Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Münih Uçak Bileti

1 Yolcu

Münih Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Münih Hakkında

ÜLKE Almanya

NÜFUS1.388.000

PARA BİRİMİEUR

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI2

Münih Havalimanları

Franz Josef Strauss Havalimanı
Münih HBF Havalimanı

Münih Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Bavyera Eyaleti’nin en büyük kenti ve başkenti olan Münih, Almanya’nın en büyük üçüncü şehridir. Münih şehri oldukça üretken bir ekonomiye sahiptir be bunun sonucu olarak şehrin refah düzeyi oldukça yüksektir.Münih’te yer alan Münih Teknik Üniversitesi, dünyaca tanınmış BMW, MAN, Siemens gibi bir çok otomotiv ve beyaz eşya firmasına ev sahipliği yapmaktadır. Yazılım ve bilişim alanında da birçok firma’nın Münih’te çeşitli ofisleri bulunmaktadır. Teknoloji ve finans merkezi olmanın haricinde Münih kenti, önemli bir doğal ve tarihi dokuya da sahiptir. Şehrin tarihi meydanı olan Marienplatz, gotik tarzda inşa edilmiş Neues Rathaus, St. Peter ve Frauenkirche Kilisesi, barok tarza inşa edilmiş Nymphenburg Sarayı şehrin önemli tarihi mekanlarıdır. Dünyanın en geniş bilim ve teknoloji müzelerinden bir tanesi olan Deutsches Museum ve BMW müzesi bilim, teknik ve tarihin birbirine karıştığı önemli mekanlardır. Münih, eğlence alanında da gelişmiş bir şehirdir. Dünya çapında ün salmış Oktoberfest’e Münih ev sahipliği yapmaktadır.

Tüm bu özellikleriyle Münih, her anlamda önemli bir merkez konumundadır ve her yıl yüz binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır.Avrupa’nın en yoğun 7. Havalimanı olan Münih Havalimanı,66 ülkeden 228 farklı destinasyonda, yıllık 40 milyondan fazla insan hizmet etmektedir. Aegean Airlines, Air Berlin, Astra Airlines, Azur Air, Condor, easyJet, Eurowings, Germania, Lufthansa, Transavia, United Airlines, Türk Hava Yolları ve onlarca havayolu şirketi, Münih Havalimanı’na uçak seferleri düzenlemektedir. Türk Hava Yolları haricinde, Pegasus Airlines ve Sun Express Türkiye’den Münih Havalimanı’na uçak seferleri düzenlenmektedir. Türkiye’den ve dünyanın çeşitli yerlerinden Münih Havalimanı’na yönlenen uçak seferleri hakkında uçak bileti, saat ve program bilgisi oBilet.com’da bulunmaktadır.

Dünyanın ekonomik, teknolojik, kültürel anlamdan en gelişmiş şehirlerinden bir tanesi olan Münih’i ziyaret etmek oBilet.com ile artık çok kolay. Programınıza en uygun Münih uçak bileti ve biletle ilgili her türlü detaya, oBilet.com aracılığıyla erişebilir, en ucuz Münih uçak biletine herhangi bir sıkıntı yaşamadan kolayca sahip olabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Münih Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Münih Uçak Bileti Almak için Münih Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Münih Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Antalya - Münih 297,66 TL
Ankara - Münih 377,87 TL
İzmir - Münih 379,38 TL
Adana - Münih 470,00 TL
Kayseri - Münih 499,00 TL
İstanbul - Münih 507,85 TL
Samsun - Münih 527,00 TL
Gaziantep - Münih 566,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar