Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Karadag Uçak Bileti

1 Yolcu

Karadag Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Karadag Hakkında

TELEFON KODU 382

NÜFUS622.781

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

Popüler Karadag Havalimanları

Karadag Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kendi anayasasında "demokratik, refah ve çevreci bir ülke" olarak tanımlanan Karadağ bir Balkan ülkesidir. Karadağ doğuda Arnavutluk ve Kosova, kuzeyde Sırbistan, batıda Hırvatistan ve Bosna-Hersek, güneyde Adriyatik Denizi ile komşudur. Karadağ, Eski Yugoslavya'yı oluşturan altı cumhuriyetten biriyken 21 Mayıs 2006 tarihinde yapılan referandum sonucu bağımsızlığını elde etmiştir. Karadağ’ın resmi dili Karadağca’dır fakat Sırpça, Boşnakça, Arnavutlukça ve Hırvatça dilleri de konuşulmaktadır. Karadağ para birimi Euro’dur. Karadağ halkının büyük çoğunluğu Ortodoks Hristiyan olmakla beraber Katolik ve Müslüman halk da bulunmaktadır. Adriyatik denizi ve kumsalları, kayak, bisiklet, tırmanış, yelken, rüzgar sörfü, dalış gibi pek çok spor faaliyetleri ve zengin bitki-hayvan çeşitleri ile Karadağ oldukça şirin bir ülke. 90 günden kısa süre kalacağınızda vize istemeyen Karadağ ziyaret etmek için oldukça ideal bir ülke. Budva şehri ülkenin Adriyatik Denizi’ni kucaklayan kısmı. 17’den fazla plajla 21 km’yi aşan sahile sahip şehire eğlence hayatı da eklenince adeta bir küçük Miami. Sveti Stefan ise Budva’nın yakınlarında yer alan bir ada köy. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bulunan Kotor, Orta Çağ kasabalarını andıran etkileyici mimarisi ve dev gemiler için uygun olan doğal limanı ile görülmeye değer diğer bir Karadağ şehri. Burayı yazın ziyaret edecekseniz her ağustos ayında düzenlenen renkli bir yaz karnavalı olan Kotor Karnavalı’na katılabilirsiniz. Düzlük alana kurulmuş Podgorica ülkenin başkenti ve Stara Varos olarak bilinen eski şehir bölgesinde iki cami ve bir saat kulesi var. Tivat, Perast, Herceg Novi, Bar, Çetinje, Ulcinj ve ABD’deki ünlü Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın ikinci Avrupa’nın ise birinci büyük kanyonu olan Tara Kanyonu‘na da ev sahipliği yapan Zabljak şehirleri Karadağ seyahatlerinde ziyaret edilebilecek diğer noktalar.

Karadağ’ya tren, deniz yolu ve hava yolu ile seyahat edebilirsiniz. Elbette günümüzde en hızlı ve en konforlu ulaşım hava yolu ve Karadağ uçak bileti alabileceğiniz bir çok yerli ve yabancı firma var. Bu firmaların başlıcaları şu şekilde; Türk Hava Yolları, Adria Airways, Serbian Havayolları, Aegean Havayolları, LOT Polish Havayolları, Air France, Atlas Global, Lufthansa ... Karadağ’da iki tane havalimanı bulunmaktadır. Başkent Podgorica’da bulunan Podgorica Havalimanı şehir merkezinden 11 kilometre uzaklıkta ve şehrin güneyinde yer almaktadır. Diğer havalimanı ise Tivat’ta bulunan Tivat Havalimanı’dır ve şehir merkezinin 3 km güneyinde bulunmaktadır.

Dalmaçya Kıyıları’nın en güneyindeki Balkan Ülkesi Karadağ’a gitmek için tercihiniz havayolu ise seyahatinize en uygun Karadağ uçak biletini oBilet.com uçak bileti satış platformundan bulabilirsiniz. oBilet.com adresinden yerli ve yabancı tüm uçuşları listeleyebilir en ucuz Karadağ uçak biletinin sahibi olabilirsiniz.

Karadag Hakkında Blog Yazıları

 • Karadağ’da Gezilecek Yerler

  Adriyatik Denizi’nin gizli bahçesi Karadağ; her bir köşesinde yeşil ile mavinin dans ettiği bir cennet. Montonegro adıyla da anılan bu güzel Balkan ülkesi, komşuları kadar çok turist ağırlamasa da doğal güzellikler yönünden son derece zengin. Dalmaçya kıyılarının en güney ucunda konumlanan Karadağ; özellikle keyifli bir yaz tatili için tercih edilebilecek en güzel rotalar arasında. Karadağ

  Devamını Gör
 • Balkanlar’da Gezilecek En Güzel Şehirler

  Bomba gibi bir liste hazırladık sizlere! Kulağınıza Balkan ezgileri çalındı değil mi? Birbirinden güzel Balkan şehirleri arasından en çok gezmenizi önerdiğimiz yerleri seçtik ve tek tek anlattık. Balkanlarda gezerken dinlemeniz için Balkanların en güzel türkülerini bir araya getirdik. Kimi zaman yüreğiniz sızlayacak, çoğu zaman içiniz kıpır kıpır olacak, hazır mısınız? İçindekiler1 1. Prizren, Kosova2 2.

  Devamını Gör
 • En Ucuz Yurt Dışı Tatil Noktaları

  Yurt dışı gezilerinde her ülkenin kendine has yemeklerini, kültürel kıyafetlerini, yerel müziklerini ve danslarını, mimari yapılarını, sanat galerilerini ve daha nicesini keşfeder ve hayran kalırız. Seyahat etmek de kişiyi hem genel kültür olarak geliştirir hem de özgür hissettirir. Peki her istediğimizde valizimizi alıp çıkabiliyor muyuz? Maalesef hayır. Tek engel vize de değil; gittiğimiz ülkenin para

  Devamını Gör

Karadag Popüler Şehirler

En Çok Tercih Edilen Karadag Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Karadag Uçak Bileti Almak için Karadag Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Karadag Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Üsküp - Podgorica 656,75 TL
Saraybosna - Podgorica 728,77 TL
İstanbul - Podgorica 796,36 TL
İzmir - Podgorica 948,40 TL
Berlin - Podgorica 994,48 TL
Ankara - Podgorica 1.329,78 TL
Bodrum - Podgorica 1.372,40 TL
Antalya - Podgorica 1.417,14 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar