Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Belçika Uçak Bileti

1 Yolcu

Belçika Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Belçika Hakkında

TELEFON KODU 32

NÜFUS11.350.000

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

Popüler Belçika Havalimanları

Brussels Natl Havalimanı

Belçika Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Avrupa Birliği yönetiminde kilit rolü oynayan ülke olan Belçika’nın başkenti Brüksel’dir. 10 milyon nüfusa sahip olan ülkenin Hollandaca, Almanca ve Fransızca olmak üzere 3 farklı resmi dili bulunmaktadır. Belçika küçük bir ülke olduğu için şehirler arası tren ile, şehir içi ise metro, tramvay ve otobüslerle seyahat etmek oldukça hızlı ve ekonomiktir. Ayrıca Paris, Amsterdam, Lüksemburg gibi yakın turistik noktalara da seyahat edebilmeniz mümkün. Grand Place, Hotel de Ville, Manneken Pis, Atomium, Mini Europe, St. Michael ve St. Gudula Katedrali, Belçika Kraliyet Sarayı, Cinquantenaire Parkı, Saint Jacques sur Coudenberg Kilisesi, Notre Dame de la Chapelle, Basilique Nationale du Sacre-Coeur Belçika’da gezilecek yerlerin önde gelenleridir. Müzeleriyle de zengin olan ülkede Belçika Karikatür Müzesi, Kraliyet Güzel Sanatlar Müzesi, Müzik Enstrümanları Müzesi, Kraliyet Silah ve Askeri Tarih Müzesi, Brüksel Oyuncak Müzesi ve daha birçok müze bulunmaktadır.

Belçika’nın başkentinde bulunan Brüksel Havalimanı şehir merkezine 11 km uzaklıktadır. Brüksel Havalimanı’ndan Brüksel şehir merkezine ulaşımda metro, otobüs ve taksi gibi farklı alternatif hizmetler bulunmaktadır. Türk Hava Yolları’ndan alacağınız Brüksel uçak bileti ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Brüksel Havalimanı’na 3 saat 30 dakika’da seyahat edebilirsiniz. Ukraine International Havayolları, British Airways, Tarom, Aegean Havayolları, Lufthansa ve daha birçok firmanın Belçika uçak bileti uçuş bilgileri için oBilet.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanışlı siteleri ve güvenli ödeme seçenekleri ile oBilet ile tüm uçuşlara erişebilir, bütçenize en uygun Belçika uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

Belçika Hakkında Blog Yazıları

Belçika Popüler Şehirler

En Çok Tercih Edilen Belçika Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Belçika Uçak Bileti Almak için Belçika Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Belçika Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Brüksel 436,15 TL
Ankara - Brüksel 709,87 TL
Antalya - Brüksel 861,98 TL
Bodrum - Brüksel 957,37 TL
Atina - Brüksel 1.145,09 TL
İzmir - Brüksel 1.147,21 TL
Lyon - Brüksel 1.167,46 TL
Adana - Brüksel 1.666,06 TL
Kayseri - Brüksel 1.837,51 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar