Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Bratislava Uçak Bileti

1 Yolcu

Bratislava Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Bratislava Hakkında

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Bratislava Havalimanları

M R Stefanik Havalimanı

Bratislava Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Stratejik açıdan önemli bir yerde konumlanan Bratislava, aynı zamanda Orta Avrupa’nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri. Slovakya Cumhuriyeti'nin başkenti, Tuna Nehri olarak da anılan Bratislava, Avrupa'nın en dinamik ve gelişmekte olan bölgesinin merkezidir. Slovakya'nın güneybatısındaki kent 500 bine yakın nüfusuyla küçük bir yüzölçümüne sahip. Tuna'nın her iki kıyısında ve Karpat Dağları’nın eteklerinde yer alan Bratislava’da gezilecek çok sayıda yer var: Bratislava Kalesi, Devin Kalesi, St. Martin Katedrali, Most SNP, Primate Sarayı, Michael Kapısı, Slovakya Ulusal Müzesi, Schloss Hof, Slovakya Ulusal Galerisi, Roland Çeşmesi, Danubiana Meulensteen Sanat Müzesi, Bratislava Hayvanat Bahçesi, Man at Work, Bratislava Şehir Müzesi, Esterhazy Sarayı, ULUV Galerisi, Good Shepherd Evi, Yahudi Kültür Müzesi, St. Elisabeth Kilisesi ve Eski Kent.

Slovakya’nın ana uluslararası havalimanı olan Bratislava Havalimanı, şehir merkezinin yaklaşık 9 km kuzeydoğusunda konumlanıyor. Bir diğer bilinen adıyla M. R. Stefanik Havalimanı, 2016 yılının istatistiklerine göre 1 yıl içerisinde toplam 2 milyona yakın yolcuya taşımacılık hizmeti vermiş. Bratislava Uluslararası Havalimanı’na direkt uçuş seferleri bulunan hava yolu firmaları, Air Cairo, Air Malta, AMC Airlines, Bulgaria Air, flydubai, Montenegro Airlines, Georgian Airlines, Ryanair, Ellinair, Czech Airlines, Corendon Airlines, SmartWings, Pobeda, Tailwind Airlines, Tunisair, Wizz Air vb. Ayrıca Travel Service Slovakia hava yolu firmasının Bodrum ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı kalkışlı aktarmasız seferleri mevcut. Buna ek olarak, Bratislava uçak biletinizi Corendon Airlines’tan alarak da Antalya Havalimanı’ndan direkt olarak Bratislava’ya uçabilirsiniz.

Bratislava uçak biletinizi aktarmalı olarak alabileceğiniz diğer destinasyonlardan bazıları, Burgas, Varna, Hurghada, Malta, Moskova, Atina, Berlin, Birmingham, Corfu, Trapani, Leeds, Dublin, Edinburgh, Londra, Roma ve Tirana. oBilet üzerinden tüm firmaların Bratislava Havalimanı varışlı uçuş seferlerini ve fiyatlarını görebilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 1 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Bratislava Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Bratislava Uçak Bileti Almak için Bratislava Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Bratislava Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
Prag - Bratislava 420,01 TL
Madrid - Bratislava 838,48 TL
İstanbul - Bratislava 958,98 TL
Ankara - Bratislava 4.079,08 TL
Konya - Bratislava 7.037,84 TL
Kayseri - Bratislava 7.109,87 TL
Bodrum - Bratislava 7.121,53 TL
Kütahya - Bratislava 7.132,92 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar