Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kastamonu Uçak Bileti

1 Yolcu

Kastamonu Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kastamonu Hakkında

TELEFON KODU 366

PLAKA 37

YÜZ ÖLÇÜMÜ 13.157 km2

NÜFUS368.093

Kastamonu Havalimanları

Kastamonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Evliyalar şehri Kastamonu Karaçomak Deresi vadisinde kurulu olup ülkemizin Batı Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Şehir, Hititlerden Bizanslılara kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hali hazırda şehrin Taşköprü ilçesinde Roma’ya ait Paflagonia eyaletini gün yüzüne çıkarmak için arkeolojik çalışmalar yürütülmektedir.

Kastamonu, Üniversitesi’nin eğitim alanındaki başarıları ve her geçen gün gelişen alt yapısı ile Batı Karadeniz bölgesinin öne çıkan şehirleri arasındadır. Nostaljik bir şehir olan Kastamonu geleneksel Türk evi ve Osmanlı mimarisini görmek isteyenlerin ilgisini çekmektedir. Şehrin ormanları, yaban hayatı, Ilgaz Dağı Milli Parkı ve kayak merkezi tabiat severler için mükemmel bir hazinedir. Şehrin deniz kıyısında bulunan ilçeleri ise ülke için önemli bir turizm kaynağıdır. Pınarbaşı ilçesinde bulunan Varla Kanyonu ve Türkiye'nin en derin dördüncü mağarası olan Ilgarini ise macera severleri beklemektedir.

Kastamonu Havalimanı şehrin merkezine 13 km mesafede olup ulaşım THY ve Pegasus yolcu servisleri ile yapılmaktadır. Ayrıca Kastamonu havalimanında bulunan ticari taksiler de yolculara hizmet vermek için beklemektedir. Yeşil ve engelsiz havalimanı projelerinin de yürütüldüğü Kastamonu havalimanı’nın yurt içi havayolu trafiğini Türk Hava Yolları ve Pegasus oluşturmaktadır. Yurt içi Kastamonu uçak seferleriyle ilgili tüm bilgilere obilet.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Siz de Kastamonu’nun etli ekmek, kır pidesi ve çekme helva gibi geleneksel lezzetlerini tatmak, kale, saat kulesi, Cem Sultan Bedesteni, Münire Medresesi ve daha birçok tarihi ve tabii yapıları gezip görmek istiyorsanız obilet.com aracılığıyla size en uygun Kastamonu uçak biletini listeleyebilir ve en ucuz bilete kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca Kastamonu uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kastamonu Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kastamonu Uçak Bileti Almak için Kastamonu Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kastamonu Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Kastamonu 96,99 TL
Balıkesir - Kastamonu 353,28 TL
Konya - Kastamonu 353,28 TL
Hatay - Kastamonu 353,28 TL
Adana - Kastamonu 355,93 TL
Trabzon - Kastamonu 355,93 TL
Gaziantep - Kastamonu 355,93 TL
Antalya - Kastamonu 357,98 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar