Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Zürih Uçak Bileti

1 Yolcu

Zürih Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Zürih Hakkında

TELEFON KODU 41

NÜFUS378.844

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Zürih Havalimanları

Zurich Havalimanı

Zürih Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Zürih İsviçre’nin en büyük yerleşim birimidir ve 26 İsviçre Kantonu’nun en büyüğü olan Zürih Kantonu’nun başkentidir. İsviçre’nin kuzeyinde yer alan şehir Zürih Gölü’nün kıyısında yer bulunmaktadır ve Alp Dağları ile çevrilidir. İsviçre’deki en eski ve görkemli yapı olarak Fraumünster Kilisesi söylenebilir. İkiz kuleleriyle büyüleyici bir mimarisiyle Grossmünster Kilisesi görülmeye değerdir. Kunsthaus Zürich (Zürih Güzel Sanatlar Müzesi) 19. ve 20.yüzyıla ait eserleri sergilemektedir. Landesmuseum (İsviçre Ulusal Müzesi) gerek binasıyla gerek eserleriyle oldukça güzeldir. Museum für Gestaltung(Tasarım Müzesi) ve Centre Le Corbusier ise modern İsviçre mimarisinin en güzel örneklerindendir. Zoo Zürich(Zürih Hayvanat Bahçesi) hayvanların sergilendiği bir bahçe olmaktan öte tükenen hayvanları koruma altına almakta ve tekrar doğaya salmaktadır. Tarihi, turistik, kültürel olarak Avrupa’nın en önemli kentlerinden bir tanesi olan Zürih’i her yıl yüz binlerce insan ziyaret etmektedir.

Zürih Havalimanı İsviçre’nin en büyük uluslararası havalimanıdır. Her 10-15 dakikada bir kalkan trenlerle şehir merkezine ulaşmak sadece 12 dakika sürüyor. Zürih’e uçuşu bulunan firmalar Türk Hava Yolları, Atlas Global, Sun Express, Air France, British Airways, Ukraine International Airways, KLM, Adria Airways, Serbian Havayolları, Aegean Havayolları, Lufthansa, Air Malta, Aeroflot Russian Airways, SAS, TAP Portugal, Royal Jordanian, Emirates, Croatia Havayolları şeklindedir. Havayolu firmaları ile seçkin ve detaylı listelere oBilet.com adresi üzerinden erişebilirsiniz.

Alp Dağları’nın eşsiz manzarasının şehir merkesinden dahi keyfini sürebileceğiniz Zürih’e yapacağınız yolculuğunuzda oBilet yanınızda! oBilet.com adresine girerek veya oBilet akıllı telefon uygulamasını kullanarak seyahat rotanızı ve tarihinizi kolayca belirleyebilir ve size en uygun Zürih uçak biletine anında sahip olabilirsiniz. oBilet kalitesiyle en ucuz Zürih uçak biletini 2 dakika içinde elde edebilirsiniz. Aklınıza takılan her sorunun cevabı ise 0 850 532 62 58 telefon numarasıyla oBilet Çağrı merkezinde!

oBilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 4 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Zürih Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Zürih Uçak Bileti Almak için Zürih Havayolu Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Zürih Uçak Biletlerini Karşılaştırmak için oBilet.com!
Rota Fiyat
İstanbul - Zürih 172,00 TL
İzmir - Zürih 249,62 TL
Ankara - Zürih 253,00 TL
Antalya - Zürih 269,00 TL
Konya - Zürih 315,00 TL
Kayseri - Zürih 319,00 TL
Adana - Zürih 320,00 TL
Atina - Zürih 391,69 TL
Kahramanmaraş - Zürih 444,83 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar