Ucuz Hakkari Uçak Bileti

Hakkari Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Hakkari Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 438
PLAKA KODU 30
YÜZ ÖLÇÜMÜ 7.178 km²
NÜFUS 273.041

Hakkari Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Hakkari Yüksekova Havalimanı 78 km Taksi, Otobüs

Hakkari Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hakkâri Hakkında

Hakkâri, M.Ö. 3000'li yıllara dayanan geçmişiyle turistik açıdan ilgi çeken bir kent. Urartu, Pers, Roma ve Bizans gibi medeniyetlerin yerleşim kurduğu bu bölge, tarihî ve doğal güzelliklerle dolu. Belirtilen uygarlıkların ardından bölgede Arap, Selçuklu ve Osmanlıların da hüküm sürdüğü bilinmekte. Bu medeniyetlerin her birinin de kentteki birçok yapıda izlerine rastlayabilirsiniz. Keşfedilmeyi bekleyen destinasyonları ziyaret etmek için Hakkâri uçak biletialarak bölgeye seyahat planlayabilirsiniz.

Kültür turizminin aktif olduğu bu bölgede birçok medeniyetten kalma tarihî yapılar bulunuyor. Urartu dönemine ait kale, Selçuklulardan kalma cami ve medreseler, turistlerin ziyaret ettiği lokasyonlar arasında yer alıyor. Osmanlı Dönemi’ne ait hamam ve çeşmeleri de turistik destinasyonların arasına eklemek mümkün. Bu bakımdan Hakkâri'nin turistik açıdan önemli bir potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kentin tarihî dokusunun yanı sıra doğal güzellikleri de turistleri bölgeye çeken detayları arasında. Çoğunlukla dağlık bir bölge olan Hakkâri'de ormanlık alanların yanı sıra buzul gölleri ve şelaleler de bulunuyor. Türkiye'nin yüksek dağları arasında ikinci sırada yer alan Cilo Dağı’nın zirvesi dört mevsim kar ve buzla kaplı. Tektonik depremler sonucu ortaya çıkan bu dağ, Güneydoğu Torosların doğu uzantısını oluşturuyor. Bu doğal ve kültürel güzellikleri görmek için Hakkâri uçak bileti alarak bölgeye kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Bölge ekonomisi ise çoğunlukla tarım ve hayvancılığa dayanıyor. Halk, dağlık arazilerde hayvancılıkla uğraşırken ovalarda tarım faaliyetleri yürütülüyor. Buğday, arpa, nohut, fasulye ve patates gibi pek çok tarım ürünü bölgede yetiştirilenlerden bazıları. Hayvancılık ise çoğunlukla koyun, keçi ve sığır ile devam ediyor.

Kendine özgü kültürüyle tanınan Hakkâri’nin geleneksel kıyafetleri, yemekleri ve el sanatları bulunuyor. Bu kentte dokunan yöresel kilimler ise dünyanın pek çok bölgesinden alıcılarına ulaşıyor. Yöre halkının kendine has dil ve kültürü de bölgeye gelen turistlerin dikkatini çeken detaylar arasında yer almakta. Sizler de kentin özgün dokusunu keşfetmek isterseniz Hakkâri uçak bileti alarak bölgeye seyahat edebilirsiniz.

Sevilen çiçeklerden biri olan ters lale, Hakkâri'de yetişiyor. Ayrıca balcılık da bu bölgeden ülke geneline yayılıyor. Bu gibi faaliyetlerin yanı sıra kış sporlarıyla da ilgilenebileceğinizi belirtmekte fayda var. Üstelik kayak merkezi, şehir meydanına yakın mesafede bulunuyor. Sizler de kentin birçok imkânından yararlanarak pek çok anı biriktirebilirsiniz.

Hakkâri Yüksekova Selahaddin Eyyûbî Havalimanı Hizmetleri

2015 yılında faaliyete geçen Hakkâri Yüksekova Selahaddin Eyyûbî Havalimanı, iç hat trafiğine açık. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet seferlerinin yapıldığı havalimanında turistlerin ihtiyaçlarına yönelik hizmet noktaları bulunuyor. Bu sayede konuklar, temel gereksinimlerini karşılayarak konforlu bir yolculuk geçirebiliyor. Ayrıca gerekli durumlarda müdahale etmek üzere sağlık hizmeti de havalimanında hazır bulunmakta. Bunun yanı sıra havaalanına aracıyla gelen gezginlerin otoparkı kullanması da mümkün. Sizler de bu imkândan yararlanarak aracınızı havalimanının güvenli otoparkına park edebilirsiniz.

Hakkâri Havalimanı'nda Konaklama Seçenekleri

Hakkâri Havalimanı’nda inen yolcular, konaklama alternatiflerini araştırmaya başlıyor. Bölgeye yakın havalimanı ise 4,5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Konaklama gereksiniminizi karşılayabileceğiniz bu tesisinin yanı sıra şehirdeki diğer opsiyonları da değerlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak Hakkâri konaklamaalternatifleri arasından tercihte bulunmanız mümkün.

Hakkâri Havalimanı'nda Yemek Seçenekleri

Hakkâri Havalimanı’nda yeme-içme ihtiyaçlarınız için kafe bulunuyor. Seyahat öncesi hızlı şekilde bir şeyler atıştırabileceğiniz kafede içeceğinizi yudumlayarak dinlenmeniz de mümkün. Kent merkezindeki işletmelere ulaşmadan önce havalimanındaki kafede ara öğün yapabilirsiniz.

Hakkâri Havalimanı, konukların gereksinimlerini karşılayabileceği hizmet noktalarına sahip. Sizler de bu noktalardan yararlanarak yolculuğunuzu daha konforlu bir hâle getirebilirsiniz. Havalimanındaki alışveriş noktalarından sevdiklerinize hediye alabileceğiniz gibi kendi ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz.

Hakkâri Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Hakkâri Havalimanı, şehir merkezine 79 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Yüksekova ilçesindeki havaalanından kentin merkezine ulaşım sağlamak için tercih edebileceğiniz farklı alternatifler mevcut. Ayrıca havalimanı, Yüksekova ilçesine daha yakın olduğu için ilçeden şehir merkezine ulaşım sağlamayı da seçebilirsiniz. Opsiyonlar arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz.

Otobüs

Uçuşların olduğu günlerde sabah 07.00 ila akşam 18.00 arasında hizmet veren belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Yolculuk süresi, trafiğe bağlı olarak değişse de ortalama 1,5 saatte şehir merkezine varmanız mümkün. Hakkâri kent merkezine ulaşmak için tercih edebileceğiniz diğer alternatif de Yüksekova'ya giderek buradan şehir merkezi otobüslerine binmek olabilir. Bu alternatiflerden size uygun olanı tercih ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Hakkâri'de şehir içi ulaşımda tercih edebileceğiniz metro hattı bulunmuyor. Bu nedenle diğer toplu taşıma alternatiflerine yönelerek ekonomik bir tercihte bulunabilirsiniz. Vaktiniz kısıtlı ise daha hızlı şekilde ulaşım sağlayabileceğiniz opsiyonları da değerlendirmeniz mümkün.

Havaş

Hakkâri Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım sağlayabileceğiniz herhangi bir Havaş servisi bulunmuyor. Bunun yerine toplu taşıma aracını tercih edecek olan turistler, otobüs ya da minibüsleri kullanabilir. Bu sayede düşük meblağlara kent merkezine ulaşabilirsiniz.

Taksi

Haftanın her günü 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz taksilerle dilediğiniz lokasyona gidebilirsiniz. Daha hızlı ve konforlu bir ulaşım aracı olan taksiyi tercih ederek şehir merkezine ortalama 20 dakikada varmanız mümkün. Taksi ücretinin ise gideceğiniz mesafeye bağlı olarak değişeceğini göz önüne almanızda yarar var.

Araç Kiralama

Hakkâri seyahatiniz boyunca konforlu şekilde ulaşım sağlayabilmek için araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Havalimanındaki acentelerin yanı sıra şehir merkezindeki işletmelerle de iletişime geçmeniz mümkün. Bu sayede uçaktan indiğiniz andan itibaren özel araçla gitmek istediğiniz lokasyona kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu alternatifi tercih edenlerin ulaşım masraflarının artacağını göz önüne alması gerekiyor. Daha konforlu ve rahat bir şekilde pek çok yere ulaşım sağlasanız da diğer seçeneklere nazaran daha çok bütçe ayırarak bu opsiyonu tercih edebilirsiniz.

Hakkâri Havalimanı Uçuş Bilgileri

Birçok kentten Hakkâri'ye uçak seferleri düzenleniyor. Bu durum, bölgeye ulaşımı kolaylaştırırken çok daha kısa sürede yolculuk yapabilmenizi mümkün kılıyor. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet seferleriyle ülkenin birçok yerinden Hakkâri'ye ulaşmanız mümkün. İstanbul-Hakkâri uçak biletialan yolcular, hava yolu alternatifi son derece hızlı ve konforlu bir seçenek olarak öne çıkmakta.

 • Hakkari – İstanbul Uçuşu: 2 saat 30 dakika
 • Hakkari – Ankara Uçuşu: 1 saat 50 dakika
 • Hakkari – İzmir Uçuşu: 3 saat 45 dakika
 • Hakkari – Antalya Uçuşu: 4 saat 30 dakika
 • Hakkari – Trabzon Uçuşu: 3 saat 40 dakika

Ankara-Hakkâri uçak biletialan yolcular ise aktarmalı veya direkt uçuşlarla şehre ulaşabiliyor. Yolculuk esnasında ziyaret edeceğiniz lokasyonları planlarken kente ulaşmış olacaksınız. Üstelik güzel manzaralar eşliğinde şehre varmanızın da hava yolculuğunun diğer avantajı olduğunu söylemek mümkün. İzmir'den yapılan Hakkâri uçak seferleride birçok turist tarafından tercih ediliyor. Uçakla 1.456 kilometreyi hızlı şekilde gidebilirsiniz.

Sizler de yaşadığınız şehirden düzenlenen Hakkâri uçuş seferlerinitakip ederek uygun uçak biletini satın alabilirsiniz. Böylece kentin özgün atmosferini yerinde keşfetme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun için havaların daha ılıman olduğu dönemleri tercih etmenizde fayda var. Böylece daha keyifli bir seyahat geçirebilirsiniz.

Hakkâri Uçak Bileti Fiyatları

Hakkâri uçak bileti fiyatları, geniş bir aralıkta seyrediyor. Bunu belirleyen pek çok değişkenden bahsetmek mümkün. Seyahat sınıfı, tatil tarihi ve nereden yola çıktığınıza bağlı olarak farklı bilet fiyatları görebilirsiniz. Özellikle tatil dönemlerindeki fiyat artışından etkilenmemek adına kampanyaları takip edebilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgilere obilet sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden Hakkâri uçuşlarınıtakip ederek fiyatların uygun olduğu dönemi yakalayabilirsiniz. Böylece Hakkâri uçak biletini çok daha uygun fiyata bulmanız mümkün olabilir.

Hakkâri ucuz uçak biletinibulmak için uçuşunuzu yoğun rağbet gören tarihlerden önce ya da sonraya çekebilirsiniz. Böylece daha uygun meblağlara bilet satın alabilirsiniz. Ayrıca ekonomik sınıf tercih ettiğinizde de bilet fiyatlarının daha uygun olduğunu görmeniz mümkün.

Hakkâri’de Gezilecek Yerler

Pek çok uygarlığa ev sahipliği yapan Hakkâri'de gezip görebileceğiniz çok sayıda lokasyon mevcut. Bunlar arasında tarihî destinasyonların beraberinde doğal güzelliklerden de bahsetmek mümkün. Farklı beklentileri olan gezginleri memnun edecek Hakkâri'nin kendine özgü atmosferi, farklı bir deneyim yaşamanızı mümkün kılıyor. Sizler de bu özel anları yakalayabileceğiniz durakları rotanıza ekleyerek beklentilerinizi karşılayacak bir tatil planlayabilirsiniz. Buna yardımcı olması adına Hakkâri gezilecek yerlerdenbazılarını sizler için listeledik:

 • Cilo Dağı:Eşsiz manzaralara şahit olabileceğiniz Cilo Dağı, Türkiye'nin yüksek dağlarından biri. Dağcılıkla ilgilenen turistlerin mutlaka rotasına eklemesi gereken bu destinasyonda keyifli doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Ayrıca parkurun zorlu kısımlarında verdiğiniz mücadeleleri hayatınız boyunca hatırlayacağınız anılar arasına ekleyebilirsiniz.
 • Derecik Tarihî Konakları: Osmanlı Dönemi’nden kalma yapıların bulunduğu Derecik ilçesindeki tarihî konakları ziyaret edebilirsiniz. Cihangirzade, Memikan ve Seyithan Konakları ise bölgenin tarihî ve kültürel mirasını yansıtan yapılardan bazıları.
 • Güzeldere Şelalesi:Hakkâri Çukurca'da bulunan şelale, kentin önemli doğal güzellikleri arasında yer alıyor. Berrak suları ve çevresindeki doğa manzarası ile ziyaretçilerin ilgisini çeken önemli bir lokasyon olarak biliniyor.
 • Şemdinli:Kentin güzel ilçelerinden biri olan Şemdinli'de çok sayıda tarihî ve doğal güzellik bulunuyor. Osmanlı Dönemi’ne ait cami ve medreselerin bulunduğu bu ilçede birçok tarihî yapıyı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Buzul Vadisi ve İkiyaka Dağları da görebileceğiniz doğal güzellikler arasında yer alıyor.
 • Hakkâri Kalesi: Kent merkezinde bulunan kale, Urartu Dönemi’nden kalma. Bölgenin kolay ulaşılabilir olmasının yanı sıra kültürel miras niteliği taşıması da ziyaretçilerin ilgisini çekiyor.
 • Meydan Medresesi: Avlulu medrese plan örneğinin 18. yüzyıldaki hâlini yansıtan bu yapı, Hakkâri merkezde bulunuyor. Yapının plan ve mimarisi; Bitlis, Hoşap ve Pizan’daki medreselerle benzerlik gösteriyor. Sizler de bu tarihî yapıyı ziyaret ederek dönem mimarisini yakından görebilirsiniz.
 • Hakkâri Kilim Müzesi: Bölgenin önemli el sanatlarından biri olan kilimlerin sergilendiği müze, bu kültürün yok olmamasını sağlıyor. Müze içerisinde üç farklı atölye bulunuyor. Bu alanlarda dokunan kilimler ise ülkenin pek çok yerinden alıcılara ulaşıyor. Dilerseniz müze içindeki ürünleri de satın alarak yerel üreticilere destek olabilirsiniz.

Gezip görebileceğiniz bu destinasyonların yanı sıra kent kültürünü keşfetmek için yöreye özgü el sanatlarını da inceleyebilirsiniz. Bu bölgede dokunan halı ve kilimlerin yanı sıra bakır işlemeleri, tahta oyma gibi pek çok el sanatı yöre halkının göz bebeği olmuş durumda. Seyahatiniz sırasında yöreye özgü yemekleri de tatmanızı tavsiye ederiz. Bu lezzetler arasında kenger yemeği, ciğer tava ve çorti gibi yemeklerden bahsetmek mümkün.

Belli bir dönem bölgede yaşanan terör olaylarının turistik faaliyetlerin yanı sıra günlük yaşamı da sekteye uğrattığını söyleyebiliriz. Ancak sonrasında kentin tamamen terörden arındırılarak güvenli hâle getirilmesiyle bu durumun ortadan kalktığını belirtmek mümkün. Kentin yeniden yaşanılabilir hâle gelmesiyle bölgedeki doğal ve tarihî güzellikler de turistlerin rotasına ekleniyor. Günümüzde bu bölgede endişe etmeden seyahat edilebildiğini ve günlük yaşamın devam ettiğini belirtmek mümkün.

Hakkari Yüksekova Havalimanı'ndan Merkeze Ulaşım

Hakkari Yüksekova Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz birkaç farklı ulaşım aracı bulunuyor. Şehir merkezinden 78 km uzaklıkta bulunan havalimanından şehir merkezine gitmek ise yaklaşık olarak 1,5 saat sürecektir. Yolculuğunuzun süresi trafiğe göre ya da kullandığınız ulaşım aracına göre değişiklik gösterebilir.

Minibüs ile Ulaşım

Hakkari Yüksekova Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için kullanabileceğiniz ulaşım araçlarından bir tanesi minibüsler. Şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz minibüsler için aktarma yapmanız gerekiyor. Şehir merkezine giden minibüslere ulaşmak için ilk başta havalimanından ilçe merkezine giden minibüslere binmeniz gerekiyor. Yüksekova ilçe merkezine minibüs ile geldikten sonra şehir merkezine giden minibüslere binerek şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Minibüsler ile yapacağınız yolculuk yaklaşık olarak 1,5-2 saat sürebilir.

Taksi ile Ulaşım

Hakkari Yüksekova Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz ulaşım araçlarından bir tanesi ise taksiler. Havalimanından direkt olarak binebileceğiniz taksiler şehir merkezine ulaşmanın en kolay yolu olsa da maliyeti yüksek bir ulaşım aracı. Özellikle de Hakkari Yüksekova Havalimanı’nının şehir merkezine 78 km uzaklıkta bulunması taksi ücretlerini yükseltiyor. Fakat daha kolay ve aktarmasız bir ulaşım yöntemi arıyorsanız, birkaç kişilik bir grupsanız ya da çok eşyanız varsa ulaşım için taksi seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Hakkari Yüksekova Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile ulaşım ücreti ne kadar?

Hakkari Yüksekova Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile ulaşmanın ortalama maliyeti yaklaşık olarak 1580-1600 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fakat taksiye bindiğiniz yer ve tam olarak indiğiniz yer arasındaki mesafe taksi ücretinin değişmesine neden olabilir.

Özel Araç ile Ulaşım

Hakkari Yüksekova Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için kullanabileceğiniz araçlar arasında özel araçlar da var. Şehirde birkaç gün geçirmeyi ve gezmeyi planlıyorsanız araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralayarak hem şehir merkezine çok daha konforlu bir şekilde gidebilirsiniz hem de şehirde geçirdiğiniz süreyi çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Araç kiralamak istiyorsanız, araç kiralama seçeneklerinizi havalimanına gelmeden önce değerlendirip araç kiralayacağınız şirket ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Çünkü Hakkari Yüksekova Havalimanı’nda herhangi bir araç kiralama ofisi bulunmuyor. Daha önceden anlaştığınız şirkete kiralayacağınız arabayı havalimanında teslim alacağınızı söylerseniz havalimanından arabayı teslim alarak şehir merkezine gidebilirsiniz.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Hakkari Yüksekova Havalimanı’ndan gitmek için transfer hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Eğer otelde kalacaksanız oteliniz ile iletişime geçebilir ve havaalanı transfer hizmeti veriyorlarsa bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Otelinizin verdiği transfer hizmetinden yararlanmak istiyorsanız otel yetkililerine uçuş bilgilerinizi vermeniz gerekiyor. Böylece görevliler sizi araç ile alarak otelinize kadar götürebilir. Eğer otelde konaklamayacaksanız veya oteliniz transfer hizmeti vermiyorsa transfer hizmeti veren özel şirketler ile görüşerek bir tanesi ile anlaşabilirsiniz. Böylece anlaştığınız şirketin transfer aracı sizi havalimanından alarak istediğiniz yere kadar götürür.

Merkezden Hakkari Yüksekova Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na gitmek için tercih edebileceğiniz birden fazla ulaşım seçeneği bulunuyor. Bu ulaşım seçeneklerinden istediğinizi seçerek havalimanına ulaşabilirsiniz. fakat havalimaına ulaşmak için vakitlice yola çıktığınızdan ve trafiği kontrol ettiğinizden emin olun. Çünkü Hakkari Yüksekova Havalimanı şehir merkezinden 78 km uzaklıkta bulunuyor ve yol trafiksiz zamanda dahi yaklaşık 1,5 saat sürüyor.

Minibüs ile Ulaşım

Şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na ulaşım için tercih edebileceğiniz ulaşım araçlarından en ekonomik olan seçenek minibüsler. Minibüsler ile şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na ulaşmak için aktarma yapmanız gerekse bile taksi veya diğer seçeneklerden daha uygun maliyetli olacaktır. Minibüsler ile şehir merkezinden havalimanına varmanız için ilk olarak şehir merkezinden kalkan ve Yüksekova ilçe merkezine giden minibüslere binmeniz gerekiyor. Yüksekova ilçe merkezine vardıktan sonra ise buradan Hakkari Yüksekova Havalimanı’na giden minibüslere binmeniz gerekiyor.

Taksi ile Ulaşım

Şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na varmak için kullanılabilecek ulaşım araçlarından bir tanesi ise taksiler. Taksiler her ne kadar kolay bir şekilde Hakkari Yüksekova Havalimanı’na ulaşmanızı sağlasalar da maliyetlerinden dolayı çok sık tercih edilmiyorlar. Fakat havalimanına daha pratik ve konforlu bir ulaşım aracı ile gitmek istiyorsanız taksileri kesinlikle tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer birkaç kişilik bir grup şeklinde seyahat ediyorsanız da taksileri kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na taksi ile ulaşım ücreti ne kadar?

Şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na taksi ile ulaşımın maliyeti yaklaşık olarak 1580-1600 TL arasında değişiklik gösterebilir. Fakat taksiye bindiğiniz yer taksi ücretinin değişmesine sebep olabilir.

Özel Araç ile Ulaşım

Şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na gitmek için özel araç da kullanabilirsiniz. Ulaşım için en konforlu yollardan bir tanesi olan özel araçlar ile havalimanına ulaştıktan sonra araçlarınızı havalimanında bulunan otoparka bırakabilirsiniz. Ek olarak eğer kiralık araç kullanıyorsanız araç ile Hakkari Yüksekova Havalimanı’na gelebilir ve aracınızı burada teslim edebilirsiniz.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Şehir merkezinden Hakkari Yüksekova Havalimanı’na gitmek için transfer hizmetini de kullanabilirsiniz. Eğer bir otelde kalıyorsanız ve kaldığınız otel havalimanı transfer hizmeti veriyorsa yetkililere uçuş bilgileriniz verebilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Fakat eğer otelde kalmıyorsanız ya da kaldığınız otelde havalimanı transfer hizmeti verilmiyorsa transfer hizmeti veren özel şirketler ile iletişime geçebilirsiniz. Anlaştığınız şirkete uçuş bilgileriniz vererek havaalanı transfer hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hakkari Otelleri

flight