Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kocaeli Uçak Bileti

1 Yolcu

Kocaeli Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kocaeli Hakkında

TELEFON KODU 262

Kocaeli Havalimanları

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Hakkında Bilgi

AÇILIŞ2011

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK30,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Kocaeli’ne gitmek ya da Kocaeli’nden farklı şehirlere seyahat etmek için tercih edilen ulaşım araçlarından biri uçaktır. Uçakla seyahat ediyorsanız, havalimanı ile şehir merkezi arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı bilmeniz gerekir.

“Kocaeli Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun yanıtını birkaç başlıkta açıklayarak verebiliriz.

Kocaeli Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı ile şehir merkezi arasında belediye otobüsü seferi düzenlenmektedir.

250 Körfez Derince – İzmit – Cengiz Topel Havalimanı hattı ile ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Otobüs kullanmak istemezseniz ticari taksiler aracılığıyla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havalimanı ya da şehir merkezinde bulunan araç kiralama şirketlerinden araç kiralamanız da mümkündür.

Tüm bu seçenekler arasından bütçenize ve zaman planlamanıza en uygun olan yöntemi tercih ederek ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kocaeli Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kocaeli Türkiye'nin en büyük sanayi ve ticaret şehirlerinden birisidir. İstanbul ve Bursa illerinden sonra Marmara Bölgesi'nin en büyük üçüncü yerleşimidir. Kocaeli İstanbul’a olan yakınlığı ile ulaşım bakımından oldukça gelişmiş durumdadır. Kent geniş iş sahası sayesinde 2 milyona yakın nüfusa sahiptir. Kocaeli bir sanayi kenti olmasının yanı sıra güzel sahili ve doğal güzellikleri ile de insanları kendisine çekmektedir. Kocaeli yaylaları Karadeniz yaylaları atmosferini yansıtıyor. Çünkü Kocaeli’nin merkez dışındaki doğası tipik Karadeniz iklimi özellikleri taşıyor. İnönü Yaylası, Menekşe Yaylası, Kaya Üstü Yaylası, Serindere Kanyonu, Kirazlı Yaylası, Kuzu Yaylası Kocaeli’ndeki doğal güzelliklerin başlıcalarıdır. Seka Park, Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi, Boğaziçi Hayvanat Bahçesi, Kartepe Ski Center, Pembe Kayalar, Kerpe Kayalıkları, Balıklayalar Kanyonu, İzmit Saat Kulesi, Gayret Gemi Müzesi, Osman Hamdi Bey Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Hızır Reis Denizaltı Müzesi, Kasr-ı Hümayun Saray Müze, Harikalar Sahili ve Kocaeli Bilim Merkezi diğer görülmesi gereken yerlerdir.

Kocaeli iline ulaşımda havayolu ulaşımı gelişmiş durumdadır. Kocaeli'nin Kartepe ilçe sınırları içerisinde bulunan Cengiz Topel Havalimanı İzmit şehir merkezine 15 Km, Adapazarı şehir merkezine 30 Km uzaklıktadır. Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’ndan Kocaeli şehir merkezine ulaşım Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`ne ait otobüsler tarafından uçak sefer saatlerine göre yapılmaktadır. Kocaeli uçak bileti satışı yapan firması Anadolu Jet’tir. Kocaeli uçak bileti tarih ve saatleri ile ilgili detaylı bilgilere oBilet.com adresinden veya oBilet akıllı telefon uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

Sizler de hem sanayi hem turizm merkezi olmayı başarmış kent Kocaeli’ye yapacağınız yolculukta havayolu ulaşımını tercih ediyorsanız oBilet.com adresini ziyaret edebilir, size en uygun Kocaeli uçak biletini bulmak için tüm seferleri listeleyebilir ve en ucuz Kocaeli uçak biletine kolayca sahip olabilirsiniz. oBilet.com ve oBilet Mobil uygulamaları üzerinden yapacağınız tüm işlemlerde müşteri hizmetleri ekibinden 7/24 yardım alabilirsiniz.

Kocaeli Hakkında Blog Yazıları

  • Maşukiye Seyahat Rehberi

    İçindekiler1 Hayaller Kadar Güzel: Maşukiye 2 Gezilecek Yerler3 Yapılacak Aktiviteler4 Yeme İçme5 Konaklama6 Alışveriş 7 Eğlence ve Gece Hayatı 8 Ulaşım Hayaller Kadar Güzel: Maşukiye Sokakları çiçek adı olan naif Maşukiye’nin o romantik dokusuna bakınca sadece bir köy olduğuna inanamıyor insan. Alelade bir romanın en masum, en nadide karakteri adeta. Aşk soluyan bir yer, böylesine

    Devamını Gör

En Çok Tercih Edilen Kocaeli Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kocaeli Uçak Bileti Almak için Kocaeli Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kocaeli Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Trabzon - Kocaeli 109,99 TL
Ordu - Kocaeli 230,97 TL
Konya - Kocaeli 232,25 TL
Hatay - Kocaeli 232,25 TL
Adana - Kocaeli 234,90 TL
Samsun - Kocaeli 234,90 TL
Kayseri - Kocaeli 234,90 TL
Gaziantep - Kocaeli 234,90 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar