Ana menüye ulaşmak için tıklayınız. İçeriğe ulaşmak için tıklayınız.

Ucuz Budapeşte Uçak Bileti

1 Yolcu

Budapeşte Uçuşu Olan Havayolu Firmaları

Budapeşte Hakkında

TELEFON KODU 36

NÜFUS1.702.297

PARA BİRİMİHUF

TÜRKİYE İLE SAAT FARKI02:00

HAVALİMANI SAYISI1

Budapeşte Havalimanları

Ferihegy Havalimanı

Budapeşte Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Berlin’den sonra Orta Avrupa’nın en büyük ikinci şehri olup olan Budapeşte Macaristan’ın başkentidir. Şehir Tuna Nehri’nin iki yakasını oluşturan Budin (Buda) ve Peşte'nin 1873 yılında yapımı tamamlanan Chain Köprüsü ile birbirine bağlanması sonucunda bugünkü Budapeşte haline gelmiştir. Bugün Budapeşte, Macaristan'ın politik, kültürel, ticari, endüstri ve ihracat alanlarında merkez konumundadır. Güzel kent Budapeşte’ye yapılan seyahatlerde en ideal başlangıç noktası Vörösmarty Meydanı’dır. Meydandan Budapeşte’nin her yerine kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Meydandan başladığınız gezinize Budapeşte’nin en büyük kilisesi olan St. Stephen Bazilikası ile devam edebilirsiniz. Dünya’nın en büyük üçüncü parlamento binası olan Budapeşte Parlamento Binası kesinlikle görülmesi gerekenler arasındadır. Budapeşte’nin simgesi haline gelmiş olan Zincir Köprü, UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak koruma altına alınmış olan kahramanlar Meydanı, Avrupa’nın en büyük sinagogu olan Dohany Sinagogu başlıca turizm merkezlerindendir.

Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı üzerinden gerçekleştireceğiniz yolculukta Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolay olup otobüs, tren, minibüs ce taksi gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Budapeşte Ferenc Liszt Uluslararası Havalimanı’na uçak bileti hizmeti sunan firmalar Türk Hava Yolları, Air France, Aegean Havayolları, Tarom, KLM, Aeroflot Russian Havayolları, Lufthansa, British Airways, LOT Polish Havayolları, Egyptair, Emirates, Qatar Airways ve Air China’dır. Havayolu şirketleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye oBilet.com üzerinden erişebilirsiniz.

Sizler de sakin ve güzel kent Budapeşte’ye seyahat etmeyi planlıyorsanız size en uygun Budapeşte uçak biletini oBilet kalitesi ile kolaylıkla bulabilir ve en ucuz Budapeşte uçak biletini güvenli ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Ayrıca oBilet Çağrı Merkezi sayesinde oBilet ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

obilet Kullanıcılarının En Çok Tercih Ettiği 2 Uçuş Noktası

En Çok Tercih Edilen Budapeşte Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

Budapeşte Uçak Bileti Almak için Budapeşte Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların En Ucuz Uluslararası Budapeşte Uçak Bileti Fiyatları obilet.com'da!
Rota Fiyat
İstanbul - Budapeşte 300,00 TL
Adana - Budapeşte 387,00 TL
İzmir - Budapeşte 425,00 TL
Ankara - Budapeşte 436,00 TL
Bodrum - Budapeşte 439,00 TL
Antalya - Budapeşte 450,00 TL
Amsterdam - Budapeşte 756,28 TL
Brüksel - Budapeşte 817,53 TL
Seçiniz
Geçmiş Aramalar