Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Kütahya Uçak Bileti

1 Yolcu

Kütahya Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Kütahya Hakkında

TELEFON KODU 274

PLAKA 43

YÜZ ÖLÇÜMÜ 12.013 km2

NÜFUS572.059

Kütahya Havalimanları

Kütahya Zafer Havalimanı

Kütahya Zafer Havalimanı Hakkında Bilgi

AÇILIŞ2012

ŞEHİR MERKEZİNE UZAKLIK43,0 km

ULAŞIMTaksi, Otobüs

Kütahya’ya ulaşım sağlamak ya da Kütahya’dan farklı şehirlere seyahat etmek için en çok tercih edilen ulaşım araçlarının başında uçak gelmektedir. Uçakla seyahat ederken havalimanı ile şehir merkezi arasında nasıl ulaşım sağlayacağınızı öğrenmeniz gerekir.

“Kütahya Havalimanı’na nasıl ulaşılır?” sorusunun yanıtını birkaç başlıkta açıklayarak verebiliriz.

Kütahya Havalimanı’na otobüsle nasıl ulaşılır?

Kütahya Zafer Havalimanı ile şehir merkezi arasında sefer düzenleyen herhangi bir belediye otobüsü bulunmamaktadır.

Otobüs dışında hangi araçlarla ulaşılır?

Havaş’ın servis otobüsleriyle havalimanı ve şehir merkezi arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak/Kütahya Havalimanı’na sefer düzenleyen hava yolu şirketlerinin kendilerine ait servis otobüsleri bulunmaktadır.

Havaş ve hava yolu firmalarının servislerini kullanmak istemezseniz ticari taksileri kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Var olan seçeneklerin arasından kendi bütçe ve zamanlama planlarınıza en uygun olan yöntemle ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kütahya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Önceelikle, Kütahya'ya seyahat edecekseniz, Kütahya uçak biletinizi oBilet ile alabileceğinizi unutmayın. Ege Bölgesi'nin İç Batı Anadolu Bölümü'nde yer alan Kütahya tarih boyunca önemli medeniyetlere ev sahipliği yapmış ve oldukça önemli bir kent olagelmiştir. Bilinen tarihi içinde Hitit, Frig, Roma, Bizans, Selçuklu, Germiyanoğulları ve Osmanlı Devleti Küthaya'nın ev sahiğliği yaptığı başlıca devletlerdir. Tarihsel konumu itibariyle Kütahya kentinde bir çok tarihi mekan vardur. Kütahya kentinin günümüzdeki belli başlı görülmesi gerekli yerleri Kütahya Kalesi, Cumhuriyet Caddesi (Yeni adı Sevgi Yolu), kentin merkezinde bulunan ve kentin simgesi haline gelmiş çiniden yapılmış olan Vazo, Tarihi Germiyan Sokağı, Saat Kulesi, Zafertepe Anıtı, şu an Adliye olarak kullanılan Tarihi Hükümet Konağı ve Frig Vadileridir. Elbetteki Kütahya deyince akla ilk önce çinicilik gelmektedir. Kütahya’ nın sembolü olan ve onu bütün dünyaya tanıtan çinicilik, önemli bir sanat kolu olmanın yanı sıra, Kütahya’da aynı zamanda bir geçim kapısıdır. Geçmişi Friglere kadar uzanan seramik yapımı zaman içinde sürekli gelişme göstermiştir.

Kütahya Zafer Havalimanı Kütahya'nın Altıntaş ilçesinde bulunan uluslararası havalimanıdır. Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerine hizmet vermesi nedeniyle Türkiye'nin ilk bölgesel havalimanıdır. Kütahya Zafer Havalimanı, Kütahya'ya 43 km, Afyonkarahisar'a 60 km, Uşak'a 101 km ve Eskişehir'e 118 km uzaklıktadır. Kütahya Zafer Havalimanı'na ulaşım otobüs ve HAVAŞ servisleri ile sağlanmaktadır. Kentin havayolu trafiğini Türk Hava Yolları oluşturmaktadır. Yurt içi tüm uçak seferleriyle ilgili bilgiye obilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Sizin de yolunuz Kütahya’ya düşerse veya Afyonkarahisar’a ve Uşak’a uçak bileti almayı düşünüyorsanız, obilet.com aracılığıyla size en uygun uçak biletlerini listeleyebilir, en ucuz uçak biletine kolaylıkla sahip olabilirsiniz ve uçak biletinizle ilgili her konuda oBilet’ten destek alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kütahya Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kütahya Uçak Bileti Almak için Kütahya Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Kütahya Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Kütahya 80,99 TL
Hatay - Kütahya 198,30 TL
Ordu - Kütahya 198,30 TL
Adana - Kütahya 200,95 TL
Samsun - Kütahya 200,95 TL
Kayseri - Kütahya 200,95 TL
Antalya - Kütahya 203,00 TL
Ankara - Kütahya 211,00 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar