Temiz havanın ve yemyeşil doğanın insana huzur veren ambiyansını deneyimle fırsatı konuklara Yalova bungalov kompleksi evler sayesinde kusursuz bir şekilde sağlanıyor. 

Antalya Bungalov Kompleksi

Ülkemizde tatil planı yaparken en çok tercih edilen lokasyonlar arasında yer alan Antalya, yılda milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.  Antalya bungalov kompleksi evleri ise konuklarına farklı bir tatil konsepti ile hizmet vermeyi hedefliyor. Kalabalık otel kompleksinden uzakta daha sakin ve daha huzurlu bir konaklama alternatifi arayan konukların başlıca tercihi olan Antalya bungalov evleri, hem fiyat hem performans açısından konuklarını tatmin etmeyi başarıyor. Muazzam denizi, muhteşem plajları ile görenleri kendine hayran bırakan Antalya, bungalov kompleksi evleri ile de kalpleri feth etmeyi başarıyor. Cıvıl cıvıl kuş sesleri ve kusursuz doğal güzelliklerin arasına yerleştirilmiş bungalov kompleksi evlerde birden fazla hizmet seçeneği bulunuyor. Şömineli, verandalı ve hatta jakuzili hizmet seçenekleri bulunan Antalya bungalov kompleksi evlerde konforlu ve kaliteli bir tatil konukların beğenisine sunuluyor. Gören herkesi kendine hayran bırakan bungalov evleri, şık tasarımları, lüks dizayn edilmiş içerikleriyle kusursuz bir tatil isteyen konuklarına en iyi şekilde hizmet veriyor. Antalya’da birçok bölgede bungalov kompleksi olarak inşa edilmiş konaklama alanları bulunuyor. Olimpos, Çıralı ve Kaş civarında da bulunan bungalov tarzı evler, gün geçtikçe gelişen tatil anlayışına farklı bir bakış açısı sunuyor. Lüks aynı zamanda konforlu ve bir o kadar da sakin olan bungalov kompleksi evler, tatilseverler tarafından oldukça ilgi görüyor. Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzakta, insan kalabalığına maruz kalmadan tatil yapmak isteyen konukların tercih ettiği bungalov evleri, tatil için harika bir alternatif olarak konuklarını bekliyor.

Şehirlere Göre Bungalow Kompleksi

Şehir Otel Sayısı Ortalama Günlük Fiyat Ortalama Puan
İstanbul 17 - -
Antalya 87 - 5,0
Çanakkale 3 - -
İzmir 14 - 4,6
Balıkesir 6 - -
Bolu 5 - -
Bursa 1 - -
Şanlıurfa 1 - -
Muğla 54 - 5,2
Rize 20 - -
Aydın 4 - 4,8
Trabzon 10 - -
Kahramanmaraş 1 - -
Kayseri 1 - -
Yalova 1 - -
Tekirdağ 1 - -
Kocaeli 3 - -
Edirne 1 - -
Bartın 1 - -
Burdur 1 - -
Artvin 6 - -
Kırklareli 1 - -
Karpaz Yarım Adası (K.K.T.C.) 1 - -
Girne (K.K.T.C.) 4 - -

Diğer Otel Konseptleri

Sıkça Sorulan Sorular

hotel