Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kocaeli Uçak Bileti

1 Yolcu

Kocaeli Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kocaeli Hakkında

TELEFON KODU 262

Kocaeli Havalimanları

Kocaeli Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kocaeli Türkiye'nin en büyük sanayi ve ticaret şehirlerinden birisidir. İstanbul ve Bursa illerinden sonra Marmara Bölgesi'nin en büyük üçüncü yerleşimidir. Kocaeli İstanbul’a olan yakınlığı ile ulaşım bakımından oldukça gelişmiş durumdadır. Kent geniş iş sahası sayesinde 2 milyona yakın nüfusa sahiptir. Kocaeli bir sanayi kenti olmasının yanı sıra güzel sahili ve doğal güzellikleri ile de insanları kendisine çekmektedir. Kocaeli yaylaları Karadeniz yaylaları atmosferini yansıtıyor. Çünkü Kocaeli’nin merkez dışındaki doğası tipik Karadeniz iklimi özellikleri taşıyor. İnönü Yaylası, Menekşe Yaylası, Kaya Üstü Yaylası, Serindere Kanyonu, Kirazlı Yaylası, Kuzu Yaylası Kocaeli’ndeki doğal güzelliklerin başlıcalarıdır. Seka Park, Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi, Boğaziçi Hayvanat Bahçesi, Kartepe Ski Center, Pembe Kayalar, Kerpe Kayalıkları, Balıklayalar Kanyonu, İzmit Saat Kulesi, Gayret Gemi Müzesi, Osman Hamdi Bey Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Hızır Reis Denizaltı Müzesi, Kasr-ı Hümayun Saray Müze, Harikalar Sahili ve Kocaeli Bilim Merkezi diğer görülmesi gereken yerlerdir.

Kocaeli iline ulaşımda havayolu ulaşımı gelişmiş durumdadır. Kocaeli'nin Kartepe ilçe sınırları içerisinde bulunan Cengiz Topel Havalimanı İzmit şehir merkezine 15 Km, Adapazarı şehir merkezine 30 Km uzaklıktadır. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’ndan Kocaeli şehir merkezine ulaşım Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ne ait otobüsler tarafından uçak sefer saatlerine göre yapılmaktadır. Kocaeli uçak bileti satışı yapan firması Anadolu Jet’tir. Kocaeli uçak bileti tarih ve saatleri ile ilgili detaylı bilgilere oBilet.com adresinden veya oBilet akıllı telefon uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

Sizler de hem sanayi hem turizm merkezi olmayı başarmış kent Kocaeli’ye yapacağınız yolculukta havayolu ulaşımını tercih ediyorsanız oBilet.com adresini ziyaret edebilir, size en uygun Kocaeli uçak biletini bulmak için tüm seferleri listeleyebilir ve en ucuz Kocaeli uçak biletine kolayca sahip olabilirsiniz. oBilet.com ve oBilet Mobil uygulamaları üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde müşteri hizmetleri ekibinden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Kocaeli Hakkında Blog Yazıları

  • Maşukiye Seyahat Rehberi

    İçindekiler1 Hayaller Kadar Güzel: Maşukiye 2 Gezilecek Yerler3 Yapılacak Aktiviteler4 Yeme İçme5 Konaklama6 Alışveriş 7 Eğlence ve Gece Hayatı 8 Ulaşım Hayaller Kadar Güzel: Maşukiye Sokakları çiçek adı olan naif Maşukiye’nin o romantik dokusuna bakınca sadece bir köy olduğuna inanamıyor insan. Alelade bir romanın en masum, en nadide karakteri adeta. Aşk soluyan bir yer, böylesine

    Devamını Gör

En Çok Tercih Edilen Kocaeli Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kocaeli Uçak Bileti Almak için Kocaeli Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kocaeli Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Trabzon - Kocaeli 159,99 TL
Ordu - Kocaeli 357,97 TL
Samsun - Kocaeli 388,17 TL
Antalya - Kocaeli 399,93 TL
Dalaman - Kocaeli 434,95 TL
Gaziantep - Kocaeli 439,88 TL
İzmir - Kocaeli 451,93 TL
Erzurum - Kocaeli 452,90 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar