Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Prag Uçak Bileti

1 Yolcu

Prag Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Prag Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Prag Havalimanları

Ruzyne Havalimanı

Prag Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Prag

Prag Çek Cumhuriyeti’nin en büyük şehri ve aynı zamanda başkentidir. Vitava Nehri üzerinde kurulmuş olan Prag kenti, pek çok kişi tarafından dünyanın en güzel şehirlerinden bir tanesi olarak düşünülür. Prag tarih boyunca Avrupa’nın en önemli politik, kültürel, ekonomik merkezlerinden bir tanesi olagelmiştir. Prag, diğer Avrupa kentlerine göre, II. Dünya Savaşı’ndan daha az etkilenmiştir, bu da şehrin tarihi mekanlarının günümüze kadar yıkılmadan kalabilmesini sağlamıştır. Bu mekanların başında Prag Kalesi, Karl Köprüsü, Prag Eski Şehir Meydanı, Prag Astronomik saati gelmektedir. Şehirde ondan fazla büyük müze, sayısız tiyatro, galeri, sinema ve tarihi sergi bulunmaktadır. Başlıca kültür sanat mekanları, Ulusal Tiyatro, Rudolfinum, Prag Kongre Merkezi, Josed Sudek Galerisi ve Prag Dekoratif Sanatlar Müzesidir.Prag kenti, Prag Uluslarası Müzik Festivali, Uluslararası Jazz Festivali, Febiofest, Tek Dünya Film Festivali, Sheakespare Festivali gibi çeşitli sanat dallarında festivallere ev sahipliği yapmaktadır. Şehir oldukça gelişmiş bir toplu taşıma sistemine sahiptir, bu durum kenti gezmeyi kolaylaştırmaktadır. Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Prag’ı her yıl yüzbinlerce insan ziyaret etmektedir.

Ruzyne Havalimanı, Prag’ın ana havaliamanıdır. Şehrin 10 kilometre batısına inşa edilen Ruzyne Havalimanı’nı yılda 13 milyondan fazla yolcu ziyaret etmektedir. Czech Airlines, Travel Service, SmartWings, Wizz Air ve Rynanair, Ruzyne Havalimanı’nın uçak trafiğinin büyük kısmını oluşturmaktadır. Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines Ruzyne Havalimanı’na uçak seferi düzenleyen Türk firmalarıdır. Emirates, Air France, Lufthansa, British Airways, Aegean Airlines, Ukraine Internation Airlines Prag’a Türkiye’den uçak seferi düzenleyen başlıca havayolu şirketleridir. Tüm bu firmaların Prag uçak seferleriyle ilgili bilgilere oBilet.com üzeriden ulaşabilirsiniz.

Avrupa’nın en güzel şehirlerinden olan Prag, seyahatseverlerin en önemli uğrak noktalarıdan bir tanesi, siz de bu güzel Avrupa kentini ziyaret etmek istiyorsanız, Prag uçak biletine sahip olmak oBilet.com ile çok kolay. Kolaylık tüm Prag uçak seferlerini listeleyebilir, programınıza en uygun Prag uçak biletine, en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.iyi uçuşlar!

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Prag Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Prag Uçak Bileti Almak için Prag Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Prag Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Ankara - Prag 436,00 TL
Stokholm - Prag 491,19 TL
İstanbul - Prag 517,85 TL
Antalya - Prag 526,00 TL
İzmir - Prag 540,00 TL
Konya - Prag 557,00 TL
Adana - Prag 578,00 TL
Diyarbakır - Prag 612,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar