Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Dubrovnik Uçak Bileti

1 Yolcu

Dubrovnik Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Dubrovnik Hakkında

NÜFUS42.615

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI01:00

HAVALİMANI SAYISI1

Dubrovnik Havalimanları

Dubrovnik Havalimanı

Dubrovnik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eski adıyla Ragusa olan Hırvatistan'a bağlı Dubrovnik, Adriyatik Denizi kıyısında mükemmel bir konuma sahip olan oldukça turistik bir sahil kenti. Nüfusu yaklaşık 50 bin civarında olan Dubrovnik, ortaçağdan kalma tarihi binaları ve doğal güzellikleri, plaj ve botanik bahçeleri ile ziyaretçilerini büyülüyor. Öyle ki, Dubrovnik’teki tarihi alanlar UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ne de adını yazdırmış. Dubrovnik’te başlıca gezilecek yerler, tarihi 13. yüzyıla kadar uzanan Fransisken Manastırı, 1444 yılında yaptırılan Çan Kulesi, hemen yakınındaki Orlando Sütunu, Rektör Sarayı, Pile Kapısı, Ploce Kapısı, Aziz Blaise Kilisesi, Sponza Sarayı, Etnografya Müzesi, Mljet, Lokrum, Trsteno Arboretum, Dubrovnik’in antik suralrı, War Photo Limited, Dominican Monastery, Dubrovnik Katedrali, Korcula, St. Saviour Kilisesi, Denizcilik Müzesi, Modern Sanat Müzesi, Dubrovnik Teleferik, Srd, Kolocep, Etnografya Müzesi, Bokar-Festung, Revelin Fortress ve Dom Marina Drzica.

Dubrovnik’in ana havalimanı olan Dubrovnik Havalimanı, ya da bir diğer bilinen adıyla Cilipi Havalimanı, Dubrovnik şehir merkezinden yaklaşık 15.5 km uzaklıkta konumlanıyor. Yolcu trafiğine göre Hırvatistan’ın en işlek 3. havalimanı olma özelliğini taşıyan Dubrovnik Havalimanı, 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 2 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Dubrovnik Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmalarından bazıları, Türk Hava Yolları, Wings of Lebanon, Volotea, TUIfly Belgium, VLM Airlines Slovenia, TUI Airways, Transavia, SunExpress Deutschland, SmartWings, Scandavian Airlines, S7 Airlines, Kufthansa, Austrian Airlines, British Airways ve Air Berlin. Dubrovnik uçak biletinizi Paris, Lizbon, Maribor, Prag, Lüksemburg, Münih, Madrid, Berlin, Basel, Zürih veya Cenova aktarmalı alabilirsiniz.

Hiç aktarma yapmadan Dubrovnik Havalimanı’na ulaşmak isterseniz oBilet’ten Türk Hava Yolları’nın İstanbul Atatürk Havalimanı kalkışlı seferlerine göz atabilirsiniz. Böylelikle en uygun Dubrovnik uçak biletini dakikalar içerisinde bulabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Dubrovnik Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Dubrovnik Uçak Bileti Almak için Dubrovnik Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Dubrovnik Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Zagreb - Dubrovnik 271,31 TL
Odessa - Dubrovnik 903,40 TL
Riga - Dubrovnik 966,94 TL
İstanbul - Dubrovnik 1.161,91 TL
Sofya - Dubrovnik 1.164,89 TL
Antalya - Dubrovnik 1.352,00 TL
İzmir - Dubrovnik 1.360,03 TL
Gaziantep - Dubrovnik 1.386,08 TL
Ankara - Dubrovnik 1.400,27 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar