Cheap Flights to Hamburg

24/7 Customer Services
Secure Payment
More than 25 Million
Monthly Visitors
Buy your ticket in 2 minutes

Airline Companies Flying to Hamburg

Information About Hamburg

Airports in Hamburg

Airport Phone Distance to the City Center Transportation
Hamburg Airport
Hamburg Finkenwerder Airport

What You Need to Know About Hamburg

Hamburg’un resmİ adı Özgür ve Hansa Şehri Hamburg olarak geçmektedir. Hamburg Berlin’den sonra Almanya’nın en büyük ikinci kentidir. Hamburg Rotterdam’dan sonra Avrupa’nın en büyük ikinci limanına sahiptir ve Almanya’nın Dünya’ya açılan kapısı olarak nitelendirilmektedir. Ticaret sektörü açısından Kuzey Almanya’nın en büyük sanayi şehridir. Özellikle havacılık sektörü çok gelişmiş olup uçak üretiminde dünyanın en büyük üçüncü kentidir. Ayrıca müzeleri, tabiat parkları ve tarihi yaşatan binalarıyla Hamburg önemli bir turizm merkezidir. Hamburg’taki tüm gezi noktaları gotik mimarinin izlerini taşımaktadır.Hamburg City Hall, St. Michael Kilisesi, Jungfernstieg ve Hamburg limanı kesinlikle görülmesi gereken mekanlardır.

Avrupa havalimanlarının en modern yapılarından birisi olan Hamburg Havalimanı Hamburg şehir merkezine 8,5 km uzaklıkta bulunmaktadır. Hamburg şehir merkezine ulaşım Hamburg Havalimanı’ndan kalkan banliyö trenler ile sağlanmaktadır. Hamburg şehir merkezine ulaşım 15-20 dakikada bir kalkan banliyö trenler ile yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Hamburg Havalimanı’na uçuşu bulunan firmalar Türk Hava Yolları, Sun Express, Atlas Global, KLM, British Airways, Air France, Aeroflot Russian Havayolları, SAS, Serbian Havayolları, Lufthansa, Aegean Havayolları ve Emirates’tir. Hamburg Havalimanı’na yapmak istediğiniz yolculuğunuzla ilgili daha ayrıntılı bilgilere oBilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Özgür ve Hansa Şehri Hamburg’a düzenleyeceğiniz yolculukta size en uygun Hamburg uçak biletini oBilet aracılığıyla edinebilirsiniz. oBilet.com üzerinden alacağınız en ucuz Hamburg uçak bileti ile ticaret kenti Hamburg’a seyahat edebilir ve Hamburg’un gotik mimarisi arasında güzel hatıralar biriktirebilirsiniz. Aklınızı kurcalayan her türlü sorunuzda oBilet Çağrı Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Blog Posts About Hamburg

  • Hamburg Gezi Rehberi ve Hamburg’ta Görülecek Yerler

    Almanya’nın en büyük ikinci kenti olan Hamburg, resmi lakabı olan “Dünyaya Açılan Kapı” unvanının hakkını veren devasa bir liman kenti. Üstelik tüm bunları denize kıyısı olmamasına rağmen başarmış! Elbe Nehri’nin ağzına oldukça yakın bir noktada kurulduğundan gemiler buradaki limanda Kuzey Denizi’nin başına buyruk hoyratlığından uzakta güven içinde tutulabiliyor. Üstelik Elbe Nehri şehre ulaşmadan az evvel

    See the rest
  • Dünyanın En Yaşanabilir 20 Şehri

    Yaşadığı şehri ne kadar severse sevsin; herkesin gönlünden geçen, hayalini süsleyen bir başka hayat daha vardır mutlaka. Peki bir yeri “yaşanabilir” kılanlar nelerdir, hiç düşündünüz mü? Hayalleri süsleyen yerleşimlerin ortak özelliklerinden oluşan upuzun bir liste var. Başta huzur geliyor elbette, terör gibi tehditlerin olmaması, ülkede şiddet olaylarının ve siyasi kaosun yaşanmaması… Sonra refah seviyesi, kişi

    See the rest