Ucuz Kars Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 25 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Kars Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kars Hakkında Bilgi

TELEFON KODU 0 474
PLAKA KODU 36
YÜZ ÖLÇÜMÜ 10.139 km²
NÜFUS 300.874

Kars Havalimanları

Havalimanı Telefon Şehir Merkezine Uzaklık Ulaşım
Kars Harakani Havalimanı 6 km Taksi, Otobüs

Kars Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kars Hakkında

Kars, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan ve turistik açıdan dikkat çeken bir şehir. Tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile gezginleri cezbeden bu kentte pek çok medeniyetin izi bulunuyor. Urartu, Pers, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi farklı uygarlıkların etkisi altında kalan Kars; tarihî eser açısından son derece zengin. Ani Harabeleri’nin de bulunduğu bu bölge antik bir şehir. 10. yüzyılda kurulduğu bilinen bu antik kent, önemli bir ticaret merkezi olarak faaliyet göstermiş. UNESCO Dünya Mirası listesinde bulunan Ani Harabeleri’ni ziyaret etmek isteyen pek çok gezgin, Kars uçak biletialarak bölgeye yolculuk yapıyor.

Milli mücadele döneminde de önemli rolü olan Kars’ta ülke tarihi için unutulmaz olaylar yaşanmış. Enver Paşa komutasındaki birlik, dondurucu soğuğa karşı büyük fedakarlıklarla mücadele etmiş. Sarıkamış Harekatı olarak bilinen bu tarihî olayda çok sayıda Mehmetçik şehit olmuş. Kars, geçmiş zamanlardaki uygarlıkların yanı sıra yakın tarihteki rolüyle de tarihî açıdan önemli bir kent hâline gelmiş durumda.

Kentin tarihî ve kültürel dokusunun yanı sıra doğal güzelliklerden de bahsetmek mümkün. Ülkenin çok rağbet gören kayak merkezlerinden biri de Sarıkamış’ta bulunuyor. Her yıl kış sezonunun açılmasıyla binlerce turist bölgeye akın ediyor. Kış aylarında soğuk havanın da etkisini net olarak göstermesi kış sporları için ideal bir ortam oluşturmakta. Öyle ki kış aylarında kar kalınlığı 1-2 metreye kadar çıkabiliyor. Sarıkamış ormanları ise doğaseverler için eşsiz güzellikte. Trekking yapabileceğiniz bu bölgede doğanın huzurlu ortamını hissedebilirsiniz.

2.634 metre yükseklikteki Kuyucuk Gölü de Ramsar alanı olarak belirlenmiş durumda. Kuş cenneti olan bu lokasyonu da Kars'ın doğal güzellikleri arasında saymak gerekiyor. Gezip görebileceğiniz lokasyonların yanı sıra Kars’ın gastro-turizm destinasyonlardan biri olduğunu da söylemek mümkün. Son derece zengin yemek kültürü olan Kars'ta birçok yeni lezzet tadabilirsiniz. Oldukça meşakkatli süreçler sonunda üretilebilen Kars gravyeri, ülkedeki lezzetli peynirlerden biri olarak biliniyor. Bunun yanı sıra kadayıf dolması, lor peyniri, bal ve ciğerli pide de bölgeye özgü lezzetlerden yalnızca birkaçı.

Son derece renkli bir kent olan Kars'ta unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Kenti adım adım gezerken büyülenebileceğiniz pek çok lokasyon bulunuyor. Bunun yanı sıra doğal ortamında da son derece özel bir ambiyans hâkim. Ayrıca temmuz ayında düzenlenen Kars Kafkas Kültürleri Festivali de kentin önemli bir parçası hâline gelmiş durumda. Festivalde yöresel danslar, müzikler ve el sanatları sergileniyor. Sizler de Kars uçakbiletinizi bu tarihlere denk gelecek şekilde alarak çok daha keyifli bir seyahat geçirebilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı Hizmetleri

Yaklaşık 36.000 metrekarelik geniş bir alana konumlanan Kars Havalimanı, iç ve dış hat trafiğine açık. Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus ve SunExpress gibi hava yolu firmalarının uçuş seferleri düzenlediği havalimanında birçok hizmet noktası bulunuyor. Tesiste yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik gerekli detaylar düşünülmüş durumda.

Kars Havalimanı'nda Konaklama Seçenekleri

Kars, konaklamaalternatifleri açısından oldukça zengin bir kent. Havalimanına yalnızca 1 kilometre mesafede bulunan konaklama alternatiflerini değerlendirebileceğiniz gibi şehrin farklı noktalarındaki otelleri de inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve taleplerinize uygun olan konaklama tesisini bularak rezervasyon yaptırmanız mümkün.

Kars Havalimanı'nda Yemek Seçenekleri

Kars Havalimanı’nda yeme içme ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik kafe ve restoran bulunuyor. Bu imkânlar sayesinde hızlı şekilde atıştırabileceğiniz alternatifleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca doyurucu seçeneklere yönelmeniz de mümkün. Aktarmalı seyahatlerinizde ya da direkt uçuşlarda yolculuk öncesi yeme içme gereksinimlerinizi bu işletmeleri tercih ederek karşılayabilirsiniz.

Kars Havalimanı'nda Alışveriş

Havalimanında unuttuğunuz ya da aniden ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü bulabileceğiniz alışveriş noktaları mevcut. Bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşamadan konforlu bir seyahat geçirebilirsiniz. Ayrıca bu mağazalardan sevdiklerinize hediye seçmeniz de mümkün.

Kars Havalimanı’nda Özel Alanlar

Seyahatinize dair aklınıza takılan soru işaretlerini gidermek için danışma noktalarına ulaşabilirsiniz. Böylece görevliden uçuşunuz ya da hizmet noktaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca havalimanında dinî ibadetlerinizi yerine getirebilmeniz için mescit de bulunuyor. Kars Havalimanı’nda ihtiyaç duyulması hâlinde müdahaleye hazır durumda sağlık hizmetleri de mevcut. Havaalanında gezginlerin taleplerine yanıt verebilmek adına bunlar gibi pek çok hizmet noktası bulunuyor. Sizler de gereksinimlerinizi bu imkânlardan yararlanarak kolayca karşılayabilirsiniz.

Kars Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta bulunan Kars Havalimanı’ndan çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak gideceğiniz yere varabilirsiniz. Farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun birden fazla seçeneğin olması, turistleri cezbeden detaylar arasında yer alıyor. Sizler de vaktiniz ve bütçenize uygun olan vasıtayı tercih ederek şehir merkezine ya da ilçelere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı çıkışında Kars Belediyesi’ne ait otobüsler bulunuyor. Bu araçları kullanacak kişilerin otobüs güzergâhı ve saatleri hakkında önceden bilgi almasında fayda var.

Metro

Kars şehir içi ulaşımda metro kullanılmıyor. Bu yüzden havalimanından şehir merkezine ulaşımda diğer alternatifleri tercih etmeniz gerekiyor. Kent merkezine kısa sürede ulaşabileceğiniz vasıtalardan talebinizi iyi karşılayacak olanı seçerek konforlu bir yolculuk geçirebilirsiniz.

Havalimanı Servisi

Havalimanı gelen yolcu çıkışında bulunan servislerle şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ekonomik bir alternatif olan bu seçeneği değerlendirerek bütçenizi koruyabilirsiniz. Uçak seferlerine bağlı olarak belirlenen servis saatleri hakkında yetkili kişilerden bilgi almanız, ulaşımda mağduriyet yaşamamanızı sağlayabilir.

Taksi

7 gün 24 saat hizmet veren taksiler sayesinde hızlı şekilde kent merkezine ulaşabilirsiniz. Bu alternatifi tercih ederek şehir merkezine ortalama 15-20 dakikada ulaşmanızmümkün. Daha konforlu bir alternatif olan taksiler için ulaşım bütçenizi arttırmanız gerekiyor. Taksi ücretinin mesafeye bağlı olarak değişeceğini göz önüne almanızda fayda var.

Araç Kiralama

Seyahatiniz boyunca özel araçla yolculuk yapmak isterseniz araç kiralama alternatifini tercih edebilirsiniz. Böylece farklı güzergâhlarda olan lokasyonlara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bunu tercih eden turistler, havalimanındaki ya da şehir merkezindeki araç kiralama acenteleri ile iletişime geçebilir. Bu hizmet karşılığında ödemeniz gereken bedelin araç modeline ve aracı kiralayacağınız süreye bağlı olarak değişeceğini belirtmek gerekiyor.

Kars Havalimanı Uçuş Bilgileri

Kars uçak seferleri, dünyanın ve Türkiye'nin birçok yerinden düzenleniyor. Turistik açıdan son derece popüler olan bu kent, kendine özgü atmosferi ile pek çok gezgini cezbediyor. Sizler de bulunduğunuz bölgeden Kars'a hava yoluyla seyahat ederek konforlu bir ulaşım tercih edebilirsiniz.

 • Kars – İstanbul uçuş süresi: 2 saat 15 dakika
 • Kars – Ankara uçuş süresi: 1 saat 45 dakika
 • Kars – İzmir uçuş süresi: 2 saat 30 dakika
 • Kars – Antalya uçuş süresi: 3 saat 30 dakika
 • Kars – Trabzon uçuş süresi: 3 saat 50 dakika

İstanbul Kars uçak biletisatın alan yolcular, güzel manzara eşliğinde tatil planını yapabilir. Gezilecek pek çok lokasyonun bulunduğu bu kentin haritasını incelerken bile şehre vardığınızı fark edebilirsiniz. Başkentten yapılan yolculuklar da İstanbul gibi oldukça kısa sürüyor. Ankara Kars uçak biletialan yolcular, direkt uçuşlarla kolaylıkla şehre ulaşabiliyor. Yapabileceğiniz bu yolculukların nasıl geçtiğini dahi anlamadan Kars’a ulaşmış olacaksınız.

Ege'den bölgeyi keşfetmek için yolculuğa çıkan birçok kişi de hava yolunu tercih ediyor. İzmir Kars uçak biletisatın alan turistler, ülkenin iki ucuna kolaylıkla gidebilirsiniz. Bu üç büyük şehrin yanı sıra ülkenin farklı kentlerinden de Kars’a uçuş seferleri düzenlenmekte. Sizler de bulunduğunuz şehirden Kars uçak bileti alarak bu unutulmaz deneyimi yaşayabilirsiniz. Direkt uçuşların olmaması hâlinde aktarmalı seferleri tercih edebilirsiniz.

Kars Uçak Bileti Fiyatları

Kars uçak bileti fiyatlarıbirden çok değişkene bağlı olarak belirleniyor. Uçağın doluluk oranı, seyahat sınıfınız, yola çıktığınız şehir ve uçuş tarihiniz bu değişkenlerden bazıları. Söz konusu kriterleri dikkate aldığımızda bazı noktalara dikkat ederek daha uygun fiyata bilet bulabileceğinizi söylemek mümkün.

Sizler de Kars'a uygun uçak biletinibulmak için bazı yollara başvurabilirsiniz. Seyahate çıkacağınız tarihin çok öncesinde uçak bileti arayışına başlayabilirsiniz. Bu dönemde daha düşük meblağlara uçak bileti bulmanız mümkün. Ayrıca diğer alternatif de seyahat tarihine yakın zamanlarda uçak bileti bakmak. Daha riskli bir yol olsa bile bu seçenek de denemeye değer. Kars'a ucuz uçak bileti alternatiflerine ulaşmak için obilet web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamayı indirerek de kampanyalardan haberdar olmanız mümkün.

Kars’ta Gezilecek Yerler

Tarihî, kültürel ve doğal güzellikleri ile baş döndüren Kars; ülkenin önemli bir turistik kenti. Bölgeyi ziyarete gelen gezginlerin zaman kısıtlaması olmaması, daha çok yer gezebilmelerini sağlıyor. Sizler de tatil tarihlerinizi daha esnek tutarak unutulmaz bir seyahat planlayabilirsiniz. Pek çok turistin rotasına eklediği görülmeye değer lokasyonları hazırladığımız listeden inceleyebilirsiniz. Kars gezilecek yerlerlistesinde mevcut tatil planınızdaki destinasyonları görebileceğiniz gibi rotanıza yeni ekleyebileceğiniz yerleri de bulmanız mümkün:

 • Ani Harabeleri: Açık hava müzesi ambiyansının oluştuğu bu tarihi kent, 10. yüzyıldan kalma. Selçuklu mimarisinin örneklerini bölgedeki pek çok yapıda görebilirsiniz. Kilise, cami, saray, hamam ve köprülerin bulunduğu bu bölgenin eski zamanlarda ticaret ve kültür merkezi olduğu biliniyor. Bu antik kentin gelişmiş olmasında bölgenin İpek Yolu üzerinde bulunmasının da payı oldukça büyük.
 • Taş Köprü : Kent merkezindeki köprü, Kars Irmağı’nın üzerinde bulunuyor. 1729'da inşa edilen köprünün kentin tarihi dokusunu net olarak yansıtması, turistleri bölgeye çekiyor. Ayrıca şehir manzarasını ve doğal güzellikleri görebileceğiniz bu lokasyon, ziyaret edilmeye değer nitelikte.
 • Kars Müzesi: Kentin kültür ve sanatını keşfedebileceğiniz bu lokasyon, şehrin büyük müzesi. Pek çok uygarlığın izlerini taşıyan Kars'ı bu müzeyi gezerek de keşfedebilirsiniz. Müzede turistlerin çok rağbet gösterdiği yer ise Ani Harabeleri’ndeki eserlerin sergilendiği bölüm oluyor. Sizler de etkileyici bir deneyim yaşayabileceğiniz müzeyi seyahat rotanıza ekleyebilirsiniz.
 • Kars Kalesi:İhtişamlı yapısıyla dikkat çeken kale, 12. yüzyıldan kalma tarihî bir yapı. Selçuklu zamanında yapılan kale, şehir merkezinde bulunuyor. Burayı ziyaret ederek şehir manzarasına ve tarihî dokuya şahit olabilirsiniz.

Adım adım keşfedilmesi gereken Kars, unutulmaz bir tatil geçirmenizi vadediyor. Özgün doğası ve pek çok mücadeleye şahit olmuş tarihi sayesinde etkileyici bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra hem göze hem de mideye hitap eden mutfağı, başlı başına kenti ziyaret etme sebebinizi oluşturuyor. Lezzetli peynirinden sokak lezzetlerine kadar tadabileceğiniz çok sayıda yöresel yemek bulunuyor. Leblebi helvası, pestil, köme gibi tatlıların yanı sıra ayran aşı, tarhana çorbası ve tirit gibi yemekler de bölgeye özgü tariflerden birkaçı.

Kars’ı seyahat edeceğiniz tarihe karar veremiyorsanız festival dönemlerini inceleyebilirsiniz. Böylece daha renkli bir atmosferi deneyimlerken kentin diğer güzelliklerini de keşfetmeniz mümkün olabilir. Seyahatiniz sırasında misafirperver ve sıcak yöre halkıyla da sohbet etmeyi ihmal etmemenizi öneririz. Bu özel deneyimi yaşamak için Kars uçak bileti satın alarak rotanızı çizmeye başlayabilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanı'ndan Merkeze Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede bulunan havalimanından şehir merkezine birkaç farklı ulaşım aracı ile gidebilirsiniz. Belediye otobüsünden taksiye kadar çeşitli seçenekleri kendi ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirisiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine varmak için otobüs kullanabilirsiniz. Terminalin dışından kalkan otobüsler ile merkezde bulunan Aslan Heykelleri’nin önüne kadar gidebilirsiniz. Merkezde farklı bir yere gidecek olan kişiler isterlerse minibüs ile buradan aktarma yapabilirler. Havalimanından şehir merkezine giden tek bir otobüs olduğu için havalimanından otobüse binerken otobüsü karıştırma gibi bir sorun yaşamazsınız. Ek olarak otobüslerin saatleri uçuş saatlerine göre ayarlandığı için uçaktan indikten sonra rahatlıkla bu otobüslere binebilirsiniz.

Havaalanı Servisi ile Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için kullanabileceğiniz diğer bir seçenek ise havaalanı servisleri. Bu servislerin kalkış saatleri de otobüsler gibi uçuşların saatlerine göre ayarlanıyor. Havaalanı servisleri şehir merkezinde bulunan Faikbey Caddesi’ne kadar gidiyor ve burada yolcularını indiriyor.

Taksi ile Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine hızlı bir şekilde gitmek için kullanabileceğiniz bir ulaşım seçeneği olan taksiler de sıklıkla kullanılıyor. Diğer ulaşım araçlarının maliyetlerine kıyasla daha maliyetli bir ulaşım aracı olan taksiler 7/24 hizmet verdikleri için yolcularına kolaylık sağlıyor. Ek olarak havalimanı şehir merkezi çok uzak olmadığı çin taksi maliyetleri o kadar yükselmiyor.

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile ulaşım ücreti ne kadar?

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine taksi ile gitmenin maliyeti yaklaşık olarak 160-190 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Özel Araç ile Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için özel araçla gidilebilir. Havalimanından araç kiralayabileceğiniz gibi kiraladığınız aracı havalimanına getirmelerini de isteyebilirsiniz. Böylece araç ile havalimanından şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Araç kiralama seçeneği çoğunlukla şehirde birkaç gün kalacak kişilere daha uygun olabilir.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Kars Harakani Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için transfer hizmeti kullanılabilir. Transfer hizmetini genelde bazı otellerden ya da özel şirketlerden alınabiliyor. Özel şirketlerden alınan transfer hizmetleri oteli havaalanı transfer hizmeti veremeyen kişilere ya da otelde kalmayan kişilere uygun. Bunun yanı sıra otelde kalan ve oteli transfer hizmeti veren kişiler otellerine uçuş bilgilerini vererek transfer hizmetinden yararlanabilirler.

Merkezden Kars Harakani Havalimanı'na Ulaşım

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Şehir merkezi ile havalimanı arasında sadece 8 km olduğu için hızlı bir şekilde şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na varabilirsiniz. Ulaşım için isterseniz otobüs ve havaalanı gibi daha ekonomik seçenekleri isterseniz de taksi ve araç kiralama hizmetleri gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na en ekonomik ulaşım araçlarından biri olan otobüsler yolcular tarafından sıklıkla kullanılıyor. Kars Harakani Havalimanı’na giden otobüslerin kalkış saatleri ise uçuş saatlerine göre ayarlanıyor. Şehir merkezindeki Aslan Heykelleri’nden kalkan otobüslere binerek kolayca havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havaalanı Servisi ile Ulaşım

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na gitmek için kullanabileceğiniz ulaşım araçlarından bir tanesi havaalanı servisleri. Hem ekonomik hem de pratik olan bu servilser şehir merkezinde bulunan Faikbey Caddesi Vergül Turizm’in önünden kalkıyor. Kars Harakani Havalimanı’na gitmek için kullanabileceğiniz bu araçlar uçakların hareket etmesinden 2 saat önce şehir merkezinden kalkıyorlar.

Taksi ile Ulaşım

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na gitmek için kullanabileceğiniz ulaşım araçları arasındaki taksiler de bulunuyor.Taksiler 7/24 kesintisiz hizmet verdikleri için ve kolay ulaşılabilir araçlar oldukları için sıklıkla tercih ediliyorlar. Diğer ulaşım seçeneklerine göre daha maliyetli ulaşım seçenekleri olsalar da havalimanı ile şehir merkezi arasında çok fazla mesafe olmadığı için tercih edilebilirler.

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na taksi ile ulaşım ücreti ne kadar?

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na taksi ile gitmenin maliyeti 160-190 TL arasında değişiklik gösterebilir. Eğer birkaç kişilik bir grup olarak seyahat ediyorsanız ya da çok fazla eşyanız varsa bu seçenek sizin için oldukça uygun.

Özel Araç ile Ulaşım

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na özel aracınız ile de ulaşabilirsiniz. Eğer kendi aracınız ile havalimanına gitmeyi tercih ederseniz havaalanının otoparkına arabanızı bırakabilirsiniz. Ek olarak eğer kiralık araç kullanıyorsanız araçla havalimanına gelip aracınızı burada teslim edebilirsiniz.

Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Şehir merkezinden Kars Harakani Havalimanı’na gitmek için transfer hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Transfer hizmeti genelde bazı oteller ve özel şirketler tarafından veriliyor.Otelde kalıyorsanız ve oteliniz bu hizmeti veriyorsa havalimanına transfer aracı ile direkt gidebilirsiniz. Fakat oteliniz bu hizmeti vermiyorsa ya da otelde kalamıyorsanız özel şirketler aracılığı ile bu hizmeti alabilirsiniz.

Kars Hakkında Blog Yazıları

 • Türkiye’nin Yeni Yeni Keşfedilen Hazinesi: Kars Gezi Rehberi

  Son zamanlarda sürekli dilden dile dolaşan şehir haline gelen Kars’ın sanki yeni keşfedilmiş bir ada gibi mutlulukla karşılanması, köklü geçmişini değiştirmiyor. Barındırdığı güzellikler ve buram buram tarih kokan bu unutulmaz şehre bir gezi yapmaya ne dersiniz? İster son akım Kars Doğu Ekspresi ister uzun uzadıya bir otobüs/taksi seyahati ile ulaşacağınız bu kentte bakalım sizi neler

  Devamını Gör
 • Kars’ın Meşhur Yemekleri

  Doğu Anadolu’nun mutfağına en aşina olduğumuz illeri arasında ilk sıralarda yer alıyor bence Kars. Lezzeti dillere destan kaz etinden şanı il sınırlarını çoktan aşmış gravyerine, kahvaltıların yıldızı kaşar peynirinden bol etli, hamurlu tencere yemeklere, enfes hamur işlerinden damak çatlatan tatlılara pek çok lezzet Kars mutfağında keşfedilmeyi bekliyor. Kars’a giderseniz kahvaltılarınızın tadına tat katacak sarı yağından,

  Devamını Gör
 • Kış Tatili İçin En İyi Oteller

  Kış otellerinin vazgeçilmezi olan kış sporları, spa merkezleri ile çerçevelenen kış tatili tutkunları burada mı? Ülkemizin her bölgesi buna uygun birçok konaklama seçenekleri sunmakta. Bizler de kış tatilini en iyi değerlendirebileceğiniz otelleri sizin için seçtik! Kış tatili üçe ayrılır; kayak severler, manzara severler ve otelin imkânlarıyla dinlendirici bir tatil isteyenler. Siz hangisisiniz?  obilet.com’da otel rezervasyonu

  Devamını Gör

Kars Otelleri

flight