Deniz Kenarında

Kolay İptal
7/24 Müşteri Hizmetleri
Tesiste Ödeme İmkanı
300.000+ Otel Seçeneği
Güvenli Ödeme
Uygun Fiyatlar

En Popüler Deniz Kenarında Bölgeleri

Deniz Kenarında Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Denize Sıfır Oteller

Mükemmel bir yaz tatiline imkan sunan pek çok modern ve tabii olanaktan bahsetmek mümkün. Öte yandan tatilseverlerin büyük çoğunluğu için deniz turizm imkanları, tüm yaz tatili olanaklarının önünde geliyor. Pek çok tatilsever içinse denize olabildiğince yakın olmak, başlıca tatil planını oluşturuyor. Deniz tutkunlarını hayallerindeki konaklama konseptine eriştiren denize sıfır oteller; yüzme, güneşlenme, su sporları, sahil eğlenceleri ve denizin oksijen dolu atmosferine tam anlamıyla karışabilmenin en konforlu çözümünü sunuyor. Öte yandan denizle olan bağını farklı mesafelerde engin deniz görselleriyle sağlamak isteyenler de bir hayli fazla. Bu bağlamda en az deniz kenarı oteller kadar zengin bir yelpaze sergileyen deniz manzaralı oteller de tercihlerinize yön verebilecek seçenekler arasına dahil oluyor. Beklentileriniz ve bütçeniz açısından ideal seçeneklere erişmekse deniz kenarı otellerin sergilediği konsept çeşitliliğini değerlendirmekle mümkün. Bu bağlamda içinde yer aldığı kentin dokusuyla uyumlu veya modern mimarilerle hizmet sunan denize sıfır otel seçeneklerine erişebilirsiniz. Pek çok turizm bölgesi ise lüks otellerin yanı sıra fiyatları açısından denize sıfır uygun oteller yelpazesine erişim imkanı sunuyor. Alternatifler arasında genel konseptte hizmet sunan oteller, butik oteller, apart oteller, tatil köyleri ve termal otellere rastlayabilirsiniz. Muhafazakar, çocuk dostu, evcil hayvan dostu ve engelli dostu deniz kenarı otel seçenekleri de ayrıca değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında. Yemek menüsü, sosyal aktivite, plaj, havuz, ulaşım gibi farklı dallarda sunulan hizmetler açısından da farklılaşan otel seçeneklerinde iki farklı olanakla konaklamak mümkün. Bu bağlamda çeşitli teklifler eşliğinde sunulan her şey dahil konaklama paketlerini değerlendirebilir; yahut standart konaklama seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Denize Sıfır Termal Oteller

İçinde yer aldığı bölgenin termal sularını konuklarına sunan denize sıfır termal oteller, daha fazla olanağa yakın olmak isteyen tatilseverlerin favori tercihi. Bununla birlikte sahip olacağınız diğer olanaklar; farklı konsept, kapasite ve olanaklarla hizmet sunan adresler arasında farklılık gösteriyor. Böylelikle deniz ve kaynak sulardan gelen şifaya yakın olurken beklentileriniz ve bütçenize bir arada hitap eden seçeneklere de erişebilirsiniz.

 • Konseptleri ile farklılaşan denize sıfır termal oteller arasında farklı hizmetler sunan lüks oteller, tatil köyleri ve bütçe dostu otel seçeneklerine erişmek mümkün.
 • Her şey dahil konsepti veya standart konaklama usulleri arasından yapacağınız seçimler, uygun bütçe kontrolünü mümkün kılan fırsatlar barındırıyor.
 • Deniz kenarı oteller içerisinde erişebileceğiniz muhafazakar, çocuk dostu, evcil hayvan dostu, ayrıca yetişkinlere özel otel seçenekleri, termal otel adresleri arasında da yerini alıyor.
 • Özel plaj, açık ve kapalı yüzme havuzu, ayrıca açık ve kapalı termal havuz olanaklarına erişim sunan adreslerle karşılaşabilirsiniz. Böylelikle yazlık veya kışlık tatil planlarınız için ideal alternatiflere ulaşabilmek de mümkün.
 • Restoran, kafe, pub gibi yeme-içme ve eğlence merkezlerine oteller arasında değişen sayı ve konseptlerle erişebilirsiniz. Bu bağlamda tercih ettiğiniz menü yelpazesine mutfağında yer veren adreslere de ulaşabilirsiniz.
 • Konaklama merkezinde daha çok vakit geçirmek istiyorsanız seçimlerinizi spor salonu, kuaför, çocuk oyun alanı gibi aktivite olanakları sunan adresler arasından yapabilirsiniz.

Farklı konsept ve manzara seçeneği sunan adreslerin pek çoğu, ayrıca erken rezervasyon kampanyalarından yararlanabilme olanağı sunuyor. Ön rezervasyon kampanyaları ile odanızı çok önceden ayırtarak tatilinizi güvence altına alabilir, ayrıca cazip fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Denize Sıfır Butik Oteller

Denize yakın, kalabalıktan uzak ve bol olanaklı bir tatil geçirmek istiyorsanız; denize sıfır butik oteller tam buna göre. Öte yandan hayalini kurduğunuz o müthiş tatil olanaklarından beklentiniz çok daha fazlası olabilir. Turizm sektörünün konfor sunan, samimi evleri olarak görülen butik oteller, farklı konaklama tercihleri ve bütçelere hitap eden zengin bir çeşitlilik sergiliyor. Deniz turizm olanaklarıyla dolu tüm kentlerde ulaşabileceğiniz adresler, bu bağlamda farklı kapasiteler hizmet sunan seçeneklerden oluşuyor. Denize sıfır ucuz oteller arasında yer alabilen butik oteller içerisinde cazip fiyatlarla konaklayabileceğiniz seçeneklere her koşulda ulaşabilirsiniz. İdeal fiyatlara sahip bir konaklama çözümünü tercih ediyorsanız ayrıca deniz kenarı apart oteller yelpazesini inceleyebilirsiniz. Bu bağlamda butik otel adreslerinde farklı oda konseptlerine erişebilirsiniz. Apart otel adresleri ise oda veya daire konseptleri arasından seçim imkanı sunuyor. Öte yandan giderek daha fazla önem kazanan konfor olgusu, butik otel konseptlerine lüks otel seçenekleri arasında da erişebilmeyi mümkün kılıyor. Özel plaj, havuz, SPA, sauna, disco, spor salonu gibi özel alan ve olanaklara sahip seçenekler arasında beklentilerinize hitap eden pek çok alternative ulaşabilirsiniz. Konseptleri ile balayı oteli olarak tercih edebileceğiniz seçeneklerin yanı sıra çocuk veya evcil hayvanlarınıza dost adreslere rastlamak da mümkün. Böylelikle denizin sunduğu arınma ve motive etkisinin yanı başında, üstelik beklentilerinize tam olarak yanıt veren konaklama imkanlarına erişebilirsiniz.

Mersin Denize Sıfır Oteller

Türkiye’nin en gelişkin kentleri arasında yer alan Mersin; özel konumu, finansal hacmi, limanı, modern olanakları ve zengin gezi imkanlarıyla dopdolu bir şehir. Sahip olduğu Akdeniz iklimiyle bir avantaj daha kazanan kent, yılın tüm dönemlerinde yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor. Engin denizi, kaynak suları, tarihi ve tabiatını yaşamaya gelenleri çok zengin bir mutfak kültürüyle karşılayan kentin konaklama ağı da bu bağlamda geniş bir yelpazeye sahip. Seçenekler içerisinde en çok ilgi gören alternatifleri ise olanaklarla dolu, konforlu bir tatil imkanı sunan Mersin denize sıfır oteller oluşturuyor. Sahili boyunca uzanan Mersin’de hem deniz kokusu hem modern olanaklara yakın olmak istiyorsanız siz de kentin en özel kıyılarında hizmet sunan otellerine göz atabilirsiniz. Üstelik farklı tatil planlarına sahip herkese hitap edebilen çeşitlilik içerisinde konaklama beklentileriniz ve bütçeniz için ideal alternatiflere erişebilmek de mümkün. Deniz, kum ve güneş keyfine bir adım mesafede olabilmeyi sağlayan kent otelleri, bu bağlamda ultra lüks otellerden butik ve apart otellere uzanan geniş bir çeşitliliğe sahip. Denize en uzun kıyıya sahip 2. Akdeniz kenti olan şehrin konuklarına sunabileceği bir diğer olanaksa otellerinde sahip olduğu zengin mimari çeşitlilik. Bina, tatil köyü veya ev konseptine sahip denize sıfır otel seçenekleri arasında ayrıca çeşitli hizmet olanaklarına erişebilirsiniz. Özel plaj, yüzme havuzu, SPA, termal havuz, sauna, spor salonu gibi olanakların yanı sıra restoran ve eğlence mekanları ile farklılık gösteren adresler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Antalya Denize Sıfır Oteller

Eşi benzeri olmayan güzelliğini hoş bir lütuf olarak taşıyan Antalya; turizm ve organizasyon dallarında tüm dünyanın gözbebeği. Birbiriyle iç içe geçmiş denizi, tabiatı ve tarihiyle cenneti andıran kentin modern olanakları da bir o kadar göz dolduruyor. Dileyene huzur dolu bir tatil, dileyene daha önce tatmadığı eğlence ve heyecanı sunabilen kentin konuklarını ağırlamaksa zengin yelpazeli kent otellerine düşüyor. Değişen kapasite, konsept ve hizmetlerle konuklarını karşılayan Antalya otelleri arasında tatil planlarınız ve bütçenize uygun seçeneklere erişebilirsiniz. Öte yandan deniz turizminin en popüler merkezleri arasında gelen kentin tadına tam olarak varabilmek isteyenlerin tercihini Antalya denize sıfır oteller seçeneği oluşturuyor. İster iş ister etkinlik ister harika bir tatil için Antalya’ya gelmiş olun; denize sıfır lüks otel seçenekleri ile ihtiyaç duyabileceğiniz tüm olanaklara erişebilirsiniz. Konaklama beklentilerinize yanıt veren çeşitli olanaklarla donatılı tatil köyleri ile butik, apart ve suit otellerse değerlendirebileceğiniz diğer seçenekler. Üstelik en özel dinlence ve en yaratıcı eğlence olanaklarını sahillerinde sunan kentin farklı kesimlerinde yer alan denize sıfır oteller arasında da aradığınız konaklama imkanlarına erişebilmek mümkün. Bu bağlamda Alanya otelleri denize sıfır gibi kent merkezine uzak adreslerde en eğlenceli sahil atmosferlerine adım atabilirsiniz. Yahut kent merkezinde yer alan saklı koyların birinde sakinliğin keyfini sürebileceğiniz deniz kıyısı otellerine erişebilirsiniz.

Denize Sıfır Otel Fiyatları

Farklı atmosferler içerisinde denize yakın olabilme imkanı sunan denize sıfır oteller, farklı kapasite ve konseptlerle hizmet sunan seçeneklerden oluşuyor. Yapacağınız tercihlerle birlikte ödemeniz gereken konaklama ücretleri de oluşan bu çeşitlilik ekseninde farklılık gösteriyor. Bu bağlamda denize sıfır lüks oteller ile deniz kenarı butik oteller gibi bütçe dostu alternatiflere farklı fiyat değerleriyle ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde konseptiyle aynı sınıfa dahil olan oteller de kapasiteleri ve hizmet yelpazeleri ekseninde değişen fiyatlarla hizmet sunuyor. Fiyat faktörlerini ise şu şekilde belirtmek mümkün:

 • Otelin bulunduğu şehir ve konumu
 • Tercih ettiğiniz oda konsepti ve oda manzarası
 • Tam ve yarım pansiyon konaklama usulleri arasından yaptığınız seçim
 • Yemek öğün adedi
 • Kalacak olan kişi sayısı ve konaklama süresi
 • Konaklama ücretine dahil edilmeyen ilave otel olanaklarını kullanım

Yazlık ve kışlık turizm lokasyonlarında sezon faktöründen de etkilenen denize sıfır otel fiyatları üzerinde ayrıca tercih ettiğiniz hizmet konsepti rol oynuyor. Bu bağlamda her şey dahil konseptleri veya standart konaklama hizmetlerinden yararlanma noktasında farklı fiyat değerleriyle karşılaşabilirsiniz. Bütçenize uygun adreslere erişebilmenizi sağlayan bu çeşitliliğin yanı sıra fiyatlar üzerinde etkili ön rezervasyon kampanyalarını değerlendirerek de avantaj sahibi olabilmek mümkün. Denize sıfır otellerin büyük bir çoğunluğu, bu bağlamda yerini önceden ayırtan konuklarına cazip fiyatlardan yararlanma imkanı sunuyor.

Şehirlere Göre Deniz Kenarında

Şehir Otel Sayısı Ortalama Günlük Fiyat Ortalama Puan
İstanbul 29 - 4,9
Antalya 514 - 4,9
İzmir 64 - 4,5
Muğla 457 - 4,6
Hatay 2 - -
Aydın 72 - 4,3
Mersin 7 - 4,2
Balıkesir 59 - 3,1
Çanakkale 16 - 4,4
Van 1 - 2,7
Rize 1 - -
Bursa 1 - -
Çankırı 2 - -
Artvin 1 - -
Yalova 1 - -
Ordu 1 - -
Adana 1 - -
Sakarya 2 - -
Düzce 1 - -
Trabzon 1 - -
Kocaeli 1 - -
Kırklareli 1 - -
Karpaz Yarım Adası (K.K.T.C.) 3 - -
Girne (K.K.T.C.) 28 - 4,3
Gazimağusa (K.K.T.C.) 5 - 5,4
İskele (K.K.T.C.) 9 - 4,8

Diğer Otel Konseptleri

Sıkça Sorulan Sorular

hotel