Ucuz Eindhoven Uçak Bileti

7/24 Müşteri Hizmetleri
Güvenli Ödeme
Ayda 16 Milyondan
Fazla Ziyaretçi
2 Dakikada Biletini Al

Eindhoven Kalkışlı En Çok Uçuş Düzenlenen Ülkeler

Eindhoven Hakkında Bilgi

NÜFUS 233.209

Eindhoven Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Hollanda’nın beşinci büyük şehri olan Eindhoven ülkenin güney kesiminde yer almaktadır. Eindhoven önemli bir sanayi merkezi olmakla birlikte şehirdeki Technische Üniversiteit Eindhoven (Eindhoven Teknik Üniversitesi) Avrupa'nın mühendislik alanındaki önemli üniversitelerinden birisidir. Çeşitli azınlık gruplarını barındıran şehrin en büyük azınlık nüfusunu %4.5 ile Türkler oluşturmaktadır. Kalabalık bir şehir olan Eindhoven’da bisiklet kullanımının yaygınlığı sebebiyle trafik sorunu yaşanmamaktır. Sanayi Devrimi’ni temsil etmesiyle önem taşıyan Evoluon Binası, dünyaca ünlü PSV Eindhoven takımının stadyumu olan Philips Stadyumu, Van Abbemuseum, DAF Museum, MU Art Space, Sint Catharinakerk, De Admirant Eindhoven’da gezilecek yerleri oluşturmaktadır.

Eindhoven Havalimanı Hollanda’nın ikinci büyük havalimanıdır ve Eindhoven şehir merkezinin 8 km batısında bulunmaktadır. İstanbul’dan Eindhoven’a direk uçuş bulunmamaktadır. Havayolu ulaşımı tercih edilecekse en uygun rota önce İstanbul- Amsterdam uçak bileti almak daha sonra Amsterdam’dan Eindhoven’a tren bileti almak olacaktır. Amsterdam Schiphol Havalimanı’na Türk Hava Yolları, Atlas Global ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Pegasus ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan aktarma yapmaksızın yaklaşık 4 saatte varılabilir. Amsterdam- Eindhoven treni ile 1 saat 20 dakikada Eindhoven’a ulaşılabilir. Eindhoven uçak bileti ulaşımı için detaylı bilgilendirmeye oBilet.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş sanayisi ve barındırdığı çeşitli müzeleriyle ün salmış şehir Eindhoven’a yapacağınız yolculuklarınız için en uygun Eindhoven uçak bileti için oBilet adresini veya oBilet mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 3 Uçuş Noktası